Svatby v Benátkách 78. díl – online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 78. díl už tady na vás čeká k přehrání. Přímo zde na této webové stránce si můžete naprosto pohodlně a jednoduše pustit tento oblíbený seriál z produkce televize Prima Family. V televizi měl tento díl premiéru v úterý 23. června 2015. A jaké zajímavé příběhy na nás čekají právě dnes? Samozřejmě vás nebudeme dlouho napínat a hned se pustíte právě do této aktuální epizody!

Olga řekla své ANO Josému, takže tentokrát bude plánovat jednu opravdu speciální svatbu a to svojí vlastní. Někdo už to možná ani nečekal, ale pravda je, že Olga je s Pivodou opravdu šťastná a konečně našla to co hledala. Najednou se zdá všechno růžové i když je to samozřejmě pořád pěkná dřina. Pro pár mají dobrou zprávu i Olgy rodiče, když jí nabídnout velkou část svého domu. Ostatně pokoje po Ivanovi jsou teď volné, tak proč by se do nich nemohla nastěhovat právě Olga i s rodinou. Všichni toto štěstí Olze přejí. Dokonce i Libuše se překoná a napeče obrovskou várku koláčů.

Seriál Svatby v Benátkách 78. díl online pro vás.

Ivan se mezitím plánoval vrhnout na stavbu rodinného domku ve Špičce. Nakonec ale bude všechno naprosto jinak. Ivan dostal životní nabídku. Už nemusí být jenom hloupým moderátorem i když sledovaného kutilského pořadu. Teď ho chtějí přímo v Praze v Národním divadle! A taková nabídka se přeci neodmítá. Celá rodina se tak bude stěhovat do Prahy. Hlavně Andy je z toho nadšená, protože bude moci být konečně s Lukášem.

Lence není moc dobře. Na vyšetření se ukáže, že má zánět dělohy se kterým musí nutně do nemocnice. Naštěstí ji David zastoupí a v tomto ohledu je to opravdu velmi obětavý otec, který by pro svou rodinu udělal první poslední. Samozřejmě musí zavřít i ordinaci, ale to je v tento moment to absolutně nejmenší. Mnohem horší je ale návštěva doktora Broma. David společně s Lenkou ho ale vykážou do patřičných mezí, takže to vypadá, že by od něj mohli mít nadosmrti pokoj.

To a mnohem více už bude náplní zbrusu nového pokračování seriálu Svatby v Benátkách 78. díl, který je tu online ke shlédnutí. Pojďte si pohodlně a zdarma přes internet přehrát váš oblíbený seriál. Jistě se u něj nebudete ani chvilku nudit a naopak vás čekají zajímavé chvíle. Jelikož se seriál blíží ke svému vyvrcholení, tak se dočkáme mnoha zajímavých momentů ze života. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.