Přístav 6. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 6. díl je tady online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet novou šestou epizodu seriálu Přístav ze středy 16. Září 2015. Právě tuto novou a hodně povedenou epizodu si s námi pustíte opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí. Stačí jenom chtít a budete sami na dosah romantickým příběhům ze Zátoky. Tedy alespoň většinou, protože právě teď řeší Marek se svým parťákem Romanem i spoustu opravdu těžkých situací. Jdete do toho s námi?

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali seriál Přístav 6. díl. Ačkoliv se jedná o zbrusu nový a premiérový seriál, tak se Přístav na našich obrazovkách celkem rychle zabydlel. Možná je to i díky tomu, že se v něm opět potkáváme se spoustu oblíbených postave ze Svateb v Benátkách. Přesto je to nový a originální seriál, který stojí za vaší pozornost. A to právě i ten dnešní aktuální šestý díl, který se poprvé vysílal ve středu 16. Září 2015 v hlavním vysílacím čase na televizi Prima.

Seriál Přístav 6. díl online ke shlédnutí.

Video s touto epizodou jsme pro vás nahráli už v předstihu a umístili přímo zde na tyto webové stránky. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Taková nabídka, už se nemusí jenom tak opakovat. Tak jí pojďte hned teď využít s námi. A jaké příběhy a dějové zvraty nás čekají právě v tom dnešním dílu? Nejnovějším a nejaktuálnějším, který jsme pro vás připravili.

Hospoda má nový jukebox a to se samozřejmě musí oslavit. Samozřejmě party, kde bude právě onen jukebox hrát hlavní slovo. Do „Přístavu” si čirou náhodou najdou cestu dvě velmi sympatické cyklisty. Jejich obsluhování se ujme Roman, který jak se zdá si s nimi opravdu výborně rozumí. Dokonce je později vezme k sobě na pokoj. To zda je tady nechal jenom laskavě přenocovat, nebo se za zavřenými dveřmi dělo i něco víc se jenom tak nedozvíme. Každopádně hlavně Johana je z toho opravdu naštvaná. Roman se jí hodně líbí, ale toto jeho chování ji rozhodně moc po chuti není. Dokonce jde i tak daleko, že se chce cyklistkám pomstít, ale to se jí nakonec nevydaří, což je asi jenom dobře.

Jaké příběhy se budou v Zátoce odehrávat tentokrát?

Jenže dvě krásné mladé cyklistky nejsou jedinými nečekanými návštěvníky osady. Po delší době se zde objeví i bratří Černochové, které patří mezi opravdu zvláštní samorosty. Starousedlíci už je samozřejmě dobře znají a na nově příchozích je, aby se s nimi poznaly.

Krupičkovi se chystají na dovolenou. Tak si Krupičková vydupala co chtěla, zatímco Pepa je kamarádům pro smích. A tak mu v žertu radí, ať jí na dovolené udělá miminko, aby od ní měl alespoň trochu klid.

Aby toho nebylo málo, tak má oficiální návštěvu ještě Marek. Přijela za ním přímo jeho žena Tereza. Nakonec už to nemohla psychicky vydržet a zaplatila za něco jeho dluh za kotvení lodi. Nejdříve na něj sice byla opravdu nabroušená, ale když ho viděla, tak se nakonec rozhodla mu všechno odpustit. Že by se konečně jejich vztah dostal alespoň trošku do starých kolejí? Každopádně Marek se domů jen tak vracet nehodlá.

Na některé zásadní otázky musí prostě zasednout rodinná rada!

Chcete si skutečně pustit seriál Přístav? Přímo zde naleznete všechny jeho díly online ke shlédnutí nebo také přímo zde u nás.

Tak nějak bude vypadat příběh seriálu Přístav 6. díl. Samozřejmě vám nemůže prozradit všechno, ale doufáme, že jste si udělali alespoň hrubou představu o tom, co vás vlastně čeká v dnešním díle. Nebude toho málo. Právě proto jsme pro vás tuto epizodu nachystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si jí můžete pustit opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, která už se nemusí dlouho opakovat. Video se seriálem je připravené, vy jste nadšení, tak pojďme do toho.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.