Všechnopárty Silvestr 2015 – online ke shlédnutí

Silvestrovská Všechnopárty 2015 Karla Šípa je tady. Nejlepší česká talk show je tady s dalším vydáním svého skvělého pořadu. Karel Šíp nás dál skvěle baví ve svém zábavném pořadu plném těch nejlepších hostů. A kdo k němu přijal pozvání na Silvestra 31. 12. 2015? Budou to hvězdy první velikosti Jiřina Bohdalová, zábavný Václav Kopta a k tomu ještě mladý herec Vincent Navrátil. Věříme, že se budeme u jejich vtipných historek všichni bavit od začátku až dokonce.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali Silvestrovskou Všechnopárty 2015. Asi nejlepší a nejzábavnější pořad, který se na nás na konec roku chystá. A bude to opravdu slušná jízda plná zábavných historek a glos. Už je to skoro taktovou tradicí, že na Silvestra se vysílá i speciál Všechnopárty oblíbeného Karla Šípa. Tento komik nestárne ale naopak zraje jako víno. S hosty se dovede bavit vlídně a vkusně a tak z nich dostane i informace, které by žádný jiný moderátor nedostal. Také jeho humor je nadčasový a stále zábavný. Silvestrovskou Všechnopárty zkrátka neprohloupíte.

Všechnopárty Silvestr 2015 online ke shlédnutí.

Všechnopárty Silvestr 2015 se vysílala na prvním programu České televize od 21:55. Délka pořadu je kolem 60 minut, což je tak akorát. Stejně jako každý jiný díl nás i dnes čekají tři hosté, různých povolání a životních příběhů, kteří nám o sobě prozradí něco více.

Nepřekonatelný Karel Šíp a jeho talk show.

Onu trojici, která přijala pozvání do divadla Semafor už jsme vám představili. Ještě než se na ně podíváme blíže, tak bychom chtěli jenom dodat, že tento díl Všechnopárty Silvestr 2015 jsme pro vás nahráli už s předstihem a v maximální možné kvalitě. Díky tomu si ho budete moci vychutnat přímo zde na této webové stránce online a zdarma. Pevně věříme, že to bude opravdu stát za to a nezklameme vás.

Silvestrovský speciál Všechnopárty bude opravdu hodně zábavný.

Po technické stránce by to ostatně neměl být vůbec žádný problém, protože video je v opravdu skvělé kvalitě. Vysoké rozlišení zaručuje, že si užijete každý detail a stejně tak zvuk je na výborné úrovni.

Nyní už ale k obsahu dnešní show. Jako první se objeví hvězdná herečka Jiřina Bohdalová. Dáma, která ve filmech, seriálech i na divadle ztvárnila bezpočet rolí. Jenom málokterá herečka se dokázala tak vtisknout do české kultury jako právě ona. Za to ostatně dostala i státní vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana. Jiřině Bohdalové bude brzy 85 let, ale stále je velmi aktivní a hraje v divadle i točí nové projekty. Ve své profesní kariéře má jistě na co vzpomínat a my jsme moc rádi, že to bude právě i s námi!

Druhým hostem slavnostní Silvestrovské Všechnopárty bude Václav Kopta. Velmi zkušený a nadějný herec a také hudebník. Jednu dobu hrál hlavně v divadle, ale posledních pět let zažívá obrovský comeback i ve filmu a seriálech. Vídáme se s ním opravdu často a je to člověk, který dokáže zahrát komedii i velmi vážnou roli. Jeho hudebního talentu ostatně často využívají i režiséři. Jeho talent můžete pravidelně sledovat v nekonečném seriálu Ulice, ale stejně tak v dalších seriálech jako Gympl s ručením omezeným, Okresní přebor nebo naposledy česká verze slavného Kanclu.

Jiřina Bohdalová jako hlavní host.

Posledním třetím hostem na paškál je Vincent Navrátil. Teprve osmnáctiletý mladý herec. Čerstvá krev v hereckém rybníce. Je to syn slavné matky: Veroniky Žilkové. Skoro to až vypadá, že ta neumí dělat jiné děti, než pro showbyznys. To samozřejmě nemyslíme nijak ve zlém. Vždyť je přeci mezi herci tolik kašparů a málo opravdových talentů. Pevně věříme, že Vincent se zařadí právě do té druhé kategorie. Předpoklady na to rozhodně má. Zatím má za sebou role v seriálech jako Cesty domů nebo Vyprávěj nebo menší role ve filmech Kameňák 4, Poslední cyklista, Zatím dobrý a další.

Kromě Bohdalové bude v slavnostní Všechnopárty také Václav Kopta a Vincent Navrátil.

Taková je sestava dnešního večera. Podle nás vyvážená a nechybí jí jak zkušenost tak mládí. Zkrátka ideál na zábavnou silvestrovskou talkshow. V tomto smyslu vypadá nová Všechnopárty skutečně nadějně. Pojďte si video s pořadem přehrát právě s námi. Je přitom úplně jedno, jestli jste ho ve čtvrtek 31. 12. 2015 nestihli a nebo si ho prostě chcete přehrát ještě jednou. Tak jako tak se u něj jistě budete skvěle bavit od začátku do konce. Víc už k tomu nemáme co dodat. Snad jenom, že vám přejeme příjemnou a ničím nerušenou silvestrovskou zábavu. Nebo jakoukoliv jinou, v době kdy se rozhodnete si toto speciální vydání Všechnopárty pustit.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pořad. Uložte si odkaz.