Nemocnice na kraji města 1. díl online ke shlédnutí

Legendární seriál Nemocnice na kraji města 1. díl je tady připraven online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet oblíbený seriál z lékařského prostředí. Ačkoliv vznikl už v roce 1977, tak se stále jedná o jeden z nejlepších seriálů svého druhu, který má i dnes mnohé co říci. Přímo zde jsme pro vás připravili první z jeho dvaceti dílů. U nás si ho přehrajete ve vysoké kvalitě a naprosto jednoduše.

Nemocnice na kraji města patří právem k neznámějším českým seriálům. Je to seriál, který v mnohém předběhl svou dobu a ukázal nám, jak má vypadat moderní příběh z lékařského prostředí. Je tedy nejenom o pacientech, ale i jejich doktorech a ostatních pracovníků nemocnice, kteří rovněž prožívají své nelehké životní příběhy. Seriál natočil režisér Jaroslav Dudek podle scénáře Jaroslava Dietla v roce 1977. Nyní se už ale pojďte s námi ponořit do příběhu první epizody.

Nemocnice na kraji města 1. díl online ke shlédnutí a zdarma!

Hned první díl Nemocnice na kraji města začíná hodně akčně a napínavě. Ukazuje tak uspěchaný život doktorů, kteří se ani na chvilku nezastaví, jenom aby poskytli tu nejlepší možnou péči svým pacientům. Nyní budou muset pomáhat Přemysl Rezek. Pro ně je to jenom další mladý muž po těžké autonehodě. Jsou tu pro něj, aby mu poskytli tu nejlepší možnou péči. Je jim přitom úplně jedno, že se jedná o slavného hokejistu, kterého miluje celý národ. To je v tuto chvíli skutečně vedlejší.

Zdá se, že je to stroj, který šlape jako hodinky. To ale není úplně pravda. I nemocnice je pracoviště, které má svůj řád i konflikty. Do jednoho takového se dostává i doktor Štrosmajer a to se sestrou Huňkovou.

V rodině primáře Sovy probíhá menší oslava na počest výročí svatby jeho syna Karla. Pro všechny je to konečně po nějaké době vítaný důvod k oslavě. Možná právě proto Sova ani nevidí, na jak vážný problém si zadělává jeho syn. Zřejmě má problémy s pitím. Tuto informaci na něj musí donášet až jeho hospodyně Ema. A to zřejmě není jediný Karlův problém, protože má i nemalé střety na pracovišti. Na Sovovi je komplikované rozhodnutí, jak se k celému problému postavit. Jako by neměl dost starostí se svým oddělením, kam právě nastupuje ze školy nová doktorka Alžběta Čeňková.

To je ve zkratce seriál Nemocnice na kraji města 1. díl, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si pustíte tento už klasický český seriál opravdu pohodlně a zdarma. Neváhejte tak už ani chviličku a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se rozhodně nebudete nudit. Tento seriál by měl vidět opravdu každý a proč ne třeba právě našim prostřednictvím.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.