Bezdružice online a zdarma!

Seriál Bezdružice online ke shlédnutí. Pojďte si zdarma přes internet přehrát nejnovější díl tohoto nového českého seriálu. Čeká vás komediální smršť plná různých ulítlých vtípků a kameňáků. V malém českém městečku Bezdružice není od té doby, co se v křesle starosty ocitl reklamní mág Karel Gottwald, nic na svém místě. Čeká vás skvěle obsazený seriál, který rozhodně nešetří vtipem. Za žádnou cenu byste si ho tedy neměli nechat ujít!

Bezdružice je malé veskrze sympatické městečko. A není to žádný výmysl režiséra a producentů. Bezdružice skutečně existují. Nacházejí se v okrese Tachov a žije zde necelá tisícovka obyvatel. Je to úplně obyčejné a ospalé české městečko. Ne tak jeho seriálová podoba, která si s nimi v mnohém moc nezadá. Možná na první pohled, ale pokud se kouknete druhým okem, tak uvidíte, že tady nežije prakticky nikdo normální. Je to takové panoptikum figurek, kde každý místní hrdina je postava, jenž by si mohla posloužit jako námět pro celou knihu.

Bezdružice online a zdarma!

Seriál Bezdružice je novým projektem televize Barrandov. Je to komediální seriál, který chce hlavně pobavit. Je to tedy seriál plný vtípků a humoru. Někdy dost nekorektního, někdy i vulgárního a hambatého, někdy možná až trochu sprostého, ale hlavně zábavného. Tvůrci nezapřou svou inspiraci legendárními komediemi Kameňák z pera režiséra Zdeňka Trošky. Ostatně i Kameňák se dočkal nových filmových pokračování (poznámka: Kameňák 4 od režiséra Jána Nováka a Vánoční kameňák od F. A. Brabce). Tak proč by nemohl vzniknout celý nový seriál?

Nový seriál Bezdružice online ke shlédnutí.

Bezdružice se připravovali opravdu dlouho. Už jenom proto, že to není žádný malý projekt. Jednotlivé epizody budou mít plných 45 minut, což je na komediální seriál docela nezvyklé. Většinou si vystačí spíše maximálně s půl hodinkou. Jenže tohle není žádný americký sitcom, ale humor po Česku.

Nový komediální seriál plný vtipu.

Seriál natáčí režisér Michal Vajdička, který doposud nemá moc režisérských zkušeností. Scénáře pak píše duo Ján Gordulič a Dušan Tarageľ. Sympatické je i herecké obsazení, které je plné hvězd a zajímavých osobností jako například: Josef Carda, Václav Vydra nejml., Daniel Rous, Alice Bendová, Dagmar Patrasová, Jozef Vajda, Radka Stupková, Mahulena Bočanová, Roman Skamene nebo David Suchařípa.

MUDr. Arnošt Bláha je pěkné prase.

Pojďte si tento nový seriál přehrát s námi přes internet.

Jak to ale vlastně v těch Bezdružicích vypadá? Pojďme se na to podívat blíže. My do tohoto zapadlého městečka zavítáme přesně sto dní po tom, co ho ovládl Karel Gottwald. Místní rodák se proslavil jako reklamní mág. Když pak přemýšlel, co bude na stará kolena dělat, tak ho napadlo, že by se mohl vrhnout na politiku. Přeci jenom je to práce, kde se člověk moc nenadře a přitom celkem slušně placená. A když se měli v jeho rodným Bezdružicích konat volby starosty, tak to bylo jasné rozhodnutí.

Karel se do toho opřel a se sloganem: „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald.“ vyhrál místní volby. Šuntské a levné paraboly pak občanům za obecní peníze nainstalovala firma jeho bratrance. Takže win-win strategie jak se říká v podnikatelské sféře. Co na plat, že kvůli této akci připravil o místo dlouholetou paní starostovou Markétu Hrabnou (hraje jí Dagmar Patrasová). Ta se mu za to ostatně stejně bude jistě ještě chtít pomstít sama.

Bývalá paní starostová chce své teplé místo zpátky!

To důležité je, že si nový starosta dokázal rychle vybudovat okruh podporovatelů z řad místní honorace. V jeho teamu tak nemůže ani náhodou chybět šéf místní policie Václav Menšík (hraje ho Josef Carda). Inteligence moc nepobral a tak je rád, že ho na toto teplé místečko nový starosta dosadil. Kromě toho má doma hladovou manželku Helenku (hraje jí Mahulena Bočanová). Hladovou hlavně ve smyslu na peníze.

