Přehrát online Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Nový film fenomenálního Tima Burtona.

Film Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti k přehrání přes internet. Tady a nikde jinde si můžete pustit nový film Tima Burtona opravdu pohodlně a kdykoliv se vám zachce. Čeká na vás opravdu skvělý příběh plný fantazie a napětí. Někteří lidé mají zvláštní schopnosti. Jenže vyrovnat se s nimi není vůbec jednoduché. Obzvláště, když jste děti a vlastně ještě ani nevíte, co všechno zvládnete. Existuje ale místo, kde i takové děti mohou naplnit svůj životní osud.

I tento film naleznete na webu Bombuj.tv.

Pokračování…

Přehrát online Tři generace (2016)

Působivý snímek o třech generacích jedné rodiny.

Film Tři generace online ke shlédnutí. Nový a velmi působivý americký film britské režisérky Gaby Dellal. Čeká na vás napůl komedie a napůl drama, které má rozhodně co říci. A my jsme doslova nadšeni, že můžeme být u toho a právě vám tento snímek nabídnout online. Je to příběh o třech generacích jedné rodiny, které ničí jejich vlastní nerozhodnost. Jeden obyčejný příběh ze současného New Yorku, který si rozhodně nemůžete nechat ujít.

Pokračování…

Přehrát online film Sedm statečných (2016)

Přehrát online film Sedm statečných (2016).

Western Sedm statečných online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet video nového amerického filmu, který volně navazuje na legendární western z roku 1960. Sedm statečných pistolníků se vrací, aby ochránili bezbrannou vesnici. Snímek natočil zkušený režisér akčních filmů Antoine Fuqua. V hlavní roli se ukáže Denzel Washington a další skvělý herci. Čeká nás opravdu napínavá podívaná plná ostrých střelců.

Pokračování…

Dívka ve vlaku (2016) online ke shlédnutí

Dívka ve vlaku online ke shlédnutí.

Film Dívka ve vlaku online ke shlédnutí. Nový americký mysteriózní thriller na vás čeká ke shlédnutí. Můžete si ho pustit přímo zde na této webové stránce a to opravdu pohodlně a zdarma. Příběh ženy jménem Rachel Watson, které z povzdálí pozoruje jeden manželský pár. Na první pohled ideál. Jenže když má konečně šanci se s nimi seznámit, tak pozná něco opravdu hrůzného, což jí od té doby nedá spát.

Pokračování…

Neon Demon (2016) online ke shlédnutí

Film Neon Demon online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nový mysteriózní thriller režiséra Nicolase Windinga Refna. Jedná se o koprodukční film natočený ve Francii, Dánsku a Spojených státech amerických. Je to příběh mladé holky jménem Jesse, která se chce prosadit ve světě modelingu. Jenže za vším tím pozlátkem a krásou se skrývá dávné zlo, které pohltí každého. Napínavý příběh dozajista uhrane i vás. To vám můžeme zaručit.

Pokračování…

Přehrát online Čapí dobrodružství (2016)

Přehrát online Čapí dobrodružství (2016).

Přehrajte si přes internet animovaný film Čapí dobrodružství. Exkluzivně a jenom pro vás máme online tento povedený a  hravý snímek. Na této naší webové stránce si ho tak budete moci pustit opravdu jednoduše a kdykoliv se vám zachce. Děti nosí čápi. Tedy alespoň dříve nosili. V moderní době se přeorientovali na mnohem lukrativnější byznys a to je roznáška balíků pro internetový obchod. Jeden neopatrný čáp, ale omylem zapne stroj na výrobu dětí a teď má rozkošnou holčičku, jenž musí někam doručit.

Pokračování…

Sedm statečných (2016) online ke shlédnutí

Jednu z hlavních rolí přijal Danzel Washington.

Film Sedm statečných (2016) online ke shlédnutí. Legendární western se vrací. Ožívá v nové moderní podobě. O to se postaral americký režisér Antoine Fuqua, který má na kontě spoust skvělých akčních filmů. Na hodně akce se můžeme ostatně těšit i v nejnovějších Sedmi statečných. Čeká nás skvěle obsazený film a příběh, který asi není potřeba moc představovat, protože se zařadit mezi ty opravdu velmi známé. Dost možná taky nejznámější ze všech.

Pokračování…

Já, Mattoni 1. díl online ke shlédnutí

Já, Mattoni 1. díl online ke shlédnutí.

Seriál Já, Mattoni 1. díl online ke shlédnutí. První díl netrpělivě očekávaného historického seriálu České televize je tady. Vy si ho s námi budete moci přehrát a to naprosto jednoduše a zdarma. Příběh nás zavede do Karlových varů na začátku 20. století. Je to doba, která přeje odvážným mužům. Takový je i příběh vládního rady von Mattoni, který se od ničeho dokázal dopracovat až k obrovskému impériu. Nyní ale hrozí, že o všechno přijde kvůli své ženě. I v tento moment ale přichází se zajímavých nápadem, jak tomu čelit.

Pokračování…

Až na severní pól (2015) online ke shlédnutí

Film Až na severní pól online ke shlédnutí.

Film Až na severní pól online ke shlédnutí pro vás. Právě pro vás tady máme nový francouzský animovaný film, který je jenom těžké zařadit. Je to drama určené pro dospělé, ale zároveň i romantická pohádka. Inteligentní příběh natočený klasickou kreslenou animací, která vás jistě může v mnohém zaujmout. Film natočil režisér Rémi Chayé už před rokem, ale do našich kin se dostává se zpožděním až nyní. O to více si ho jistě nenecháte ujít.

Pokračování…

Černé duše (2014) online ke shlédnutí

Černé duše (2014) online ke shlédnutí

Film Černé duše online ke shlédnutí pro vás. Přímo zde na této webové stránce pro vás máme připravené působivé italsko-francouzské drama. Je to snímek režiséra Francesco Munziho, který byl natočený už v roce 2014. Do našich kin se ale dostává až nyní se zpožděním v roce 2016. Je to velmi působivý příběh tří bratrů, kteří jsou všichni členy italské mafie. Příběh vznikl na základě skutečných událostí, což mu dává obrovskou sílu a zároveň i atmosféru.

Pokračování…