Přehrát Výměna manželek z 2. 9. 2015 online

Výměna manželek z 2. 9. 2015 online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet nové vydání oblíbené vztahové reality show. Tato epizoda je teprve druhým premiérovým dílem po letních prázdninách. Opět přinese zajímavé osudy dvou naprosto různorodých žen, které to v životě neměli lehké. Teď mají příležitost si na 10 dní vyzkoušet život cizího člověka. Budou chtít nakonec měnit a nebo se slzami vrátí ke své vlastní rodině? To vám prozradíme v tomto skvělém televizním pořadu.

Šokující reality show Výměna manželek z 2. září 2015 je tady jenom pro vás. Pokud chcete vědět číselné označení dnešní epizody, tak je to 16. díl. Bere se to totiž jako pokračování aktuální řady, která se vysílá už od jara 2015. U nás si můžete dnešní díl přehrát pohodlně a zdarma online a to celé jenom pouhých pár kliknutí myši. Dali jsme si opravdu velmi záležet, abychom pro vás tuto skvělou reality show sehnali s předstihem a ve výborné kvalitě. Co se týká přehrávání, tak to je u nás naprostá hračka a měl by ho zvládnout snad naprosto každý. Ostatně co bychom to byly za streamovací web, kdyby to u nás bylo až moc složité.

Výměna manželek z 2. 9. 2015 online.

Nyní se dostáváme k samotnému obsahu dnešní epizody. Půjde o hodně zajímavý díl, který nám ukáže, jak se v mnoha směrech rozvírají nůžky sociální propasti mezi lidmi. Tentokrát sice nezavítáme na ubytovnu, jak o v jednom z šokujících dílů před prázdninami, ale do rozestavěného domu, který své rodině neposkytuje zrovna moc velký komfort k životu. Vlastně půjde o sociálně a hygienicky opravdu o dost těžké podmínky.

Miladě ukápne sem ta i nějaká slzička.

Z nich pochází mladá maminka Milada. Ta má dvě menší děti a manžela, který má na všechno dostatek času. Rodina sice nemá dost peněz, ale hlavně Milady manžel se doslova vyžívá v dočasných řešeních. Kuchyňská linka tak doposud postrádá obložení. Voda je provizorně vedena jenom v pouhých hadicích. Topí se uhlím a to takovým způsobem, že prakticky v každé místnosti jsou malá samostatná kamna. Dokonce i boiler na ohřev vody je na uhlí, protože teplá voda v domě samozřejmě ani náhodou neteče.

Není se čemu divit, že Milada působí tak trochu zakřiknutým dojmem. Tíživá životní situace její rodiny na ní opravdu tvrdě doléhá. Stejně tak prohlídka nové domácnosti jí vžene slzy do očí. Všechno tady totiž mají krásně upravené, zařízené a čisté. Chudák Milada se začne sama stydět, protože za ty roky života v provizóriu přestala vidět veškeré nedostatky, které její bydlení má. Nutno podotknout, že jich samozřejmě není málo.

Nová Výměna ze středy 2. 9. 2015 je tady!

To druhá z žen, která se přihlásila do této Výměny je úplný opak. Helena je energická a rázná žena. Nevydrží byť jenom chvilinku nic nedělat. Ostatně i ona k tomu byla tak trochu donucena osudem, protože má šestičlennou rodinu. Pořád a disciplína je tak v jejich soužití téměř absolutní nutností. Stejně jako plánování každého momentu, který spolu rodina tráví. Děti už jsou sice trochu odrostlejší, ale i tak jich je plný byt. V nové domácnosti na ní čeká více péče o děti a méně o domácnost. Samozřejmě hned co vidí bídné podmínky cizí rodiny je rozhodnutá dát toho co nejvíce do pořádku.

Helena je ze stavu nové domácnosti opravdu šokovaná.

To je v naprosté zkratce dění nejnovějšího pokračování reality show Výměna manželek z 2. Září 2015. Dnešní epizoda bude opravdu hodně zajímavá a doslova našlapaná zajímavými situacemi ze života. U toho rozhodně nemůžete chybět ani vy. Sociální rozdíly ve společnosti se prohlubují a dnešní Výměna si klade za cíl nám ukázat oba dva póly tohoto nekontrolovaného růstu. Bude to určitě velmi zajímavý vhled do života dvou rodin, které můžete konfrontovat i s vašim vlastním bydlením. Opravdu je na takové úrovni, jak byste si přáli a dá se s tím vůbec něco dělat? Pojďte si přehrát novou Výměnu manželek a uvidíte sami.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pořad. Uložte si odkaz.