Zpívá celá rodina 27. 6. 2015 – online ke shlédnutí

Pěvecká soutěž Zpívá celá rodina už je tady pro vás připravena online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce a nikde jinde si můžete pustit opravdu pohodovou a zábavnou show Zpívá celá rodina od České televize. Dnešní epizoda měla svojí premiéru v sobotu 27. června 2015 a vy si jí pustíte pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. A o čem vlastně bude? Stejně jako kdykoliv jindy o zpívání. Rodinné teamy sebrali odvahu, aby nám ukázali to nejlepší co v nich je.

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká oblíbená pěvecká show Zpívá celá rodina z 27. 6. 2015. Jedná se o oživení stejnojmenného pořadu ještě z hlouby sedmdesátých let. Nyní se v nepravidelných intervalech vrací na obrazovky ČT 1 v nejprestižnější vysílací čas – v sobotu v osm hodin večer. Moderátorem dnešního večera nebude nikdo jiný, než Václav Kopta, kterého už ostatně v této roli velmi dobře známe.

Zpívá celá rodina z 27. 6. 2015 online.

Co se týká poroty, tak i ta dnes bude zářit hvězdami. Právě v tom dnešním vydání totiž zasedne Helena Vondráčková, Debbi, Ondřej Hejma a Ota Balage. Všichni to jsou opravdu nadmíru zkušení hudebníci, kteří za sebou mají hvězdné kariéry, takže jim jistě nebude dělat problém ocenit talenty i našich soutěžících. Ty sice možná nepodají technicky úplně dokonalé výkony, ale za to do svého zpívání dají srdíčko, což se také velmi cení a ne každý je toho schopen.

Jako doprovod vystoupí hudební skupina Top Dream Company, která je pod vedením schopného mistra kapelníka Petra Harmáčka schopná zahrát doprovod k téměř jakémukoliv žánru i skladbě. Jak si tedy povedou dnešní soutěžící? Který rodinný team bude nejlepší a jaký je jeho příběh? To už vám samozřejmě nemůže prozradit. Jediné co naznačíme je to, že i ten dnešní večer bude stát za to a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. Právě proto vám ho i přinášíme na těchto stránkách.

Člověk nemusí být profesionál, aby si hezky zazpíval.

Přímo zde si můžete naprosto pohodlně a zdarma přes internet přehrát pořad Zpívá celá rodina 27. 6. 2015. Video se zábavně soutěžním pořadem vám přinášíme ve vysoké kvalitě a jenom zde si ho můžete pustit na pouhých pár kliknutí myši. Kromě toho si můžete pořad pustit i na oficáloním webu ivysiliani.cz, ale jenom u nás je to bez reklam a opravdu pohodlné. Co více k tomu dodat? Snad jenom, že pokud se rozhodnete na pořad Zpívá celá rodina podívat, tak že se u něj budete opravdu bavit.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pořad. Uložte si odkaz.