Překvápko! 3. 7. 2015 – online ke shlédnutí

Zábavná show pro celou rodinu je tady! Pojďte si přehrát pořad Překvápko! TV Prima z pátku 2. července 2015. Jenom u nás si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online na pouhých pár kliknutí myši. Čeká na vás skvělá podívaná, která vás jistě bude bavit od začátku do konce. Moderátor Martin Dejdar se nám ukáže v nečekaných situacích stejně jako jeho další známý kolegové. Možná nebudete věřit svým očím, každopádně je to pravda.

Překvápko! je zábavný pořad plný nachytávek. Je to vlastně skrytá kamera, která ale nemá nijak zákeřná překvapení. Ve skutečnosti je princi pořadu vlastně naprosto jednoduchý. Máme tady známé herce a ti se budou převlékat a předvádět v různých povoláních ať už tradičních či méně tradičních. Na lidech pak budou zda je poznají a nebo ne. Samozřejmě úkolem herců je předstírat, že nejsou oněmi známými herci a osobnostmi, ale s některými obličeji to jde opravdu jenom velmi těžce.

Překvápko! 3. 7. 2015 online ke shlédnutí pro vás.

Pořadem bude provázet zkušený Martin Dejdar, který je sám hercem první úrovně. Ani on se ostatně nebojí si vyzkoušet jiné role a tak ho uvidíme například jako ukecaného pekaře. V moderátorském duu mu pak bude zdatně sekundovat Andrea Kerestešová. Samozřejmě i jejich další kolegové se nebáli zhostit různých povolání, které pro ně na první pohled vypadali jako výzva. Herec Pavel Nový se nám tak předvede jako řezník nebo Kateřina Brožová jako krásná a milá zmrzlinářka. Dále se pak v této epizodě můžeme těšit na Veroniku Žilkovou, Václava Vydru, Luďka Sobotu nebo Rudu z Ostravy.

Překvápko je pořad o nachytávkách točený skrytou kamerou. Jak už jste ale jistě měli sami možnost pochopit, tak se nejedná o žádné zákeřnosti. Naopak se jedná o vlídný a nekonfliktní humor, který může zaujmout každého. Pokud jste si i vy pořad Překvápko! oblíbili, tak jste na té správné webové adrese. Přímo zde jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí nejnovější vydání této show z pátku 3. července 2015. Jenom u nás si jí můžete přehrát pohodlně a zdarma v nejvyšší možné kvalitě. Opravdu to stojí za to, tak se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte si tento zábavný pořad pustit s námi.

Libor Bouček v roli taxikáře.

Máte rádi pořady se skrytou kamerou? Pokud zní vaše odpověď ano, tak si jistě oblíbíte i tuto show televize Prima, ve které se navíc do převleku skovají ty největší české hvězdy. A to možná nejenom herci.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pořad. Uložte si odkaz.