Seriál Drazí sousedé (2016) online ke shlédnutí

Seriál Drazí sousedé online ke shlédnutí.

Nový komediální seriál Drazí sousedé online ke shlédnutí. Televize Nova si pro nás připravila další zábavný seriál, který byste rozhodně neměli minout. Zaujal i nás a právě proto jsme si ho přichystali přímo zde na této webové stránce k přehrání. S námi si můžete pustit všech jeho 12 epizod hezky pohodlně a zdarma. Seriál natočil Milan Šteindler a Jan Sládek a ukazuje nám příběh tří měšťáků, kteří se shodou okolností ocitnou na jeden rok na venkově.

Pokračování…

Na Vodě (2016) online a zdarma

Seriál Na Vodě (2016) online a zdarma.

Seriál Na Vodě online k přehrání. Pojďte si i vy pustit přes internet nový zábavný komediální seriál. Ten nás zavede do lákavého prostředí jedné krásné zátoky na Libeňském ostrově v Praze. I na dosah velkoměsta se můžou odehrávat v pravdě romantické a hlavně vtipné příběhy. Zdejší obyvatelé jsou totiž opravdu velmi svérázní a navíc k nim teď přibude ještě jeden člověk. Kdo to asi bude?

Pokračování…

Bezdružice online a zdarma!

Bezdružice online a zdarma!

Seriál Bezdružice online ke shlédnutí. Pojďte si zdarma přes internet přehrát nejnovější díl tohoto nového českého seriálu. Čeká vás komediální smršť plná různých ulítlých vtípků a kameňáků. V malém českém městečku Bezdružice není od té doby, co se v křesle starosty ocitl reklamní mág Karel Gottwald, nic na svém místě. Čeká vás skvěle obsazený seriál, který rozhodně nešetří vtipem. Za žádnou cenu byste si ho tedy neměli nechat ujít!

Pokračování…

Seriál Přístav – všechny díly online

Na některé zásadní otázky musí prostě zasednout rodinná rada!

Přehrát přes internet seriál Přístav od tv Prima. Na tomto webu si můžete přehrát všechny díly nového seriálu Přístav, který se vysílá od konce Srpna 2015. Přímo zde naleznete obsáhlou databázi všech dílů. Jednotlivé epizody jsou ve skvělé kvalitě a už dlouho se snažíme o to, aby nám opravdu nic neuniklo. Není to jednoduchá práce, ale my věříme, že to oceníte. Přístav je seriálem o dvou kamarádech z romantické zátoky, kteří se rozhodli si otevřít stejnojmennou hospůdku.

Pokračování…

Přístav 6. díl online ke shlédnutí

Jaké příběhy se budou v Zátoce odehrávat tentokrát?

Seriál Přístav 6. díl je tady online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet novou šestou epizodu seriálu Přístav ze středy 16. Září 2015. Právě tuto novou a hodně povedenou epizodu si s námi pustíte opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí. Stačí jenom chtít a budete sami na dosah romantickým příběhům ze Zátoky. Tedy alespoň většinou, protože právě teď řeší Marek se svým parťákem Romanem i spoustu opravdu těžkých situací. Jdete do toho s námi?

Pokračování…

Přehrát online Chalupáři 4. díl zdarma!

Přehrajte si zdarma přes internet film Chalupáři 4. díl. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili velmi oblíbený seriál Chalupáři, který už neodmyslitelně patří k létu. Pravidelně se o něj ostatně přetahují všechny televize a letos ho vysílá například Nova. Čtvrtá epizoda se jmenuje „Sokové” a o co se vlastně bude ve Višňové dít? To vám samozřejmě hned a rádi prozradíme. Každopádně u Evžena a Bohouše se zase budou dít věci.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali zbrusu nové pokračování seriálu Chalupáři 4. díl. Opět půjde o hodně zajímavou a také originální epizodu, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Dnešní díl se jmenuje „Sokové” a tak už opravdu zbývá jenom zmínit kdo a o co bude soupeřit.

Evžen už se pomalu stává v Třešňové místním. Vrásky na čele mu dělá jenom to, že v místním rybníku nejsou vůbec žádné ryby. I přesto však chodí chytat a pevně doufá, že tím i přemluví předsedu místního výboru, aby je tam dal nasadit. To Bohouš nemá na podobné radovánky čas, protože spravuje rozvody elektřiny v místní slepičárně. Na jeho šikovné ručičky ostatně nedají místní dopustit. Bez proudu by také mohli všechny slípky brzy pochcípat.

Seriál Chalupáři 4. díl online ke shlédnutí.

Jenže to není zdaleka jediný problém. Rovněž soužití Bohouše a Evžena začne skřípat. Bohoušovi totiž připadá, že si Evžena namlouvá Dáša, čehož on nemá vůbec žádný zájem se účastnit. Naopak dokonce žádá předsedu Mrázka, aby mu přidělil jiné bydlení. V chalupě stejně asi bude teď dost těsno. Celou půdu chce totiž zabrat Evženův vnuk, který by se tam nastěhoval i se svou dívkou. Má to být sice jen dočasně na léto, ale u podobných věcí člověk nikdy neví.

