Nejlepší trapasy – online ke shlédnutí

V mnoha povídkách Táborský i sám hrál.

Pořad Nejlepší trapasy je opravdu povedená zábavná show České televize. Je to skvělý komediální pořad, který tvoří několik krátkých příběhů ze života, jenž hrají ti nejlepší čeští herci. U toho nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme Nejlepší trapasy pro vás přichystali online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce. S námi si je budete moci přehrát pohodlně a kdykoliv jenom budete chtít.

Pokračování…

Všechnopárty Silvestr 2015 – online ke shlédnutí

Kromě Bohdalové bude v slavnostní Všechnopárty také Václav Kopta a Vincent Navrátil.

Silvestrovská Všechnopárty 2015 Karla Šípa je tady. Nejlepší česká talk show je tady s dalším vydáním svého skvělého pořadu. Karel Šíp nás dál skvěle baví ve svém zábavném pořadu plném těch nejlepších hostů. A kdo k němu přijal pozvání na Silvestra 31. 12. 2015? Budou to hvězdy první velikosti Jiřina Bohdalová, zábavný Václav Kopta a k tomu ještě mladý herec Vincent Navrátil. Věříme, že se budeme u jejich vtipných historek všichni bavit od začátku až dokonce.

Pokračování…

Zlatá mládež – online ke shlédnutí

Pořad Zlatá mládež online ke shlédnutí.

Seriál Zlatá mládež (2015) je tady online ke shlédnutí. Nový unikátní pořad České televize je tady. Jedná se o dokumentární reality show, která je poměrně novým a rychle se rozvíjejícím žánrem. Máme tady partu pěti mladých Pražáků, kteří si žijí své pohodlné životy ve velkoměstě. Renato, Nicoleta, Michal, Yen a Jiří jsou zvyklý si užívat kultury, nákupů, wellness i sportu. Žijí ve zlaté kleci a myslí si, že dokážou všechno na světě. Teď je ale čeká střetnutí s drsnou realitou.

Pokračování…

Pořad La Parta – online a zdarma

Všechny díly nové La Party pro vás máme online!

Zábavná show La Parta je tady online ke shlédnutí. Improvizační show Partička je zpátky a v novém. Od září 2015 běží na televizi Barrandov. Známá čtyřka ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol je opět na scéně. Čekají nás nové a originální vystoupení. Jinak je to ale stará dobrá Partička jak jí známe. Především se skvělou atmosférou a desítkami hodin třeskutě zábavného humoru. U toho nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme pro vás La Partu připravili online ke shlédnutí.

Pokračování…

StarDance 2015 – Poslední díl online ke shlédnutí!

Soutěž StarDance 2015 - Poslední díl online ke shlédnutí!

StarDance VII …když hvězdy tančí online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát zdarma přes internet poslední odvysílaný díl pořadu StarDance 2015. Exkluzivně a jenom pro vás tady máme prémiový ještě čerstvý díl z aktuálního tanečního zápolení na České televizi. Je to v pořadí už neuvěřitelná sedmá řada, která vás zaručeně zaujme. Opět nás čeká elegantní show plná skvělých tanečních výkonů. Díky pestré směsici celebrit v řadách účastníků však nebude nouze ani o dobrou zábavu.

Pokračování…

Přehrát Výměna manželek z 2. 9. 2015 online

Helena je ze stavu nové domácnosti opravdu šokovaná.

Výměna manželek z 2. 9. 2015 online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet nové vydání oblíbené vztahové reality show. Tato epizoda je teprve druhým premiérovým dílem po letních prázdninách. Opět přinese zajímavé osudy dvou naprosto různorodých žen, které to v životě neměli lehké. Teď mají příležitost si na 10 dní vyzkoušet život cizího člověka. Budou chtít nakonec měnit a nebo se slzami vrátí ke své vlastní rodině? To vám prozradíme v tomto skvělém televizním pořadu.

Pokračování…

Překvápko! 3. 7. 2015 – online ke shlédnutí

Zábavná show pro celou rodinu je tady! Pojďte si přehrát pořad Překvápko! TV Prima z pátku 2. července 2015. Jenom u nás si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online na pouhých pár kliknutí myši. Čeká na vás skvělá podívaná, která vás jistě bude bavit od začátku do konce. Moderátor Martin Dejdar se nám ukáže v nečekaných situacích stejně jako jeho další známý kolegové. Možná nebudete věřit svým očím, každopádně je to pravda.

Překvápko! je zábavný pořad plný nachytávek. Je to vlastně skrytá kamera, která ale nemá nijak zákeřná překvapení. Ve skutečnosti je princi pořadu vlastně naprosto jednoduchý. Máme tady známé herce a ti se budou převlékat a předvádět v různých povoláních ať už tradičních či méně tradičních. Na lidech pak budou zda je poznají a nebo ne. Samozřejmě úkolem herců je předstírat, že nejsou oněmi známými herci a osobnostmi, ale s některými obličeji to jde opravdu jenom velmi těžce.

