Přehrát online Tři generace (2016)

Film Tři generace online ke shlédnutí. Nový a velmi působivý americký film britské režisérky Gaby Dellal. Čeká na vás napůl komedie a napůl drama, které má rozhodně co říci. A my jsme doslova nadšeni, že můžeme být u toho a právě vám tento snímek nabídnout online. Je to příběh o třech generacích jedné rodiny, které ničí jejich vlastní nerozhodnost. Jeden obyčejný příběh ze současného New Yorku, který si rozhodně nemůžete nechat ujít.

Přímo zde a nikde jinde jsme pro vás přichystali film Tři generace. Nové americké komediální drama režisérky Gaby Dellal. Ta přináší opravdu velmi působivý a po všech stránkách zajímavý film, který si rozhodně nemůžete nechat ujít. Pevně věříme, že se na něj podíváte právě s námi a budete se u něj královsky bavit. Film je dlouhý přesně 90 minut a v USA měl premiéru už minulý rok. Do našich kin tedy doráží až nyní s notným zpožděním 29. 09. 2016, ale s tím si přeci nemusíme dělat velkou hlavu. To nejdůležitější přeci je, že dorazil a my se s ním nyní můžeme královsky bavit.

Přehrát online Tři generace (2016) přímo zde.

Gaby Dellal je anglický režisér původem z Londýna. Původně působil především jako seriálový herec, ale postupně se dostal až k režii. Na kontě má filmy jako: Angels Crest (2011), Za jasného dne (2005) a nebo Football (2001). Scénář napsala Nikole Beckwith, která je v oboru nováčkem. I když už za jeden ze svým prvních film Stockholm, Pennsylvania získala nominaci na prestižním festivalu v Sundance. Za kameru se postavil David Johnson a hudbu složil Michael Brook. Další informace o tvůrcích naleznete na webu CSFD.cz.

Film Tři generace jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí v HD kvalitě a už s velkým předstihem. Díky tomu vám ho můžeme snadno nabídnout online. Právě maximální rozlišení je zárukou krásně čistého zvuku a opravdu velmi detailního obrazu. Co se týká technické kvality je tedy zážitek takřka zaručen, ale otázkou stále zůstává, co příběh. Na ten se nyní také moc rádi podíváme.

Příběh filmu je opravdu hodně zajímavý. Vypráví o jedné rodině. Konkrétně o třech jejich generacích, které si prožívají své velké trápení. Každá etapa života má své problémy a nástrahy, jímž je nutné čelit. Jedno velké životní trápení prožívá i Ray. Je to vlastně naprosto obyčejný mladý kluk z New Yorku. Bohužel se ale narodil do těla, ve kterém se cítí strašně. A proto se rozhodl podstoupit změnu pohlaví.

Rayova matka Maggie se snaží svému synovi pomoci a proto souhlasila s procesem změny pohlaví. Jenže k tomu potřebuje také souhlas biologického otce. Ten samozřejmě žije úplně někde jinde a o svou rodinu hodně dlouhou dobu neprojevil sebemenší zájem. A pak je tu ještě Dolly. Babička Ray a matka Maggie. I ona je trochu netradiční babičkou a osobou s problémy. Trápí jí zejména složitá proměna, kterou prochází její vnuk, ale i nerozhodnost vlastní dcery, kvůli které stojí doslova na místě. To je komorní příběh, které však v sobě ukrývá velká lidská dramata.

Působivý snímek o třech generacích jedné rodiny.

Shrnutí filmu Tři generace

Tři generace je opravdu hodně zajímavé a působivé drama. Je to film ze života, který si na nic nehraje, ale snaží se seriózně ukázat, jak může být lidský život někdy těžký a zamotaný. Zkrátka a jednoduše to nikdo nemáme jednoduché. Režisér Gaby Dellal odvedl opravdu poctivý kus práce a jeho film je vizuálně i příběhově opravdu velmi působivý. Za to mu musíme opravdu smeknout pomyslný klobouk. Je to také ostatně jeden z hlavních důvodů, proč jsme si tento snímek vybrali a rozhodli se vám ho naservírovat online ke shlédnutí. S námi si ho pustíte opravdu jednoduše a kdykoliv se vám zachce. Tak pojďte do toho a hezky se bavte.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.