Nejlepší trapasy – online ke shlédnutí

Pořad Nejlepší trapasy je opravdu povedená zábavná show České televize. Je to skvělý komediální pořad, který tvoří několik krátkých příběhů ze života, jenž hrají ti nejlepší čeští herci. U toho nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme Nejlepší trapasy pro vás přichystali online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce. S námi si je budete moci přehrát pohodlně a kdykoliv jenom budete chtít.

Na této naší webové stránce už exkluzivně na vás čeká pořad Nejlepší trapasy. Právě pro vás jsme ho přichystali online ke shlédnutí na této webovce. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, kterou se vyplatí využít. Nejlepší trapasy volně navazuje na legendární Bakaláře, kteří v televizi běželi dlouhé roky. Začínali tuším dokonce už někdy v sedmdesátých letech. A jejich způsob humoru nás baví dodnes.

Nejlepší trapasy - online ke shlédnutí.

Nejlepší trapasy jsou příběhy, které vlastně napsal sám život. Jednotlivé scénáře totiž vznikly na základě diváckých povídek. Ti si je pak velmi často prožili na vlastní kůži. Ty nejlepší příběhy pak byly zfilmovány. A to navíc s těmi nejlepšími současnými herci a režiséry. No a pak už je jenom krůček k jejich zařazení do televizních Nejlepších trapasů. V každém díle uvidíme tři až čtyři tyto příběhy. Jednotlivé příběhy jsou navíc řazeny do tematicky laděných díků. Například o škole, dovolených, manželství, dětech a tak podobně.

Zábavný pořad s Miroslavem Táborským v roli moderátora.

Nejlepší trapasy měli svojí premiéru už v roce 2013 a obdobný pořad se vlastně vysílal ještě dříve. Tuším, že někdy od roku 2007. Tehdy ale ještě jenom jako „Trapasy”. Nyní se v televizi reprízují jednotlivé díly, ale podle všeho se brzy můžeme těšit i na nové epizody. Tento zábavný pořad běží pravidelně na ČT 1 v úterý a ve čtvrtek. Oblíbené jsou i reprízy, hlavně ta v sobotu dopoledne. Vy si však nemusíte dělat vůbec s ničím starosti, protože s námi si můžete Nejlepší trapasy přehrát online a to navíc kdykoliv jenom budete chtít.

Jednotlivé příběhy napsal sám život.

Video s jednotlivými epizodami Nejlepších trapasů jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si je tak můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Všechny díly pro vás nahráváme v maximální možné HD kvalitě a i samotné přehrávání by pro vás mělo být opravdu maximálně jednoduché a pohodlné. Stačí si jenom vybrat. Velkou výhodou je navíc to, že u nás na vás pořad počká přesně do doby, kdy se bude hodit vám si ho pustit.

Moderátorem Nejlepších trapasů je Miroslav Táborský. Ano je to ten sympatický herec s už prořídlými vlasy. Pohodový herec, který měl opravdu těžký herecký start, protože na Damu ho přijali až na počtvrté. Jenže dokázal, že na to má. Můžeme ho znát z mnoha pohádek jako například Lotrando a Zubejda, Jezerní královna nebo nový Svěrákovi Tři Bratři. Zahrál si i oceňovaných filmech jako Černí baroni nebo Kolja. Dále pak v zahraničních produkcích jako Hostel nebo Eurotrip. Hodně známý je pak především díky svým komediálním rolím v Bobulích, Probudím se včera, Pojedeme k moři nebo na posledy Život je život.

Miroslav Táborský je opravdu sympatický moderátor, který dovede příběhy skvěle uvést a třeba i přidat nějakou svou vlastní historku. Kromě toho si v mnoha povídkách, které uvádí sám zahrál. Například jeho role policajta je opravdu perfektní.

V mnoha povídkách Táborský i sám hrál.

Kromě Miroslava Táborského, ale v nejlepších trapasech účinkují i další skvělý herci, kteří se podle nás směle řadí k těm nejlepším u nás. Jako například: Martin Dejdar, Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Václav Postránecký, Barbora Seidlová, Veronika Freimanová, Vojtěch Kotek, Jana Pehrová-Krausová, Marek Taclík, Jiří Mádl a mnozí další. A všichni jsou skvělí a je vidět, že Největší trapasy dělali s opravdovou láskou a zápalem. Někteří herci si odehráli jenom pár příběhů na jiné pak budeme narážet mnohem častěji. Málem bych zapomněl třeba na Pavla Lišku, který je opravdu perfektním hercem vedlejších postav.

Kromě něj se v seriálu objeví i celá řada dalších skvělých herců.

Co více jenom dodat? Rozebírat tady obsah jednotlivých příběhů by nedávalo moc smysl. Už jenom vybrat ty opravdu nejlepší by bylo opravdu zatraceně těžké. Ostatně sám tento znovu obnovený pořad se o to snaží a my mu to nechceme nikterak narušovat. Pokud vás Nejlepší trapasy zaujaly, tak je to jenom dobře a my budeme určitě moc rádi, pokud si je pustíte právě s námi. Přímo zde na této webové stránce tak můžete učinit online a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, která už se nemusí dlouho opakovat. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Od srdce vám přejeme hlavně nerušenou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pořad. Uložte si odkaz.