Překvápko! 3. 7. 2015 online ke shlédnutí pro vás.

Pořadem bude provázet zkušený Martin Dejdar, který je sám hercem první úrovně. Ani on se ostatně nebojí si vyzkoušet jiné role a tak ho uvidíme například jako ukecaného pekaře. V moderátorském duu mu pak bude zdatně sekundovat Andrea Kerestešová. Samozřejmě i jejich další kolegové se nebáli zhostit různých povolání, které pro ně na první pohled vypadali jako výzva. Herec Pavel Nový se nám tak předvede jako řezník nebo Kateřina Brožová jako krásná a milá zmrzlinářka. Dále se pak v této epizodě můžeme těšit na Veroniku Žilkovou, Václava Vydru, Luďka Sobotu nebo Rudu z Ostravy.

Překvápko je pořad o nachytávkách točený skrytou kamerou. Jak už jste ale jistě měli sami možnost pochopit, tak se nejedná o žádné zákeřnosti. Naopak se jedná o vlídný a nekonfliktní humor, který může zaujmout každého. Pokud jste si i vy pořad Překvápko! oblíbili, tak jste na té správné webové adrese. Přímo zde jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí nejnovější vydání této show z pátku 3. července 2015. Jenom u nás si jí můžete přehrát pohodlně a zdarma v nejvyšší možné kvalitě. Opravdu to stojí za to, tak se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte si tento zábavný pořad pustit s námi.

Libor Bouček v roli taxikáře.

Máte rádi pořady se skrytou kamerou? Pokud zní vaše odpověď ano, tak si jistě oblíbíte i tuto show televize Prima, ve které se navíc do převleku skovají ty největší české hvězdy. A to možná nejenom herci.

Zpívá celá rodina 27. 6. 2015 – online ke shlédnutí

Pěvecká soutěž Zpívá celá rodina už je tady pro vás připravena online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce a nikde jinde si můžete pustit opravdu pohodovou a zábavnou show Zpívá celá rodina od České televize. Dnešní epizoda měla svojí premiéru v sobotu 27. června 2015 a vy si jí pustíte pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. A o čem vlastně bude? Stejně jako kdykoliv jindy o zpívání. Rodinné teamy sebrali odvahu, aby nám ukázali to nejlepší co v nich je.

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká oblíbená pěvecká show Zpívá celá rodina z 27. 6. 2015. Jedná se o oživení stejnojmenného pořadu ještě z hlouby sedmdesátých let. Nyní se v nepravidelných intervalech vrací na obrazovky ČT 1 v nejprestižnější vysílací čas – v sobotu v osm hodin večer. Moderátorem dnešního večera nebude nikdo jiný, než Václav Kopta, kterého už ostatně v této roli velmi dobře známe.

Zpívá celá rodina z 27. 6. 2015 online.

Co se týká poroty, tak i ta dnes bude zářit hvězdami. Právě v tom dnešním vydání totiž zasedne Helena Vondráčková, Debbi, Ondřej Hejma a Ota Balage. Všichni to jsou opravdu nadmíru zkušení hudebníci, kteří za sebou mají hvězdné kariéry, takže jim jistě nebude dělat problém ocenit talenty i našich soutěžících. Ty sice možná nepodají technicky úplně dokonalé výkony, ale za to do svého zpívání dají srdíčko, což se také velmi cení a ne každý je toho schopen.

Jako doprovod vystoupí hudební skupina Top Dream Company, která je pod vedením schopného mistra kapelníka Petra Harmáčka schopná zahrát doprovod k téměř jakémukoliv žánru i skladbě. Jak si tedy povedou dnešní soutěžící? Který rodinný team bude nejlepší a jaký je jeho příběh? To už vám samozřejmě nemůže prozradit. Jediné co naznačíme je to, že i ten dnešní večer bude stát za to a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. Právě proto vám ho i přinášíme na těchto stránkách.

Člověk nemusí být profesionál, aby si hezky zazpíval.

Přímo zde si můžete naprosto pohodlně a zdarma přes internet přehrát pořad Zpívá celá rodina 27. 6. 2015. Video se zábavně soutěžním pořadem vám přinášíme ve vysoké kvalitě a jenom zde si ho můžete pustit na pouhých pár kliknutí myši. Kromě toho si můžete pořad pustit i na oficáloním webu ivysiliani.cz, ale jenom u nás je to bez reklam a opravdu pohodlné. Co více k tomu dodat? Snad jenom, že pokud se rozhodnete na pořad Zpívá celá rodina podívat, tak že se u něj budete opravdu bavit.