Až na severní pól (2015) online ke shlédnutí

Film Až na severní pól online ke shlédnutí pro vás. Právě pro vás tady máme nový francouzský animovaný film, který je jenom těžké zařadit. Je to drama určené pro dospělé, ale zároveň i romantická pohádka. Inteligentní příběh natočený klasickou kreslenou animací, která vás jistě může v mnohém zaujmout. Film natočil režisér Rémi Chayé už před rokem, ale do našich kin se dostává se zpožděním až nyní. O to více si ho jistě nenecháte ujít.

Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali film Až na severní pól. Je to příběh zasazený do Ruska 19. století, jenž v sobě ukrývá mnohé. Snímek zaujme svou výpravou i zajímavých vizuálním zpracováním. Na scénáři se podílela trojice: Claire Paoletti, Patricia Valeix a Fabrice de Costil. Do českých kin pak snímek dorazil 1. 09. 2016. Mezi nemnoha zářijovými premiérami může opravdu zaujmout. Další informace snadno objevíte například i na CSFD.cz.

Film Až na severní pól online ke shlédnutí.

Video s filmem Až na severní pól jsme pro vás nahráli a přichystali přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a navíc zdarma. Je to opravdu jednoduché a zvládne to snad každý. Snímek pro vás máme přichystaný v HD kvalitě s českým dabingem. Právě díky technické úrovni vás snad čeká opravdu jedinečný a ničím nerušený zážitek.
A o čem to celé bude? Hlavní hrdinkou je Saša, které je 15 let. Je to privilegované děvče, na které však čeká velmi dramatický příběh. Jeno svými schopnostmi a odhodláním může dojít do zdárného konce. Saša se narodila do bohaté a urozené rodina Ruska konce 19. století. Její největší sen je vydat se na výpravu do dalekých polárních krajin.

Tam ostatně podnikl výpravu i její dědeček Oloukin, který patří mezi velmi významné vědce a polárníky. Slíbil ji, že na další výpravu bude moci jet s ním, jenže se doposud nevrátil. Vlastně je ztracený někde neznámo kde. Dědeček si přál, aby dívka pokračovala dál v jeho šlépějích a vykonala velké objevy. Jenže rodiče si pro ni samozřejmě představují úplně jinou budoucnost. Jaká každá urozená slečna by se měla co nejdříve vdát a pak pečovat o svou rodinu.

Saša je ale velmi tvrdohlavé a odhodlané děvče. Má v sobě duch pravého polárníka a tak se rozhodne vydat se na sever na vlastní pěst. Uteče od rodiny i z pohodlí paláce. Je to něco co prostě musí udělat a zároveň to vnímá jako cestu, jenž navrátí čest celé její rodině. Doma o ní mají všichni strach, ale Saša si neúspěch vůbec nepřipouští. Pokud chcete vědět, jak její příběh dopadne, tak si ho rozhodně pusťte s námi.

Nový francouzský animovaný film.

Shrnutí filmu Až na severní pól

Až na severní pól online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet nový francouzský animovaný film režiséra Rémi Chayé. Je to opravdu jedinečný snímek, který nás přenese do reálií Ruska konce 19. století. Film má příběh, jenž je plný romantiky i drama, ale rozhodně to není žádná pohádka. Na druhou stranu určitě je to film, který může zaujmout mnoho lidí. Video s filme už na vás čeká přímo zde. Půjdete do toho? Za nás věříme že ano, a přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou podívanou.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.