Já, Mattoni 1. díl online ke shlédnutí

Seriál Já, Mattoni 1. díl online ke shlédnutí. První díl netrpělivě očekávaného historického seriálu České televize je tady. Vy si ho s námi budete moci přehrát a to naprosto jednoduše a zdarma. Příběh nás zavede do Karlových varů na začátku 20. století. Je to doba, která přeje odvážným mužům. Takový je i příběh vládního rady von Mattoni, který se od ničeho dokázal dopracovat až k obrovskému impériu. Nyní ale hrozí, že o všechno přijde kvůli své ženě. I v tento moment ale přichází se zajímavých nápadem, jak tomu čelit.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali seriál Já, Mattoni 1. díl. Ten měl v televizi svojí premiéru v pátek 2. září 2016 v hlavním vysílacím čase na programu ČT 1. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velké starosti, protože my jsme pro vás seriál připravili tak, abyste si ho mohli přehrát pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. A to je opravdu lákavá nabídka. Seriál pro vás máme ve výborné kvalitě a jeho přehrání je navíc opravdu maximálně jednoduché. S naším přehrávačem to zvládne snad každý.

Já, Mattoni 1. díl online ke shlédnutí.

Za seriálem stojí režisér Marek Najbrt, který platí za velmi zkušené tvůrce, jenž má na kontě filmy, seriály i pořady pro internetové televize (Stream.cz). Tentokrát se vrhl do velkolepého historického seriálu, který oživuje jednu z velkých i když téměř zapomenutých českých osobností. Scénář pak napsal zkušený Petr Zikmund – na kontě má například Četnické humoresky a jiné. Další informace si pak určitě najdete sami na CSFD.cz.

Teď už ale k tomu nejdůležitějšímu, což je bezesporu příběh seriálu. Začneme hezky od začátku. Samotný první díl je ostatně přeci jenom úvodem do celého příběhu. Společně se vydáme na počátek 20. století. Celý společnost prochází bouřlivými změnami a zdá se, že nové vynálezy přichází doslova každým dnem. Vládní rada von Mattoni jedním z nejúspěšnějších podnikatelů v zemi. Je všemi vážený a uznávaný. Bohatý muž, který dokázal vytvořit impérium. Jenže v pozadí je jeho žena, která činí vše pro to, aby stárnoucímu Mattoniho zbavila veškerého vlivu ve firmě.

Zdá se, že Mattoni se sám dostal do velmi nevýhodné situace a svou firmu jenom tak pod kontrolu zase nedostane. To všechno kvůli své ctižádostivé a hamižné ženě. I v tuto chvíli však neztrácí Mattoni dobré nápady. Rozhodne se proto sepsat paměti. V nich budete nejenom vzpomínat na svůj život, ale odhalí jak krok po kroku dokázal vybudovat své impérium. Kdo mu v tom pomáhal, ale také kdo mu házel klacky pod nohy. Pro jeho ženu to zřejmě nebude moc hezké počtení. A vlastně by zveřejnění těchto memoárů mohlo vyvolat obrovský skandál.

Nový historický seriál České televize.

Mattoni není žádný spisovat a tak mu dávání těchto materiálů dohromady dává velké potíže. Přesto si rád zavzpomíná na svou první a opravdovou lásku, na to jak by bezvýznamným úředníkem. Na to jak potkal doktora Löschner, jenž byl osobním lékařem vládnoucí rodiny. A o tom jak založil společnost Karlovarské minerální vody. Bude to fascinují příběh plný zvratů a zajímavých životních chvil.

Shrnutí seriálu Já, Mattoni 1. díl

Celkově na nás úvodní epizoda seriálu Já, Mattoni 1. díl hodně zaujala. Konečně tady máme historický seriál na úrovni, který je přitom napínavý a zajímavý. Na kulisách ani výpravě se nešetřilo, což se na celkovém vyznění seriálu projevilo opravdu hodně pozitivně. Z toho jsme opravdu nadšeni a před Markem Najbrtem a Českou televizí za to smekáme klobouk. Já, Mattoni vypadá jako jeden z nejzajímavějších seriálů poslední doby a vy byste si ho rozhodně neměli nechat utéci. Přehrání s námi je navíc opravdu jednoduché.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.