Sedm statečných (2016) online ke shlédnutí

Film Sedm statečných (2016) online ke shlédnutí. Legendární western se vrací. Ožívá v nové moderní podobě. O to se postaral americký režisér Antoine Fuqua, který má na kontě spoust skvělých akčních filmů. Na hodně akce se můžeme ostatně těšit i v nejnovějších Sedmi statečných. Čeká nás skvěle obsazený film a příběh, který asi není potřeba moc představovat, protože se zařadit mezi ty opravdu velmi známé. Dost možná taky nejznámější ze všech.

Nová verze westernu Sedm statečných online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet úplně předělaný legendární příběh. Nebude to jistě ani poprvé ani naposledy. Hrdinský příběh, který jistě ne náhodou vychází z legendárních 300: Bitva u Thermopyl – tedy bitvě hrstky osamělých mužů, proti obrovské přesile. To je story, jenž zkrátka bude pořád dojímat a kterou se rozhodně vyplatí vidět. My budeme moc rádi, pokud i vy budete u toho a přehrajete si to celé s námi pohodlně a zdarma.

Sedm statečných (2016) online ke shlédnutí.

Film Sedm statečných měl premiéru v českých kinech 15. 09. 2016, což vy ale nemusíte ani v tom nejmenším řešit. My jsme pro vás totiž tento snímek pro vás přichystali přímo zde a s námi si ho přehrajete opravdu jednoduše na pár kliků. Video s filme už na vás čeká v HD kvalitě. Ta je zárukou krásně detailního a čistého obrazu, stejně jako maximálně věrného a efektního zvuku. Zkrátka co se týká technických kvalit, tak maximální možný zážitek. A věříme, že ani z příběhu nebude zklamáni. Ostatně sám režisér rozhodně nepatří mezi žádné zelenáče.

Návrat legendárního westernu po 56 letech.

Teď si to ale celé ještě pro jistotu rozebereme podrobněji. Určitě vás zajímá nejenom příběh, ale i pozadí, které za filmem stojí. Po padesáti šesti letech se nové filmové adaptace dočkal kultovní western Sedm statečných. Nové zápletky, poupravená story, ale hlavní motiv zůstává. Americký akční western nabídne příběh sedmi mimořádných pistolníků.

Režie se ujal pensylvánský režisér Antoine Fuqua. Černoch s typickou kšiltovkou, který vypadá tak trochu jako rapper. Tomu se ostatně není vůbec proč divit. Sám totiž začínal jako režisér hiphopových klipů. Má za sebou ale také několik filmů. Pád Bílého domu, Král Artuš, Slzy slunce nebo Bojovník. Za kameru se postavil Mauro Fiore, ten má za sebou takové trháky jako Avatar, Sejmi eso, Hra na hraně nebo Sejměte Cartera.

Pouze sedm pistolníků se rozhodne přijmout nebezpečnou nabídku.

Hvězdné je samozřejmě také herecké obsazení. Hlavní roli dostal skvělý Denzel Washington. Je až neuvěřitelné, že populární Newyorčan již oslavil šedesátku, protože na to rozhodně nevypadá. Má za sebou řadu skvělých snímků, z kterých musíme zmínit alespoň: Let, Americký gangster, Nejlepší hráč nebo Anděl smrti. Chris Pratt je typ romantického lamače dívčích srdcí, což dokázal třeba snímkem Zásnuby na dobu neurčitou. Ethan Hawke si zahrál ve filmu Než ďábel zjistí, že seš mrtvej. Dále se ve filmu objeví Vincent D´Onofrio (Noční běžec), Byeong-heon Lee (Králův bojovník), Luke Grimes (Padesát odstínů šedi), Wagner Moura (Elitní jednotka), Haley Bennett (letos ji uvidíme ve filmu Dívka ve vlaku), Matt Bomer, Peter Sarsgaard, Billy Slaugter, RItchie Montgomery, Sean Boyd a další. Pokud chcete vědět ještě více, než na co tady máme prostor, tak vás moc rádi odkážeme na CSFD.cz. Tam naleznete nejenom mnoho dalších informací, ale samozřejmě i autentické recenze od velké spousty diváků.

Western nás přenese do městečka Rose Creek, které je neustále ohrožováno bandou bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua – toho si ve filmu zahrál Peter Sarsgaard. Ten se ve své honbě za ziskem nezastaví absolutně před ničím.

Neustálý teror donutí zoufalé obyvatele pod vedením Emmy Cullenové (Haley Bennett) k zásadnímu rozhodnutí, totiž požádat o pomoc sedm mužů, pistolníků, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí.

Gambler je velmi chytrý kovboj.

A tak na scénu přichází značně nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců, kteří se rozhodnou nevinné obyvatele městečka Rose Creek ochránit a zastavit Boquovo řádění. Počáteční odhodlání je ale během příprav na rozhodující souboj poněkud pokaženo tím, kdy si sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že během jejich akce nepůjde jen o peníze. Ve hře je mnohem víc.

Co do pestrosti je snímek neuvěřitelnou směsicí, vedle sebe uvidíme Asiata, černocha i krásnou ženu. Z tohoto hlediska je tedy film genderově i rasově korektní a vyvážený. Taktéž nabídne film divákovi celou řadu odkazů na podobné filmy, ať už původní film Sedm statečných, nebo filmy Sedm samurajů, Návrat sedmi statečných nebo Pistole sedmi statečných.

Ta přesila je opravdu drtivá.

Ač jsou některé dialogy vtipné a pobaví, jsou naopak jiné spíše přihlouplé. Jako celek nepůsobí film špatně, je spíš moderním westernem. Ale tady je právě háček. Po všech stránkách přesto čeká snímek velká výzva, má totiž velkou konkurenci a laťku nasazenou opravdu vysoko. Konkurence spočívá totiž nejen v příběhu a hereckém obsazení a výkonech herců, ale také v hudbě, efektech a celkovém dojmu z pořádného amerického westernu. A pro ty, kdo znají klasiku ze 60. let bude film možná zklamáním. Na druhou stranu určitě se najdou i lidé (zejména mladší ročníky), kterým nový akční styl bude více vyhovovat. Samozřejmě je velmi těžké a prakticky nemožné se zavděčit všem, ale tvůrčí team tohoto snímku se velmi snažil vyprodukovat opravdu dobrý film.

Jednu z hlavních rolí přijal Danzel Washington.

Shrnutí filmu Sedm statečných

Sedm statečných je sám os obě legendární film. Každé další zpracování se samozřejmě neobejde bez srovnání s originálem z roku 1960, od kterého už ale tedy nějaká ta voda uběhla. A nový Stateční si vedou překvapivě statečně a dobře. I když hlavní osa příběhu zůstává stejná, tak tohle je samozřejmě úplně jiný film. Ale dívá se na něj překvapivě hodně dobře. Čeká nás spousta akce a charizmatičtí hrdinové. Celkově se nám velmi líbí vizuální styl i podoba vyprávění, kterou Antoine Fuqua zvolil. Tomuhle snímku je zkrátka jenom těžké více vytknout. Určitě si ho oblíbí milovníci původního westernu a stejně tak i úplně nový diváci. Třeba tak mladí, že se s tímto fenoménem doposud ještě nesetkali. Samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že ani starší verze Sedmi statečných přeci nebyla první a okatě navazuje na rovněž velmi povedených Sedm samurajů. Víc už k tomu asi není moc co dodat, prostě si tento skvělý film pusťte a dobře se bavte! Hezky od začátku až do konce!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.