Přehrát online Chalupáři 4. díl zdarma!

Přehrajte si zdarma přes internet film Chalupáři 4. díl. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili velmi oblíbený seriál Chalupáři, který už neodmyslitelně patří k létu. Pravidelně se o něj ostatně přetahují všechny televize a letos ho vysílá například Nova. Čtvrtá epizoda se jmenuje „Sokové” a o co se vlastně bude ve Višňové dít? To vám samozřejmě hned a rádi prozradíme. Každopádně u Evžena a Bohouše se zase budou dít věci.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali zbrusu nové pokračování seriálu Chalupáři 4. díl. Opět půjde o hodně zajímavou a také originální epizodu, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Dnešní díl se jmenuje „Sokové” a tak už opravdu zbývá jenom zmínit kdo a o co bude soupeřit.

Evžen už se pomalu stává v Třešňové místním. Vrásky na čele mu dělá jenom to, že v místním rybníku nejsou vůbec žádné ryby. I přesto však chodí chytat a pevně doufá, že tím i přemluví předsedu místního výboru, aby je tam dal nasadit. To Bohouš nemá na podobné radovánky čas, protože spravuje rozvody elektřiny v místní slepičárně. Na jeho šikovné ručičky ostatně nedají místní dopustit. Bez proudu by také mohli všechny slípky brzy pochcípat.

Seriál Chalupáři 4. díl online ke shlédnutí.

Jenže to není zdaleka jediný problém. Rovněž soužití Bohouše a Evžena začne skřípat. Bohoušovi totiž připadá, že si Evžena namlouvá Dáša, čehož on nemá vůbec žádný zájem se účastnit. Naopak dokonce žádá předsedu Mrázka, aby mu přidělil jiné bydlení. V chalupě stejně asi bude teď dost těsno. Celou půdu chce totiž zabrat Evženův vnuk, který by se tam nastěhoval i se svou dívkou. Má to být sice jen dočasně na léto, ale u podobných věcí člověk nikdy neví.

Bohouš se proto hecne a rozhodne se svést Dášu jako první. Jenom tak přeci Evženovi spadne hřebínek. Na námluvách si dá dost záležet. Takhle upraveného Bohouše jste ještě jaktěživ neviděli. Také si dá záležet, aby byl u Dáši první. Evžen je z toho značně nervózní a krásný pár pozoruje alespoň oknem. Jenže šmírovat se nemá a tak nebohý Bohouš skončí ve vaně na zalévání. Celého mokrého ho vytahuje Dáša. Pak nastává zvrat, protože Bohouš musí znovu do slepičárny.

Zdá se, že nakonec přeci jenom bude vítězným nápadníkem Evžen. Jenže ženské srdce je přelétavé a tak to nakonec dopadne úplně jinak.

Zalíbí se Evžen paní Fuchsové?

Zajímá vás jak? Tak to si rozhodně přehrajte zbrusu nové pokračování seriálu Chalupáři 4. díl, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Právě tuto epizodu si u nás pustíte naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je nabídka, která se neodmítá. Chalupáři se natáčeli v roce 1975, takže už se v televizi vysílali mnohokrát, vy se je však díky nám můžete pustit rovněž i přes internet. Dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.