Bohouš se proto hecne a rozhodne se svést Dášu jako první. Jenom tak přeci Evženovi spadne hřebínek. Na námluvách si dá dost záležet. Takhle upraveného Bohouše jste ještě jaktěživ neviděli. Také si dá záležet, aby byl u Dáši první. Evžen je z toho značně nervózní a krásný pár pozoruje alespoň oknem. Jenže šmírovat se nemá a tak nebohý Bohouš skončí ve vaně na zalévání. Celého mokrého ho vytahuje Dáša. Pak nastává zvrat, protože Bohouš musí znovu do slepičárny.

Zdá se, že nakonec přeci jenom bude vítězným nápadníkem Evžen. Jenže ženské srdce je přelétavé a tak to nakonec dopadne úplně jinak.

Zalíbí se Evžen paní Fuchsové?

Zajímá vás jak? Tak to si rozhodně přehrajte zbrusu nové pokračování seriálu Chalupáři 4. díl, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Právě tuto epizodu si u nás pustíte naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je nabídka, která se neodmítá. Chalupáři se natáčeli v roce 1975, takže už se v televizi vysílali mnohokrát, vy se je však díky nám můžete pustit rovněž i přes internet. Dobře se bavte!

Kriminálka Anděl III. (2. díl) z 24. června 2015 online ke shlédnutí

Seriál Kriminálka Anděl 2. díl z třetí série je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit oblíbený seriál televize Nova. Exkluzivně na této webové stránce si můžete pustit další reprízu ze středy 24. června 2015. I dnes nás čeká další zajímavé pokračování, které vás určitě zaujme. Aktuální epizoda bude o záhadné smrti jednoho lichváře, která rozvíří jinak poklidné vody pražských Záběhlic. Pod klidnou fasádou je ale zaděláno na daleko vážnější problémy.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali další pokračování oblíbené Kriminálky Anděl, která se právem řadí k nejlepším seriálům současnosti. Tentokrát půjde o jednu z novějších série, která ještě nebyla mockrát reprízována. Díky tomu si jistě zaslouží pozornost. Čeká na nás další napínavý kriminální příběh ze současnosti, který se mohl přihodit třeba i vám. To berte samozřejmě s nadsázkou, ale jinak je možné cokoliv.

Video se seriálem jsme pro vás pořídili v opravdu výborné kvalitě a navíc s předstihem. Díky tomu si snad tento oblíbený seriál vychutnáte pohodlně s námi.

Kriminálka Anděl III. (2. díl) online ke shlédnutí.

Příběh nás zavede do pražských Záběhlic. Na první pohled obyčejná okrajová čtvrť, kde chcípl pes. Nic moc se tu neděje a poklidný kolorit si místní obyvatelé vlastně docela užívají. V místní hospůdce se téměř každý den scházejí štamgasti, aby probrali své drobné problémy. Popijí a zahrají si šipky. Takto to jde v poklidu neustále do kola. Jednoho dne, ale tento poklidný kolorit přeci jenom něco naruší. Místní starý lichvař spáchá sebevraždu. Jenže je to za hodně podivných okolností.

Tato událost vyzdvihne až nečekanou vlnu emocí a také konfliktů. Najednou jakoby válčil skoro každý s každým. Na povrch totiž vyplouvá pravda o tom, že v této skupince dlužil téměř každý každému peníze a také s ním má různé nedořešené obchody z minulosti. Najednou je každý chce řešit a to klidně i s kudlou v ruce. Co ve skutečnosti stojí v pozadí tohoto velmi agilního chování?

Nitky zločinu už rozplete Kriminálka Anděl III. (2. díl), kterou jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Můžete si jí přehrát s námi pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte s pojďte do toho. Dnešní epizoda se v televizi naposledy vysílala ve středu 24. června 2015, ale na to se vy nemusíte vůbec ohlížet, protože s námi si jí přehrajete naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, která se neodmítá a která také nemusí trvat věčně! Dobře se bavte i s dalším pokračování této povedené kriminálky TV Nova.

Nemocnice na kraji města 1. díl online ke shlédnutí

Legendární seriál Nemocnice na kraji města 1. díl je tady připraven online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet oblíbený seriál z lékařského prostředí. Ačkoliv vznikl už v roce 1977, tak se stále jedná o jeden z nejlepších seriálů svého druhu, který má i dnes mnohé co říci. Přímo zde jsme pro vás připravili první z jeho dvaceti dílů. U nás si ho přehrajete ve vysoké kvalitě a naprosto jednoduše.

Nemocnice na kraji města patří právem k neznámějším českým seriálům. Je to seriál, který v mnohém předběhl svou dobu a ukázal nám, jak má vypadat moderní příběh z lékařského prostředí. Je tedy nejenom o pacientech, ale i jejich doktorech a ostatních pracovníků nemocnice, kteří rovněž prožívají své nelehké životní příběhy. Seriál natočil režisér Jaroslav Dudek podle scénáře Jaroslava Dietla v roce 1977. Nyní se už ale pojďte s námi ponořit do příběhu první epizody.

