Pořad La Parta – online a zdarma

Zábavná show La Parta je tady online ke shlédnutí. Improvizační show Partička je zpátky a v novém. Od září 2015 běží na televizi Barrandov. Známá čtyřka ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol je opět na scéně. Čekají nás nové a originální vystoupení. Jinak je to ale stará dobrá Partička jak jí známe. Především se skvělou atmosférou a desítkami hodin třeskutě zábavného humoru. U toho nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme pro vás La Partu připravili online ke shlédnutí.

Jestli se nějaký pořad za krátkou dobu stal legendárním, tak je to právě Partička. Dvojice známých komiků Suchoš a Genzer k sobě přibrali další dva skvělé parťáky – zkušené herce a společně vytvořili něco co nemá v našich končinách obdoby. Konečně také našli formu, která jim bezvadně sedí. Skoro by se dalo říct, že je to takový vrchol jejich kariéry. Jenom s málokterých pořadem se budou přibližovat úspěchu Partičky. Přitom se jedná o jeden z nejtěžších žánrů jaký může být a to improvizace.

Pořad La Parta online a zdarma pro všechny.

Zábavný pořad La Parta je tady online ke shlédnutí. V pravidelných intervalech pro vás nahráváme nové díly této skvělé show, abyste si je pak mohli přehrát jednoduše přes internet. Na této webové stránce naleznete obsáhlý archiv s většinou už odvysílaných dílů La Party. Ostatně pořad běží na TV Barrandov teprve od podzimu 2015, takže to opravdu není žádná zas až tak velká práce. Všechny díly jsou v perfektní obrazové kvalitě. Nahráváme je ve vysokém rozlišení a s kvalitním zvukem.

Stará dobrá Partička je zpátky!

Víte, že přitom to není ani tak dlouho, co se Partička začala vysílat. Televize Prima jí nasadila od Března 2011 a na stejné televizi vydržela až do Března 2015. Celkem vznikla téměř stovka dílů včetně různých speciálů, z nich ty nejoblíbenější jistě byly ty Silvestrovského, ve kterých účinkovala i celá řada hostů. Dokonce i takových, do kterých byste to třeba i neřekli, jako například Lucie Bílá, Vojta Dyk či Matěj Ruppert. Všichni ale dokázali, že i oni umí improvizovat a mají humor v krvi.

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol vždy pobaví.

Náplní pořadu jsou především improvizační hry. Ty zadává moderátor večera Daniel Dangl. I tento sympatický slovenský herec mimochodem přešel i do nové Partičky. Bez něj by to prostě nebylo ono. Her je celá řada. Asi i vyšší desítky. V některých soutěžící vymýšlejí písničky, v jiných se vydávají za někoho jiného, nebo třeba hádají kdo je ten druhý. Aby to bylo zajímavější, tak mají přímo na place k dispozici takovou menší převlékárnu, kde si můžou vytvořit na rychlo takový malý kostýmek.

I kdybychom jmenovali jenom názvy her z partičky, tak jich budou desítky. Například Literární a filmové názvy: Všechno nejhorší, Reklamace, Čelovka, Blázni, Abeceda, Seznamka, Tiskovka (tisková konference), Dvě věty, Hodný a zlý policajt, Jedno písmeno a mnohé další. Pokud si chcete toto téma prostudovat důkladněji, tak vám rozhodně můžeme doporučit stránku na české Wikipedii.

Geňa jako Ruda z Ostavy? Nebo kdo je lepší?

To hlavní co hraje v Partičce klíčovou roli jsou ale osobnosti jejich protagonistů. Richard Genzer, Michal Suchánek, Ondřej Sokol a Igor Chmela jsou všichni sympaťáci. Herci tělem a duší. Kromě toho jsou to i sami autory. Ondřej Sokol v poslední době dokonce sám režíruje celovečerní filmy. Už to samo o sobě je zárukou kvality jejich vystoupení. Je opravdu skoro až neuvěřitelné, že se dokážou vyhrabat z každé situace a na každé okolnosti nalézt něco vtipného.

Všechny díly nové La Party pro vás máme online!

La Parta se v televizi vysílá od září 2015 a to na televizi Barrandov. Pořad přímo navazuje na Partičku, takže se můžeme těšit na stejné herecké obsazení i dekorace studia. Ostatně ani velmi podobný název jistě není dílem náhody. V televizi běží La Parta jednou týdně a to každé pondělí od 21:45. Vy tak dlouho ale rozhodně ponocovat nemusíte. Kdo by chtěl v dnešní době čekat na premiéru v televizi. Navíc, když si tuto oblíbenou improvizační show můžete pustit hezky pohodlně a zdarma s námi.

Jak už jsme vám slíbili, tak u nás naleznete La Partu absolutně pohodlně a zdarma ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit na pár kliknutí myši. Je to opravdu jednoduchá, skoro by se dalo říct, až triviální záležitost. Samozřejmostí je skvělá kvalita videa a to, že tady na vás bude čekat, až se sami rozhodnete. Moc dlouho už se tedy nerozmýšlejte a pusťte si to s námi. Čeká na vás skvělá parta komiků, která vás pobaví a rozesměje.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pořad. Uložte si odkaz.