Na Vodě (2016) online a zdarma

Seriál Na Vodě online k přehrání. Pojďte si i vy pustit přes internet nový zábavný komediální seriál. Ten nás zavede do lákavého prostředí jedné krásné zátoky na Libeňském ostrově v Praze. I na dosah velkoměsta se můžou odehrávat v pravdě romantické a hlavně vtipné příběhy. Zdejší obyvatelé jsou totiž opravdu velmi svérázní a navíc k nim teď přibude ještě jeden člověk. Kdo to asi bude?

Exkluzivně a jenom na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí nový seriál Na Vodě (2016). Je to úplně premiérový seriál, který si pro nás na zpestření zimy připravila televize Nova. Režisér Milan Ciesler se spoustou skvělých herců natočil opravdu nesmírně zábavný seriál ze života. Čeká nás opravdu poctivé filmařské dílo, které má sice jenom pouhých 12 dílů ale o to více se jistě budeme bavit. Velké očekávání budí i obsazení ústřední dvojice, kterou tvoří Lukáš Langmajer a Tomáš Klus. Už jenom to by pro vás mělo být dostatečné lákadlo, abyste tomuto seriálu dali šanci i vy.

Seriál Na Vodě (2016) online a zdarma.

Prostředí kolem vody je tak trochu netypické. Jak voda plyne, tak to skoro někdy vypadá, jakoby se život kolem ní zastavil. Nebo ne úplně zastavil, ale nabral zcela jiných obrátek. Stresy velkoměsta odplují a nastávají úplně jiné starosti. Takové víc lidské, nevšední a u kterých se člověk třeba občas i zasměje. To je ostatně důvod, proč tvůrci seriálu umístili děj svého nového komediálního dílka právě na Libeňský ostrov na dohled pražských Holešovic. Podobnost s konkurenčním seriálem Přístav od televize Prima je zde samozřejmě jenom čistě náhodná.

V seriálu Na Vodě si zahrál i Lukáš Pavlásek.

Na Vodě je nový seriál tv Nova. Svojí premiéru si odbyl v neděli 7. února 2016 od 20:20. Další díly pak byly zaraženy opět každou novou neděli. Už jenom premiéra seriálu na tento sváteční den značí jak velkou pozornost mu tvůrci věnovali. A zaujal i nás. Právě proto pro vás jednotlivé díly seriálu Na Vodě nahráváme a připravujeme je exkluzivně pro vás přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Je to opravdu jednoduché a pro vás navíc naprosto zdarma. Moc dlouho se proto nerozmýšlejte a pojďte si pustit nejnovější pokračování seriálu Na Vodě s námi online. Každou novou epizodu vám rádi přineseme na této webové stránce.

Čeká nás nový zábavný seriál od televize Nova.

A jak to vlastně bude s tímto seriálem? Pokud vás zajímá příběh, tak ten začíná u Huga, kterého si zahrál Lukáš Langmajer. Ten právě prožívá tak trochu netypickou krizi středního věku. Ne že by ho omrzela práce a žena, ale tak nějak nezaviněně o obojí přišel. Z práce dostal hodinovou výpověď a když se to dozvěděla jeho manželka, tak ho raději vyhodila z bytu a poslala k vodě. Hugo jí uposlechl. Vydal se proto k Vltavě s plánem se utopit. Jenže ani na to neměl šťastný den. Vyplaval totiž v zátoce nedaleko Libeňského ostrova a to navíc naprosto živý. No nenaštvalo by vás to?

U vody je to opravdová romantika nemyslíte?

Hugo zjišťuje, že se dostal na poměrně zajímavé místo, které je navíc poměrně hustě obydleno. I když lidé jsou tady úplně jiní, než ve městě. Překvapivě mezi těmito podivíny objeví i Honzu, kterého si zahrál Tomáš Klus. Honza je jeho dávný kamarád, se kterým se už hodně dlouho neviděl. V zátoce žije na trvalo. Přestěhoval se sem v momentě, kdy mu dědeček odkázal hausbót. Na něm nejenom bydlí, ale také ho pronajímá jako hodinový hotel. Romantické prostředí zátoky se totiž ukázalo jako poměrně atraktivní pro milence. Tak proč toho nevyužít? Snad se nebudou milovat přímo na trávě u řeky. I když to má samozřejmě také něco do sebe.

Hugo a Honza už se hodně dlouho neviděli a tak se není co divit, že si toho mají hodně co říci. Honza vezme večer kamaráda do hospody U Utopence. To je zde opravdu vyhlášený podnik. Hugo tak má šanci poznat osobně všechny hlavní obyvatele zátoky. Netuší, že až to udělá, tak bude mít obrovskou chuť prchnout. Jenže to už bude pozdě.

Hugo přišel náhle o celý svůj život.

Seznámí se tak s Kapitánem, který jako jeden z mála skutečně sloužil na lodi. Možná právě proto má v hospodě čestné místo. Dnes už se plaví jenom od jednoho břehu Vltavi k druhému jako přívoz. Kromě toho má za sebou celou řadu povolání a hodně dlouhou dobu se živil dokonce i jako režisér. Další je umělec na volné noze Stanislav, který pracuje jako živá socha. To opravdu není zrovna moc obdivuhodné povolání, ale je to prostě tak. Ostatně ještě hůř je na to Bufalo Blib neboli Bohoušek, který každý den s nákupním vozíkem obráží popelnice.

Konečně se pořádně zasmějeme.

Seriál Na Vodě je pro vás připraven online ke shlédnutí na webu Cinemio. Tento magazín se specializuje na novinky ve světě seriálů a filmů.

V zátoce je shodou okolností hodně rušno. Dramatický příběh Huga, který přišel o rodinu i o práci musí jít tak trochu stranou. Momentálně mají místní mnohem větší problém. Jejich hospůdce U Utopence totiž hrozí zavření. Bohunka má obrovské dluhy za elektřinu, které ale nasekaly tak troch všichni. Pravdou je, že na její rozvody je připojena polovina zátoky. Mezi štamgasty se tak rozbíhá skoro detektivní pátrání o to, kdo odebírá nejvíc elektřiny. Hugovi to připadá malicherné a nejraději by odtud vypadl, ale pravdou je, že nemá jaksi kam.

Hospůdka U Utopence je opravdu oblíbená.

Takový je příběh seriálu Na Vodě, který vám zde přinášíme online ke shlédnutí. S námi si můžete přehrát nejnovější epizodu seriálu stejně jako starší díly. Jednotlivé epizody pro vás připravujeme v té nejlepší kvalitě. Celé přehrávání je navíc u nás naprosto zdarma. Tak pojďte už konečně využít tuto jedinečnou a neopakovatelnou příležitost dobře se bavit s tímto novým českým seriálem.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.