Neon Demon (2016) online ke shlédnutí

Film Neon Demon online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nový mysteriózní thriller režiséra Nicolase Windinga Refna. Jedná se o koprodukční film natočený ve Francii, Dánsku a Spojených státech amerických. Je to příběh mladé holky jménem Jesse, která se chce prosadit ve světě modelingu. Jenže za vším tím pozlátkem a krásou se skrývá dávné zlo, které pohltí každého. Napínavý příběh dozajista uhrane i vás. To vám můžeme zaručit.

Máte rádi thrillery a horory s opravdu tesknivou atmosférou, která se doslova vtírá pod kůži? Pokud ano, tak se vám rozhodně musí líbit i film Neon Demon. Právě tento snímek jsme si ostatně pro vás přichystali online. S námi si ho tak budete moci pustit opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Je to opravdu exkluzivní a jedinečná příležitost. Snad vás od přehrání tohoto snímku nic neodradí.

Film Neon Demon online ke shlédnutí.

Do našich kin dorazil Neon Demon ve čtvrtek 22. 09. 2016. Od samého začátku se těší celkem velké přízni diváků. Vy však na tento 117 minut dlouhý snímek nemusíte vyrážet do nejbližšího kina. My jsme si ho pro vás přichystali přímo zde, abyste si ho pustili jenom na pár kliknutí myši. Film Neon Demon je v HD rozlišení. Budete doslova unešení z krásně čistého obrazu a křišťálově čistého zvuku. Po technické stránce zkrátka čekejte maximum.

Film natočil zkušený dánský režisér Nicolas Winding Refn, jenž má na kontě například sérii filmů Dealer, nebo úspěšné snímky Drive (2011) a Jen Bůh odpouští (2013). Refn dokonce i sám napsal scénář, i když v tom mu pomáhali Mary Laws a Polly Stenham. Za kameru se postavila Natasha Braier a hudební složku obstaral Cliff Martinez. Všem těmto tvůrcům vděčíme za opravdu děsivý, i když uhrančivý hororový thriller. Další informace už si samozřejmě můžete vypátrat sami na CSFD.cz. Z hereckého obsazení zmíníme jenom hlavní trojici obsazenou: Elle Fanning, Jena Malone a Keanu Reeves.

Příběh vypráví o mladé dívce Jesse. Na první pohled krásná mladá dívka, jenž má v sobě cosi neopakovatelného. Kouzlo osobnosti nebo ještě něco daleko víc? Už od malička to cítila a dokonce i její okolí jí to dávalo najevo. Třeba její vlastní matka jí říkala, že je nebezpečná. Jesse to dlouhou dobu nechápala, ale dokonce i ona nyní začíná poznávat pravdu.

Jesse dostala šanci prosadit se v Los Angeles. Může být jednou z módních ikon, což zřejmě bude. Jak velkou kariéru ale udělá, záleží už jenom na ní. Ostatní modelky nad ní vyjadřují znechucení, přesto se dostává k čím dál tím zajímavějším zakázkám. I Jesse je tímto světem čím dál tím víc pohlceno. Dokonce do té míry, že nevidí zlo, jenž se za krásnou ale povrchní slupkou skovává.

Prosadit se ve světě modelingu není vůbec jednoduché.

Shrnutí filmu Neon Demon

Neon Demon je opravdu hodně netradiční film. Je to thriller a tak trochu i horor. O napětí tady nebude nouze. Jenže to co pocítíte bude skutečný strach i skutečné znechucení. Tohle není zrovna mainstreamový film, i když mu samozřejmě přejeme co nejvíce diváků. Vy se na něj každopádně musíte podívat co možná nejdříve. A proč ne vlastně právě teď? Video s filmem Neon Demon už na vás čeká online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Využijte toho, dokud je to jenom možné!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.