Dívka ve vlaku (2016) online ke shlédnutí

Film Dívka ve vlaku online ke shlédnutí. Nový americký mysteriózní thriller na vás čeká ke shlédnutí. Můžete si ho pustit přímo zde na této webové stránce a to opravdu pohodlně a zdarma. Příběh ženy jménem Rachel Watson, které z povzdálí pozoruje jeden manželský pár. Na první pohled ideál. Jenže když má konečně šanci se s nimi seznámit, tak pozná něco opravdu hrůzného, což jí od té doby nedá spát.

Nový americký snímek Dívka ve vlaku nebo také v originále „The Girl on the Train” už na vás čeká online. Je to tak. My jsme pro vás film nahráli a vy si ho nyní můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Díky nám a internetu si tento opravdu hodně zajímavý film režiséra Tate Taylora budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma online. Čeká na vás napínavých 112 minut, které si jistě užijete od začátku až do konce.

Dívka ve vlaku online ke shlédnutí.

Dívka ve vlaku měla svojí premiéru 6. 10. 2016 ve všech českých kinech. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velké starosti. Film jsme pro vás získali ještě před jeho premiérou a to v perfektní HD kvalitě. Díky tomu si tento snímek přehrajete opravdu jednoduše a doslova na pár kliknuší myši. Je to právě hádéčko, které v dnešní době nabízí maximální možnou kvalitu. Obraz je opravdu detailní a krásně ostrý. Stejným způsobem můžeme mluvit i o zvuku: čistý, vyvážený plný i těch nejjemnějších nuancí. Po technické stránce nás zkrátka čeká opravdu povedená podívaná.

Nový americký mysteriózní thriller.

Dívka ve vlaku je celkově velmi zajímavý film, který vám rádi blíže představíme. Věříme, že je to snímek s opravdu velkým potenciálem, který vás rozhodně může z mnoha ohledů zaujmout.

Příběh filmu vznikl podle knižní předlohy populární britské spisovatelky Pauly Hawkins. Američtí filmaři z materiálu natočili opravdu velmi působivý psychothriller. A kdo je vlastně Pauly Hawkins? Mladá britská spisovatelka se narodila v zimbabwském Harare, kde její otec pracoval jako profesor ekonomie a finanční žurnalista. Když jí bylo 17 let, přestěhovala se rodina do Londýna, zde začala Hawkins psát nejprve jako novinářka a později jako spisovatelka na volné noze.

Film má opravdu velmi temnou atmosféru.

A pokračujeme dále. Režie se ujal Tate Taylor, který má za sebou snímky Černobílý svět nebo Pěkně hnusný lidi, zahrál si ve filmech Do morku kosti a Láska a nedůvěra. Kameru si netradičně vzala na svá bedra žena – Charlotte Bruus Christenses, která točila filmy Chalk, Můj nejlepší nepřítel a Hon. Svěřit hudbu Danny Elfmanovi byla sázka na jistotu, americký skladatel a zpěvák má za sebou filmovou hudbu ke snímkům Avengers: Age of Ultron, Padesát odstínů šedi nebo Alenka v říši divů.

Do hlavní role Rachel byla obsazena Emily Blunt, anglická třicátnice, kterou známe z filmů Čarovný les, Na hraně zítřka nebo Láska podle předlohy. Ve filmu se objeví švédská herečka Rebecca Ferguson (Mission Impossible – Národ grázlů, Duch jezera), americký herečka Haley Bennett (Arcadia Lost), dále si zde zahrají Justin Theroux (Iron Man 2), Luke Evans (Rychle a zběsile 6, Robin Hood), Allison Janney (Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti), Lisa Kudrow (Čekání na zázrak), Laura Prepon, Marko Caka, Mauricio OValle a další. Pro více informace vás jako vždy rádi odkážeme na CSFD.cz, kde jsou další podrobnosti o tvůrcích i hercích obecně.

Rachel Watson viděla něco, co neměla.

Nyní už se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu a to je bezesporu příběh. Rachel Watson se rozpadlo manželství, odstěhovala se ke kamarádce a denně dojíždí do Londýna vlakem. Je alkoholička, ztratila práci, ale bojí se své kamarádce přiznat pravdu, proto denně ráno odjíždí do Londýna, kde se pak hodiny toulá po venku, aby se večer zase vrátila. Žije z úspor, které jí však zoufale rychle docházejí, naopak se prohlubuje její závislost na alkoholu.

Rachel denně projíždí kolem města Witney, města, ve kterém s manželem žila, z vlaku vidí dům, který jí a manželovi kdysi patřil, dům, kde nyní žije její exmanžel Tom (ve filmu jej hraje slizský Justin Theroux) s Annou (naivně působící Rebecca Ferguson), s tou, která Rachel vystřídala. O pár domů dál sleduje Rachel každé ráno jiný manželský pár, který se v Rachelině fantazii stává dokonalou a šťastnou manželskou dvojicí. Sama pro sebe si manžele pojmenuje jako Jess a Jasona. Je to jenom její fantazie, nic víc ani míň.

Ze sledování se stává posedlost.

Rachel při svých pravidelných cestách sleduje Witney a oba domy, má možnost je detailně dvakrát denně prozkoumat. Hezky z bezpečí a povzdálí. A během jedné ze svých obyčejných cest zahlédne něco, co změní její pohled na Jess a Jasona. Zahlédne však ještě něco víc. A ve chvíli, kdy dojde ke zmizení Jess (tedy Megan, jak se žena doopravdy jmenuje), má Rachel pocit, že může poskytnout cennou informaci. Rachel má však problémy sama se sebou, s alkoholem, který jí brání uvažovat racionálně a také brání tomu, aby jí okolí bralo vážně. Je to samozřejmě ale právě Rachel, komu se podaří rozplést detektivní příběh.

Nakonec jde i o Rachelin vlastní osud.

Již knižní předloha byla srovnávána s knihou Zmizelá, která byla rovněž velmi úspěšně zfilmována. Navíc také jako první. Toto srovnání mně osobně přišlo krajně nefér, protože Dívka ve vlaku zdaleka nedosahuje takových kvalit, chybí jí kompoziční promyšlenost, mnohdy je zbytečně rozvleklá a málo tajuplná. Příběh o alkoholu a domácím násilí, o nevěře, lži a přetvářce, má dobrý potenciál, ale stejně jak byla zklamáním kniha (právě kvůli přirovnání ke Zmizelé), byl pro mě zklamáním i film. Hudba a záběry, z nichž mrazí, solidní výkon Emily Blunt, avšak povrchnost ostatních prvků pro mě z filmu trhák neudělala. Na druhou stranu je to zajímavý film, který neurazí. Prostě jenom možná nebudete mít tendenci se k němu vrátit znovu, ale na poprvé zabaví opravdu zaručeně.

Shrnutí filmu Dívka ve vlaku

Dívka ve vlaku je opravdu hodně zajímavý film. Působivý thriller, kterému nechybí napětí a hlavně atmosféra. Příběh je tajuplný, ale přesto velmi poutavý. Stejně tak herecké výkony v čele s Emily Blunt jsou opravdu perfektní. Režisérovi Tate Taylorovi se zkrátka povedlo dát dohromady opravdu jedinečný mix, na který se dobře dívá. Film Dívka ve vlaku jsme pro vás přichystali i na této webové stránce a pevně věříme, že si ho pustíte co nejdříve. Rozhodně je o co stát. Dál už není co říci, snad jenom ať neváháte a přehrajete si tento film co možná nejdříve.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.