Seriál Přístav – všechny díly online

Přehrát přes internet seriál Přístav od tv Prima. Na tomto webu si můžete přehrát všechny díly nového seriálu Přístav, který se vysílá od konce Srpna 2015. Přímo zde naleznete obsáhlou databázi všech dílů. Jednotlivé epizody jsou ve skvělé kvalitě a už dlouho se snažíme o to, aby nám opravdu nic neuniklo. Není to jednoduchá práce, ale my věříme, že to oceníte. Přístav je seriálem o dvou kamarádech z romantické zátoky, kteří se rozhodli si otevřít stejnojmennou hospůdku.

Roman Skála je vlastně takový docela typický chlap ve středních letech. Svojí krizi středního věku, jestli se to tak dá nazvat se ale rozhodl řešit hodně netradičně. Prakticky bezeslova utekl od manželky. Přestěhoval se na svůj hausbót. S tím odplul do krásné „Zátoky”, kde se rozhodl zakotvit na trvalo. Navíc dostal báječný nápad, co by tady mohl dělat. Otevře si vlastní hospodu!

Seriál Přístav - všechny díly online pro vás!

Na první pohled to může vypadat jako docela bláznivý nápad, ale pravdou je, že Roman měl svého života už dost. Nutně potřeboval změnu a tohle byla skvělá šance. Právě proto se rozhodl vrhnout se na dráhu restauratéra. Dříve býval skvělým hokejistům, jenom k tomu titulu mistra světa to nikdy nedotáhl. Možná právě proto skončil jako obyčejný učitel tělocviku. Hlavně v poslední době už ho ale toto povolání moc nenaplňovala. S línými a tlustými žáky se zkrátka moc dobře pracovat nedá a tak se rozhodl dát staré práci valé. Stejně tak jako své manželce, se kterou si poslední dobou stejně vůbec nerozuměl.

Nový romantický seriál TV Prima - pusťte si všechny jeho epizody!

Za to se starým kamarádem Romanem našel notu hned. Když mu tedy nabídl, jestli nechce dělat parťáka v jeho novém podniku v Zátoce, tak neváhal. Společně dali dohromady sympatickou hospůdku jménem Přístav. A ačkoliv ta se nachází na klidném a krásném místě, tak vězte, že nuda tady rozhodně nebude. Jednak v okolí bydlí celá řada opravdu hodně zajímavých indvividuí a také po vodě občas připutují zajímavý lidé. Ačkoliv se to Markovi nebude líbit, tak přeci jenom i svého starého života ve městě se jenom tak nezbaví.

To je ve zkratce to hlavní ze seriálu Přístav od televize Prima. Snad se nám podařilo vás zaujmout a vzbudit chuť se na seriál podívat. I když upřímně doufáme, že tuto chuť už jste měli dávno předtím. Myslíme si, že je hodně o co stát a právě proto jsme tento seriál pro vás přichystali online ke shlédnutí. Přímo zde naleznete všechny odvysílané díly Přístavu. Nebo si také seriál můžete pustit i na těchto našich partnerských stránkách. Máme pro vás jak ten úplně první nejstarší, tak ten aktuální nejnovější. V televizi se Přístav vysílá každou pondělí a středu, ale toho si vy nemusíte vůbec všímat, protože s námi si ho pustíte pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu unikátní příležitost, které byste měli dát tu šanci.

V hlavních rolích uvidíme opravdu skvělé herce!

Video se seriálem Přístav už tady na vás čeká v maximální možné HD kvalitě. Díky tomu si ho vychutnáte přímo na vašem počítači, stejně jako na nové moderní televizi. Tato kvalita se vyznačuje opravdu detailním obrazem a maximálně kvalitním zvukem. Zkrátka a jednoduše stojí za vaší pozornost a my doufáme, že tu seriálu dáte.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.