SuperStar 2015 – Velké finále online ke shlédnutí

Slovák Pavol Kovaliček je žhavý adept na vítězství.

Finále SuperStar 2015 je tady! Buďte i vy u této jedinečné show. Putování třech mladých a velmi nadějných zpěváků se uzavírá. Kdo z nich se stane vítězem SuperStar a vyhraje pohádkové odměny a šanci stát se hvězdou české hudební scény. Bude to opravdu napínavé finále, ve kterém se bude rozhodovat ze třech posledních soutěžící: Emma Drobná, Štěpán Urban a Pavol Kovalíček. Každý z nich zazpívá rovnou tři písně a my se konečně dozvíme jak to je!

Pokračování…

StarDance z 12. 12. 2015 k přehrání online

Jitka Schneiderová a Marek Dědík jsou opravdu skvělý pár.

StarDance 9. soutěžní večer z 12. prosince 2015 online ke shlédnutí. Video s novým pokračováním oblíbeného soutěžního pořadu StarDance …když hvězdy tančí už tady na vás čeká. Pojďte si ho přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma. Můžeme vám slíbit, že vás čeká opravdu jedinečné semifinále. Předposlední díl soutěže, která nás baví noblesním tancem a skvělým humorem nejenom slavných soutěžící. Dnešní předposlední díl si tedy rozhodně nenechte ujít.

Pokračování…

StarDance (28. 11. 2015) online ke shlédnutí

StarDance (28. 11. 2015) online ke shlédnutí pro vás.

Pořad StarDance VII …když hvězdy tančí ze soboty 28. Listopadu 2015 už na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát nové pokračování noblesní show jménem StarDance. Dnes nás čeká další obzvláště zajímavá epizoda. Tentokrát půjdou nervy stranou, protože se nebude vyřazovat. Dnešní večer bude totiž charitativní galashow, která je věnována centru Paraple pro lidi s pohybovými omezením. Bude to krásná podívaná, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Pokračování…

SuperStar 22. 11. 2015 – online ke shlédnutí

Nová SuperStar 22. 11. 2015 online pro vás.

Česko Slovenská SuperStar 22. 11. 2015 nebo-li 4. finále z této neděle je tady pro vás online ke shlédnutí. Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali video s dalším pokračováním oblíbené SuperStar, které si u nás navíc budete moci přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Můžete nám věřit, že se máte na co těšit. TOP 6 nejlepších soutěžících už se na vás čeká. Všichni na sobě velmi usilovně pracovali, aby předvedli jenom to nejlepší. Na nás tak čeká jedinečná show včetně hvězdných hostů!

Pokračování…

Pořad Prostřeno – online ke shlédnutí

Pořad Prostřeno online ke shlédnutí.

Soutěž Prostřeno televize Prima je tady pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si pustit nejnovější pokračování této oblíbené kuchařské reality show. U nás navíc naprosto pohodlně a zdarma. Čeká vás nová porce neotřelé zábavy, stejně jako nášup zajímavých domácích receptů. Vyberte si svého favorita a fanděte mu v klání o rovných 50.000 korun. Každý týden se o ně utká pět soutěžích z řad amatérských kuchařů. Ti ale musí zaujmou nejenom svým vařením, ale celkovou koncepcí večera.

Pokračování…

StarDance z 14. 11. 2015 k přehrání online

Logo nové řady pořadu StarDance VII. (2015).

Nový StarDance z 14. Listopadu 2015 už na vás čeká online ke shlédnutí. Tady pro vás máme video s pátým soutěžním večerem v taneční soutěži „StarDance VII …když hvězdy tančí”. Čekají nás další krásné okamžiky plné elegantního tance, ale i nervy drásající momenty, kdy půjde o vyřazení dalšího páru. Kdo tedy jako čtvrtý v pořadí opustí StarDance, který ze zbývajících sedmi párů to bude? To a mnohem více vám samozřejmě prozradíme na této webové stránce.

Pokračování…

Video StarDance 7. 11. 2015 online a zdarma

Video se StarDance 7. 11. 2015 online a zdarma.

Video s novým 4. dílem StarDance ze 7. 11. 2015 je tady online ke shlédnutí. Pojďte si ho pustit s námi. Celé je to opravdu jednoduché a zdarma, tak si tuto jedinečnou příležitost rozhodně nenechte ujít. I dnes se bude soutěžit a to v rytmu quickstepu a cha-chi. Dva známé tance se pro naše celebrity stanou obrovskou výzvou, protože mají opravdu šibeniční termíny na to, aby se je naučily. Hudební téma večera vám prozradíme níže, každopádně už teď vám můžeme slíbit, že opět zahraje skvělý Moondance Orchestra pod vedením Martina Kumžáka.

Pokračování…