Zlatá mládež – online ke shlédnutí

Seriál Zlatá mládež (2015) je tady online ke shlédnutí. Nový unikátní pořad České televize je tady. Jedná se o dokumentární reality show, která je poměrně novým a rychle se rozvíjejícím žánrem. Máme tady partu pěti mladých Pražáků, kteří si žijí své pohodlné životy ve velkoměstě. Renato, Nicoleta, Michal, Yen a Jiří jsou zvyklý si užívat kultury, nákupů, wellness i sportu. Žijí ve zlaté kleci a myslí si, že dokážou všechno na světě. Teď je ale čeká střetnutí s drsnou realitou.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali pořad Zlatá mládež (2015) online ke shlédnutí. Jedná se o pěti dílnou dokumentární reality show, ve které pět mladých lidí pozná skutečné strasti života. Až doposud si totiž žili jako v bavlnce. Chodili po barech, hrách golf s vlivnými lidmi, navštěvovali solárko pro hezky opálenou kůži a někteří byly za nákupy schopni nechat i 50 tisíc korun měsíčně. Prahu znají dokonale, ale za jejími bránami končí jejich svět. Všechno ostatní je pro ně jenom nuzný venkov, bez valných vyhlídek na kariéru a jejich životní standard. Právem se dají označit za zlatou mládež.

Pořad Zlatá mládež online ke shlédnutí.

Je to trochu až paradox, protože se všichni narodili kolem Sametové revoluce, kde by jejich životní styl pravděpodobně nebyl pravděpodobně vůbec možný. Jenže oni sami o tom nemají pravděpodobně ani tušení. Zatím jsou mladí a užívají si svého života. Ve svých představách už se vidí na postech vlivných právníků, úspěšných obchodníků a nebo milovaných zpěváků. A kdo ví, třeba tyto místa jednou skutečně převezmou, jenže teď se nachází v úplně jiné situaci.

Zpěvák Renato si vyzkouší, jaké je spařovat právě mrtvé čuníky.

To byl ostatně také záměr tvůrců pořadu. Za zlatou mládeží stojí tvůrčí producentská skupina Kamily Zlatuškové a celé to režíroval Richard Komárek. Rozhodli se totiž dát do protikladu zhýčkané mladé Pražáky, kteří se sice považují za světáky, ale doposud téměř nepřišli do kontaktu s reálným životem a realitu. Smyslem toho je, aby se alespoň v jejich hlavách rozpadly předsudky, které mají o sobě navzájem, ale hlavně o ostatních lidech. Lidech, kteří podle nich žijí na okraji společnosti a vykonávají různé často velmi obtížné povolání, ale zároveň lidé, jejichž práce je naprosto nezbytná pro chod celé společnosti.

Žijí si pohodový život v zlaté Praze.

Smyslem této dokumentární reality show tedy je, abychom se trochu zamysleli nad světem kolem sebe a vzbuzovali trochu více respektu k lidem, kteří si to zaslouží. Je jedno, jestli jimi část společnosti opovrhuje z toho či onoho důvodu. To podstatné je, že si o nich mnohdy děláme obrázek absolutně bez vlastní zkušenosti a to je mnohdy opravdu nesmírně škoda. Rozhodně mnohem poučnější by bylo je snažit se je pochopit. A takovouto unikátní příležitost dostala právě naše pětice z Prahy.

A co vlastně na Renata Salerna, Nicoletu Vojkůvkovou, Michala Staňka, Cao Hoang Yen a Jiřího Kocmana čeká? Vyzkouší si následujících pět prostředí a povolání. Hned první díl je zažene do prostředí plného krve a nelibého zápachu. Čeká je úmorná práce s masem i vnitřnosti. Stanou se totiž řezníci na jatkách. Posléze se vydají za obyvateli Chanova, kde si vyzkouší jaké to je bydlet ve vybydleném paneláku a živit se sběrem kovového šrotu. Ve třetím díle prověří svojí fyzičku, o které mají až příliš vysoké mínění, když se stanou účastníky armádního kurzu přežití. Čtvrtý díl nebude o moc víc oddechový a dokonce se vydají až za hranice naší země, když se stanou rolníky v české vesnici v Banátu. Poslední výchovná lekce je pak zavede do domova důchodců, kde se stanou ošetřovateli.

Jak změní Zlatou mládež pobyt v ghettu v Chánově?

Čekají je opravdu těžké úkoly. S některými budou mít velký problém a odmítnou je plnit. Jiné naopak absolvují celkem bravurně a bez ztráty kytičky. To je samozřejmě jiné odvislé od povahy každého z nich. Každopádně to bude opravdu nesmírně zajímavá a poučná show, u které se vyplatí být. Právě proto jsme jí pro vás připravili i na těchto webových stránkách a to naprosto pohodlně a zdarma.

V provincích České republiky se žije úplně jinak.

Všechny díly pořadu Zlatá mládež (2015) si můžete přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma. Pořad měl svojí premiéru v Listopadu 2015 a má pouhých pět dílů. Přesto se jedná o opravdu unikátní show, která nejenom boří předsudky a stereotypy, ale která je zároveň zábavná a velmi objevná. Věříme, že jí rozhodně dáte šanci a přehrajete si jí právě s námi.

Více o pořadu Zlatá mládež naleznete rovněž na její oficiální webové stránce, kterou spravuje přímo Česká televize.

Na vlastní kůži se přesvědčí jaké to je být na chvíli někým jiným.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pořad. Uložte si odkaz.