Další do party je ředitelka místní základní školy Renata Owesny (hrají jí Alice Bendová). Velice ambiciózní a krásná mladá dáma. Možná proto se dokázala z postu obyčejné učitelky tak rychle vyhoupnout až do ředitelského křesla. I ona myslí v první řadě hlavně na svůj prospěch. Nyní si usmyslela, že vyhraje soutěž „Škola roku”, což má její kariéru vyhoupnout na ještě vyšší úroveň. Povede se jí to ale?

Vašek Menšík šéfuje Bezdružické policii.

Seriál Bedružice naleznete online ke shlédnutí na naší partnerské webové stránce Cinemio. Čeká vás opravdu zábavná a vtipná podívaná.

Významným podporovatel nového starosty je pan farář Ján (hraje ho Josef Vajda). Z rodného Slovenska musel utéci, kvůli skandálům. Tento muž totiž rozhodně není svatý. Naopak má dokonce nemanželskou dceru Eriku. Aby nedošlo k žádnému skandálu, tak jí ostatním lidem představuje jako chudého romského chlapce, kterého adoptoval. Jinak je to velký milovník nových technologií a také věčný nešika, který dokáže nabourat snad cokoliv, co jenom trochu jezdí.

Markéta Hrtabná se mucká se svým pejskem.

Zajímavou figurou je bezesporu místí pan doktor – MUDr. Arnošt Bláha (hraje ho Daniel Rous). Obzvlášť rád vyšetřuje dobře vyvinuté pacientky. To mu přivodilo nejeden malér. Navíc se i rád napije, což pro doktora není zrovna dobrá vizitka. Doposud se ale vždycky podařilo všechny jeho maléry ututlat. Takže to přeci jenom až tak zásadní nebylo. Jsme na malém městě takže i místní pan doktor musí občas improvizovat. Třeba když na sebe vezme práci místního veterináře. Kdo by nechtěl vyšetřit činčilu?

Podnikatelský stav pak zastupuje Josef Kozina. Místní hoteliér a doslova renesanční byznysmen, který kšeftuje s kdečím a s kdekým. Bohužel když se to všechno sečte a odečte, tak mu moc peněz nezůstane. Stále ho tak má pod krkem jeho matka, která ho musí podporovat. Zahrála si jí Lilian Malkina.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na samotného starostu. Roli bývalého reklamního mága Karla Gottwalda si zahrál Václav Vydra mladší. To byla opravdu dobrá volba, už jenom protože podobnou roli hrál v Kameňácích. Dobře tak věděl do čeho de. Gottwald je opravdu mazaný marketingový expert. Bohužel tak to často vypadá i v jeho práci. Všechno dělá hlavně tak, aby to na oko dobře vypadalo. Prostě aby se zalíbil svým voličům. Jenže kvalita skutečné realizace opravdu notně pokulhává. Starosta působí jako moudrý, finančně zajištěný muž s hezkou rodinou. To všechno je ale pouhá součást jeho image. Ve skutečnosti jeho manželka Hana (hraje jí Jana Boušková), nikdy nepracovala. Jedinou její starostí je kromě vyvalování si vlastních šunek je to, aby dobře vdala dcerušky Gábinu a Kláru. Jenže staré pany začínají být už trochu zapáchajícím zbožím.

Někdy se bohužel nezadaří.

Seriál Bezdružice 1. díl měl svojí premiéru v neděli 18. října 2015 od 20:20. Další pokračování se vysílají vždy jednou týdně a to v neděli v hlavním vysílacím čase. Od televize Barrandov to byl opravdu výborný tah a na každé nové pokračování se jistě nejenom já opravdu těším. Na této webové stránce pro vás pozorně všechny díly nahráváme, abychom vám je mohli nabídnout online ke shlédnutí.

Manželé Gottwaldovi si zahrála dvojice Vydra & Boušková.

Exkluzivně zde máte tu jedinečnou možnost si pustit seriál Bezdružice online ke shlédnutí. Můžete si je přehrát kdykoliv jenom budete chtít. Máme pro vás všechny díly hned od toho prvního. Kromě toho ale zde naleznete rovněž i ten nejnovější poslední právě odvysílaný díl. Všechno je to ve výborné kvalitě a navíc naprosto zdarma. Přehrávání pomocí našeho streamovacího přehrávače zvládne snad úplně každý. A to je tak vše, co jsme vám o tom chtěli sdělit.

Další informace o seriálu Bezdružice

Základní informace naleznete přímo na oficiální webové stránce, nebo spíše profilu na TV Barrandov. Za zmínku určitě stojí i profil seriálu na CSFD.cz (Česko-Slovenské filmové databázi). Jakmile pro vás najdeme další zajímavé informace, tak vám to rozhodně nebudeme tajit!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.