Nemocnice na kraji města 1. díl online ke shlédnutí a zdarma!

Hned první díl Nemocnice na kraji města začíná hodně akčně a napínavě. Ukazuje tak uspěchaný život doktorů, kteří se ani na chvilku nezastaví, jenom aby poskytli tu nejlepší možnou péči svým pacientům. Nyní budou muset pomáhat Přemysl Rezek. Pro ně je to jenom další mladý muž po těžké autonehodě. Jsou tu pro něj, aby mu poskytli tu nejlepší možnou péči. Je jim přitom úplně jedno, že se jedná o slavného hokejistu, kterého miluje celý národ. To je v tuto chvíli skutečně vedlejší.

Zdá se, že je to stroj, který šlape jako hodinky. To ale není úplně pravda. I nemocnice je pracoviště, které má svůj řád i konflikty. Do jednoho takového se dostává i doktor Štrosmajer a to se sestrou Huňkovou.

V rodině primáře Sovy probíhá menší oslava na počest výročí svatby jeho syna Karla. Pro všechny je to konečně po nějaké době vítaný důvod k oslavě. Možná právě proto Sova ani nevidí, na jak vážný problém si zadělává jeho syn. Zřejmě má problémy s pitím. Tuto informaci na něj musí donášet až jeho hospodyně Ema. A to zřejmě není jediný Karlův problém, protože má i nemalé střety na pracovišti. Na Sovovi je komplikované rozhodnutí, jak se k celému problému postavit. Jako by neměl dost starostí se svým oddělením, kam právě nastupuje ze školy nová doktorka Alžběta Čeňková.

To je ve zkratce seriál Nemocnice na kraji města 1. díl, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si pustíte tento už klasický český seriál opravdu pohodlně a zdarma. Neváhejte tak už ani chviličku a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se rozhodně nebudete nudit. Tento seriál by měl vidět opravdu každý a proč ne třeba právě našim prostřednictvím.

Svatby v Benátkách 78. díl – online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 78. díl už tady na vás čeká k přehrání. Přímo zde na této webové stránce si můžete naprosto pohodlně a jednoduše pustit tento oblíbený seriál z produkce televize Prima Family. V televizi měl tento díl premiéru v úterý 23. června 2015. A jaké zajímavé příběhy na nás čekají právě dnes? Samozřejmě vás nebudeme dlouho napínat a hned se pustíte právě do této aktuální epizody!

Olga řekla své ANO Josému, takže tentokrát bude plánovat jednu opravdu speciální svatbu a to svojí vlastní. Někdo už to možná ani nečekal, ale pravda je, že Olga je s Pivodou opravdu šťastná a konečně našla to co hledala. Najednou se zdá všechno růžové i když je to samozřejmě pořád pěkná dřina. Pro pár mají dobrou zprávu i Olgy rodiče, když jí nabídnout velkou část svého domu. Ostatně pokoje po Ivanovi jsou teď volné, tak proč by se do nich nemohla nastěhovat právě Olga i s rodinou. Všichni toto štěstí Olze přejí. Dokonce i Libuše se překoná a napeče obrovskou várku koláčů.

Seriál Svatby v Benátkách 78. díl online pro vás.

Ivan se mezitím plánoval vrhnout na stavbu rodinného domku ve Špičce. Nakonec ale bude všechno naprosto jinak. Ivan dostal životní nabídku. Už nemusí být jenom hloupým moderátorem i když sledovaného kutilského pořadu. Teď ho chtějí přímo v Praze v Národním divadle! A taková nabídka se přeci neodmítá. Celá rodina se tak bude stěhovat do Prahy. Hlavně Andy je z toho nadšená, protože bude moci být konečně s Lukášem.

Lence není moc dobře. Na vyšetření se ukáže, že má zánět dělohy se kterým musí nutně do nemocnice. Naštěstí ji David zastoupí a v tomto ohledu je to opravdu velmi obětavý otec, který by pro svou rodinu udělal první poslední. Samozřejmě musí zavřít i ordinaci, ale to je v tento moment to absolutně nejmenší. Mnohem horší je ale návštěva doktora Broma. David společně s Lenkou ho ale vykážou do patřičných mezí, takže to vypadá, že by od něj mohli mít nadosmrti pokoj.

To a mnohem více už bude náplní zbrusu nového pokračování seriálu Svatby v Benátkách 78. díl, který je tu online ke shlédnutí. Pojďte si pohodlně a zdarma přes internet přehrát váš oblíbený seriál. Jistě se u něj nebudete ani chvilku nudit a naopak vás čekají zajímavé chvíle. Jelikož se seriál blíží ke svému vyvrcholení, tak se dočkáme mnoha zajímavých momentů ze života. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!