Seriál Drazí sousedé (2016) online ke shlédnutí

Nový komediální seriál Drazí sousedé online ke shlédnutí. Televize Nova si pro nás připravila další zábavný seriál, který byste rozhodně neměli minout. Zaujal i nás a právě proto jsme si ho přichystali přímo zde na této webové stránce k přehrání. S námi si můžete pustit všech jeho 12 epizod hezky pohodlně a zdarma. Seriál natočil Milan Šteindler a Jan Sládek a ukazuje nám příběh tří měšťáků, kteří se shodou okolností ocitnou na jeden rok na venkově.

Bláznivých seriálů plných humoru není nikdy dost. O to větší radost máme z projektu Drazí sousedé, který měl svojí oficiální premiéru v Březnu 2016. Premiérových a velmi zábavných dvanáct epizod se pak bude vysílat až do konce Dubna. Drazí sousedé je sitcom pro celou rodinu. I když je nutné uznat, že v sobě má přeci jenom kousek dramatu.

Seriál Drazí sousedé online ke shlédnutí.

Seriál natočil známý režisér a komik Milan Šteindler společně s Janem Sládkem, který je známý spíš jako střihač. Sem tam si ale odskočí i k jiným filmařským profesím. A v tomto ohledu to jistě byla více než správná volba. Scénář seriálu napsala Roman Kopřivík a hudbu složil Ondřej Brzobohatý. Co se týká herecké obsazení, tak to je velmi pestré a vlastně i celkem povedené. Ze známých jmen vám rádi prozradíme například: Lenka Zahradnická, Milan Šteindler, Robert Jašków, Dana Batulková, Jiří Štrébl, Štěpán Benoni, Lucie Šteflová, Luboš Veselý, Jana Pehrová-Krausová, Petr Buchta, Tomáš Novotný a mnozí další.

Přežijí tři měšťáčci na venkově?

A o čem je vlastně příběh seriálu? Celé je vlastně naprosto jednoduché. Na vesnici si spokojeně žil Starý Alois. Vždycky to byl samorost, který se choval jak se mu zamanulo. Není se tedy čemu divit, že si nerozuměl nejenom s mnohými sousedy, ale i se svojí vlastní rodinou. Jenže právě tento divný chlap náhle umírá. Ačkoliv žil velmi skromně, tak po sobě zanechal neuvěřitelný majetek. Desítky milionů korun.

Filip a Tomáš při domácích pracích.

Na jeho pohřbu se sejdou i tři jeho vnoučata: Kateřina, Filip a Tomáš. Všichni to jsou také vlastně podivíni, ale každý svým vlastní způsobem. A žijí ve velkém městě, kde je něco takového naprosto běžné, takže se nad tím nikdo jiný vlastně ani nepozastavuje. Tihle tři samozřejmě nemají vůbec potuchu co na ně čeká a tak jim setkání s notářem způsobí opravdu nemalý šok.

Jak se totiž ukáže, tak jejich podivínský a nemluvný děda jim odkázal pohádkových 30 milionů korun. opravdu zajímavou sumu, se kterou už by se rozhodně něco dalo dělat. Jenže jak už tušíte, tak to samozřejmě nebude jenom tak. Starý Alois si totiž stanovil jednu opravdu zásadní podmínku. Jeho vnoučata musí společně žít po dobu roku v jeho domě. Kdyby se rozhodli to nerespektovat, tak peníze propadnou obci.

Na vesnici čeká spousta výzev!

Jenže ten dům připomíná spíše ruiny dřívějšího krásného stavení. Je to opravdu místo hrůzy plné děr v střeše, ztrouchnivělých trámů a propadajících se podlah. A to ani nemluvíme o vší té špíně a harampádí, které se všude tak samozřejmě válí. Na Kateřinu, Filipa a Tomáše čeká obrovská výzva. Samozřejmě nikdo z nich neměl v plánu se stěhovat na vesnici, ale kvůli vidině peněz to udělají. Čeká je největší dobrodružství jejich životů, kterého možná už velmi brzy budou litovat. Přeci jenom v dědově domě nefunguje nic, jak na to byly zvyklí ve městě.

Budou muset topit dřevem, chodit na suchý záchod a starat se o zahrádku. A samozřejmě ještě tu jsou ti sousedé, kteří by si přáli, aby peníze dostala obec.

Jde o hodně, v dědictví je 30 milionů korun!

Takový je seriál Drazí sousedů televize Nova, který si s námi můžete přehrát online. Přímo zde jsme pro vás přichystali všech 12. dílů. Tady najdete jak ty úplně nejnovější, tak i poslední odvysílaný díl. Všechny epizody pro vás máme v perfektní kvalitě. Čekají tu skutečně jenom na vás. To je opravdu jedinečná příležitost, které byste rozhodně měli využít. My vám to můžeme jedině doporučit. Další informace o seriálu Drazí sousedé naleznete rovněž na CSFD.cz. Víc už k tomu nemáme co dodat. Tak se dobře bavte a s plna hrdla smějte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.