Přehrát online Čapí dobrodružství (2016)

Přehrajte si přes internet animovaný film Čapí dobrodružství. Exkluzivně a jenom pro vás máme online tento povedený a  hravý snímek. Na této naší webové stránce si ho tak budete moci pustit opravdu jednoduše a kdykoliv se vám zachce. Děti nosí čápi. Tedy alespoň dříve nosili. V moderní době se přeorientovali na mnohem lukrativnější byznys a to je roznáška balíků pro internetový obchod. Jeden neopatrný čáp, ale omylem zapne stroj na výrobu dětí a teď má rozkošnou holčičku, jenž musí někam doručit.

Přímo zde na této webové stránce a nikdy jinde jsme pro vás přichystali film Čapí dobrodružství. Je to povedená animovaná komedie, která pobaví celou rodinu. Zábavný film má na svědomí režisérské duo Nicholas Stoller a Doug Sweetland. Hlavně první jmenovaný patří už mezi velmi zkušené tvůrce a na kontě má oblíbené komedie z poslední doby jako Sousedi 2 nebo Zoolander No. 2. Ostatně je to i sám Nicholas Stoller, který je autorem scénáře Čapího dobrodružství.

Přehrát online Čapí dobrodružství (2016).

Film Čapí hnízdo nám nabídne celých 87 minut zábavy, která rozhodně bude stát za to. Co se týká dalších profesí, kteří se podíleli na jeho vzniku, tak vám rádi prozradíme, že za kameru se postavil Simon Dunsdon a hudbu složilo duo Mychael Danna a Jeff Danna. O dabing se pak postarala například slavná Jennifer Aniston i když je velkou škodou, že právě její hlas si v českém dabingu moc neužijeme.

Ostatně právě verzi s českým dabingem a v perfektní HD kvalitě vám přinášíme online ke shlédnutí. S námi si jí tak budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, která už se nemusí opakovat. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Jo abychom nezapomněli, tak další informace o snímku hledejte na CSFD.cz.

Komu se podaří doručit malou krásnou holčičku?

A tím se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu, což je bezesporu příběh. Samotný je přitom starý skoro jako Metuzalém. Je to příběh o čápech, kteří byly předurčeni k nošení cenného nákladu. Dříve to bývali hlavně děti, jenže doba značně pokročila. Přeprava novorozeňat se i přes zlepšování procesů a efektivizaci nákladů ukázala jako neperspektivní. A tak čápi začali roznášet zásilky pro rychle expandující eshop Cornerstore.com.

I v této branži se samozřejmě stali nejlepšími a jejich roznáška získala skvělou pověst. Čápi byly vždy rychlý, flexibilní a hlavně spolehlivý. Všechno šlape jako po drátkách, bez větších zádrhelů a skoro se zdá, že to tak bude už věčně. Jenže pak se přeci jenom objeví jeden velký problém. O co jde?

Jde o čápa jménem Junior. Je to velmi schopný mladý pták, který svědomitě plní svěřené úkoly. Dokonce má být brzy i povýšen. Bohužel má Junior malou nehodu, při které zapne stroj na výrobu miminek. Ten bez jakékoliv autorizace a příkazů vyrobí malou holčičku. Je to opravdu krásné stvoření, jenže co s ní? Junior to celé zpackal a tak bude na něm, aby to napravil. Musí vrátit k nejstaršími čapímu řemeslu a donést holčičku tam, kde už se na ní netrpělivý rodiče těší. Čeká ho velké dobrodružství!

Čeká nás opravdu skvělý Čeká nás opravdu skvělý animovaný film.

Shrnutí filmu Čapí dobrodružství

Čapí dobrodružství je opravdu hodně povedený animovaný film. Je to snímek, kterému nechybí humor, zajímavý příběh, ani brilantní technické zpracování. Zkrátka a jednoduše se na to opravdu skvěle dívá a my vám tento snímek můžeme jedině doporučit. Je to zaručeně velmi zábavný snímek pro celou rodinu, u kterého se pobaví malý i velcí. My vám navíc Čapí hnízdo přinášíme v perfektní kvalitě a opravdu jednoduše k přehrání. Využijte této šance a pojďte do toho s námi! My vám k tomu jenom popřejeme hezkou rodinnou zábavu!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.