Přehrát online film Sedm statečných (2016)

Western Sedm statečných online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet video nového amerického filmu, který volně navazuje na legendární western z roku 1960. Sedm statečných pistolníků se vrací, aby ochránili bezbrannou vesnici. Snímek natočil zkušený režisér akčních filmů Antoine Fuqua. V hlavní roli se ukáže Denzel Washington a další skvělý herci. Čeká nás opravdu napínavá podívaná plná ostrých střelců.

Nová verze westernu Sedm statečných na vás už čeká online. Legendární příběh, který byl už zfilmován mnohokrát ožívá. Nyní ožívá v úplně novém podání plném energie a akce. Tahle verze bude v mnoha ohledech jiná. Už jenom proto, že si pistolníky na ochranu najímá žena a hlavním pistolníkem je černoch. Nebude nouze o přestřelky, honičky na koních nebo mohutné útoky na téměř bezbrannou vesnici.

Přehrát online film Sedm statečných (2016).

Film Sedm Statečných měl svojí oficiální premiéru ve čtvrtek 22. 09. 2016 v hlavním vysílacím čase. Určitě už se těšíte, ale vy rozhodně nemusíte utíkat do nejbližšího kina. My jsem si pro vás film připravili přímo zde na této webové stránce a vy si ho přehrajete opravdu jednoduše a zdarma. Film je ve skvělé kvalitě – dokonce HD rozlišení. Díky tomu vás čeká opravdu krásný filmový zážitek. Navíc rozhodně ne krátký, protože film je dlouhý celých 130 minut.

Režie snímku se ujal Antoine Fuqua, který má za sebou spoustu úspěšných akčních filmů. Z nich rádi zmíníme například: Pád Bílého domu, Odstřelovač nebo ze starších válečný film Slzy slunce či akční legenda Training Day. Scénář napsal Nic Pizzolatto a Richard Wenk. Další podrobnosti hledejte na CSFD.cz.

A co příběh? Daleko na západě, kde je ještě ruka zákona slabá je malé městečko Rose Creek. Osada plná farmářů, kteří si v nevlídném prostředí jenom těžko vydělávají na živobytí. Už teď to nemají jednoduché. Jenže teď je ohrožují mocný Bartholomewa Boqua. Velmi bohatý a zámožný obchodník a průmyslník, který však své postavení a majetek získal z velké části i díky porušování zákonů. Má dokonce bandu pistolníků, kteří za něj dělají špinavou práci a naplňují jeho vůli.

Sedm ostrých pistolníků musí ochránit vesnici Rose Creek.

Vesničané jsou opravdu zoufalí. Dobře vědí, že další nájezd je může úplně zničit, což je dost možná i Boquovův záměr. Emma Cullenové je nepsanou vůdkyní Rose Creeku a proto se rozhodne najít muže, jenž by je ochránili. Nebude to jednoduché, protože peněz není nazbyt a budou muset čelit obrovské přesile. Nakonec se jí skutečně podaří dát dohromady skupinku sedmi pistolníků. Je to pestrá směs chlapů z pochybnou minulostí, ve které nechybí bývalý trestanci, hazardních hráči ani milovníci pití. Jenže i těchto sedm ztracených duší si brzy uvědomí, že tentokrát bojují za něco víc.

Shrnutí filmu Sedm statečných

Nových Sedm statečných je opravdu skvělý film. Je to snímek plný akce a napětí. Na toto je režisér Antoine Fuqua opravdový mistr. Filmu přitom nechybí atmosféra ani kvalitní herecké výkony. Střih je moderní a svižný a ačkoliv zůstalo jádro příběhu stejné, tak je to přeci jenom něco úplně jiného. Ostatně asi to znáte sami: „Když dva dělají totéž, není to totéž.” Celkově se nám film velmi líbí a můžeme vám ho jedině doporučit online ke shlédnutí. S námi to navíc uděláte opravdu jednoduše a zdarma. Dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.