Černé duše (2014) online ke shlédnutí

Film Černé duše online ke shlédnutí pro vás. Přímo zde na této webové stránce pro vás máme připravené působivé italsko-francouzské drama. Je to snímek režiséra Francesco Munziho, který byl natočený už v roce 2014. Do našich kin se ale dostává až nyní se zpožděním v roce 2016. Je to velmi působivý příběh tří bratrů, kteří jsou všichni členy italské mafie. Příběh vznikl na základě skutečných událostí, což mu dává obrovskou sílu a zároveň i atmosféru.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Černé duše, nebo chcete-li v orignále „Les âmes noires“. Je to snímek, jenž šel do českých kin od 25. 08. 2016, ale s tím si vy nemusíte dělat příliš velkou hlavu. My jsme ho totiž pro vás přichystali ke shlédnutí přímo zde. Ano s námi si ho můžete jednoduše a pohodlně přehrát online. Video s filmem Černé duše jsme pro vás sehnali v opravdu skvělé kvalitě. Samozřejmě jak obrazu, tak zvuku.

Černé duše (2014) online ke shlédnutí

A o čem je příběh filmu? Jde o životní osud třech bratrů, kteří všichni skončili u kalábrijské mafie. Zločinecké organizace, která svou tradicí i současnou mocí nemá v civilizovaném světě obdoby. Každý z bratrů má svůj vlastní byznys, který řídí, jak nejlépe umí. Některé podnikání se dokonce může zdát i legální, ale tak tomu rozhodně není.

Luigi se živí jako překupník drog, nebo spíše dealer chtělo by se říct. V dnešní době je to jedna z nejvýnosnějších částí aktivit mafie. Druhý z bratrů Rocco je regulérní podnikatel. Má slušný podnik, i když každému kdo tuto oblast zná, musí být hned jasné, že bez podpory od mafie by ho nikdy nemohl vybudovat. Třetím do party je Luciano, který je pasák. Překvapivě ale jenom koz. Je to velmi výstřední a excentrický chlapík, pro kterého by zřejmě žádná jiná práce nebyla vhodná.

Všichni tři bratři si žijí klidně. Svůj byznys už mají zaběhlí a nestojí o žádné problémy ani vzruchy. Ostatně už také nejsou ani nejmladší. Jenže o slovo se už hlásí i mladší generace. Ta, která je často neukotvená, a nemá co na práci. Takový je i případ Lea, který je nezaměstnaným synem Luciana. Jednoho dne se poflakuje v baru, který patří jiné skupině mafiánů. Bohužel neudrží pusu na uzdě a začne jim vyhrožovat.

Na první pohled drobná potyčka, která by ve většině míst na světě neměla žádnou velkou dohru. Ale tady jsme v horkokrevné jižní Itálii. Nepřátelský klan si to samozřejmě nenechá jenom tak líbit a tak celé situace eskaluje do tragických rozměrů. Přichází první drobné střetnutí, pak větší a všechno eskaluje až do války mafiánů. Přestřelky i další rafinované pasti jsou náhle na denním pořádku. Je to válka, kterou nemůže nikdo vyhrát. Všichni mohou jenom ztratit.

Působivé italské drama.

Shrnutí filmu Černé duše

Černé duše je opravdu zajímavý film. Kvalitní a strhující drama podle skutečných událostí. Nás snímek opravdu hodně zaujal a rozhodně vám ho můžeme doporučit ke shlédnutí. Režisér Francesco Munzi natočil tento 103 minut dlouhý snímek podle knihy Gioacchino Criaca. Je to působivý film a autentických kulisách, na který je opravdu radost se dívat. My jsme nadšeni, že můžeme být u toho a právě Černé duše vám nabídnout online ke shlédnutí. Přímo zde si je můžete přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Tak neváhejte už ani chvilku.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.