Kriminálka Anděl III. (2. díl) z 24. června 2015 online ke shlédnutí

Seriál Kriminálka Anděl 2. díl z třetí série je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit oblíbený seriál televize Nova. Exkluzivně na této webové stránce si můžete pustit další reprízu ze středy 24. června 2015. I dnes nás čeká další zajímavé pokračování, které vás určitě zaujme. Aktuální epizoda bude o záhadné smrti jednoho lichváře, která rozvíří jinak poklidné vody pražských Záběhlic. Pod klidnou fasádou je ale zaděláno na daleko vážnější problémy.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali další pokračování oblíbené Kriminálky Anděl, která se právem řadí k nejlepším seriálům současnosti. Tentokrát půjde o jednu z novějších série, která ještě nebyla mockrát reprízována. Díky tomu si jistě zaslouží pozornost. Čeká na nás další napínavý kriminální příběh ze současnosti, který se mohl přihodit třeba i vám. To berte samozřejmě s nadsázkou, ale jinak je možné cokoliv.

Video se seriálem jsme pro vás pořídili v opravdu výborné kvalitě a navíc s předstihem. Díky tomu si snad tento oblíbený seriál vychutnáte pohodlně s námi.

Kriminálka Anděl III. (2. díl) online ke shlédnutí.

Příběh nás zavede do pražských Záběhlic. Na první pohled obyčejná okrajová čtvrť, kde chcípl pes. Nic moc se tu neděje a poklidný kolorit si místní obyvatelé vlastně docela užívají. V místní hospůdce se téměř každý den scházejí štamgasti, aby probrali své drobné problémy. Popijí a zahrají si šipky. Takto to jde v poklidu neustále do kola. Jednoho dne, ale tento poklidný kolorit přeci jenom něco naruší. Místní starý lichvař spáchá sebevraždu. Jenže je to za hodně podivných okolností.

Tato událost vyzdvihne až nečekanou vlnu emocí a také konfliktů. Najednou jakoby válčil skoro každý s každým. Na povrch totiž vyplouvá pravda o tom, že v této skupince dlužil téměř každý každému peníze a také s ním má různé nedořešené obchody z minulosti. Najednou je každý chce řešit a to klidně i s kudlou v ruce. Co ve skutečnosti stojí v pozadí tohoto velmi agilního chování?

Nitky zločinu už rozplete Kriminálka Anděl III. (2. díl), kterou jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Můžete si jí přehrát s námi pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte s pojďte do toho. Dnešní epizoda se v televizi naposledy vysílala ve středu 24. června 2015, ale na to se vy nemusíte vůbec ohlížet, protože s námi si jí přehrajete naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, která se neodmítá a která také nemusí trvat věčně! Dobře se bavte i s dalším pokračování této povedené kriminálky TV Nova.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.