StarDance 2015 – Poslední díl online ke shlédnutí!

StarDance VII …když hvězdy tančí online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát zdarma přes internet poslední odvysílaný díl pořadu StarDance 2015. Exkluzivně a jenom pro vás tady máme prémiový ještě čerstvý díl z aktuálního tanečního zápolení na České televizi. Je to v pořadí už neuvěřitelná sedmá řada, která vás zaručeně zaujme. Opět nás čeká elegantní show plná skvělých tanečních výkonů. Díky pestré směsici celebrit v řadách účastníků však nebude nouze ani o dobrou zábavu.

Pokud máte rádi kvalitní zábavu na úrovni, tak určitě patříte i mezi diváky StarDance 2015. Je to taneční soutěž, která už skoro tradičně patří k sychravému podzimu a předvánočnímu času. Alespoň tedy pro nás, i když moc dobře víme, že loňský rok jsme si museli dát prostě pauzu. O to víc, jsme se ale jistě těšili. Náš oblíbený pořad se navíc vrátil ve formě, tak jak ho dobře známe. Role moderátorů se opět ujala velmi sympatická a noblesní dvojice Marek Eben a Tereza Kostková. Ti ho jenom tak mimochodem moderují už od jeho počátku v roce 2006.

Soutěž StarDance 2015 - Poslední díl online ke shlédnutí!

Opět nás čeká i zkušená porota ve složení: Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Tatiana Drexler a Radek Balaš. Ti si sice nebudou brát ze soutěžících žádné servítky, ale jejich hlas je naštěstí jenom čistě poradní. Rozhodovat o vyřazování budeme přeci jenom my diváci pomocí SMS hlasů. Kdo jich dostane nejméně, tak bude muset z kola ven. Je to tvrdá matematika, ale bohužel to je to tak. Jinak by to přeci nebyla soutěž, ale exhibice.

Všichni soutěžící chtějí něčím zaujmout.

I letos se samozřejmě bude na co dívat. Nový soutěžící si nacvičili nové tance, nové choreografie a budou vystupovat na nové písně. Za to si zaslouží opravdu klobouk dolů, protože za tak krátkou dobu se naučit po boku profesionála tancovat opravdu na vítečné úrovni určitě není nic jednoduchého. Jednou z takových malých změn je to, že v letošním ročníku bude rovnou deset párů. V minulosti jich bývalo osm. Také finále už nebude mít jenom dva účastníky, ale rovnou tři, aby bylo přeci jenom trochu napínavější.

Bude to opravdu velkolepá a noblesní show.

Letošní sedmá řada StarDance odstartovala 17. října 2015, ale na to se vy nemusíte nijak speciálně ohlížet. Stejně tak druhý díl následoval s týdenním odstupem v sobotu 24. října 2015. Vy si je ale můžete přehrát online přes internet. Ostatně stejně jako StarDance 3. díl z 31. října 2015; StarDance 4. díl ze 7. listopadu 2015, StarDance 5. díl ze 14. listopadu 2015, StarDance 6. díl z 21. listopadu 2015, StarDance 7. díl z 28. listopadu 2015 a tak dále až do zblbnutí.

Jednotlivé díly pro vás nahráváme ve výborné kvalitě a umisťujeme přímo zde na tyto webové stránky. Díky tomu si je můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. To je opravdu jedinečná příležitost si pustit online přes internet vždy ten poslední odvysílaný díl StarDance nebo chcete-li ten nejnovější díl StarDance. Kromě toho můžete navštívit i obsáhlý archiv starších epizod na webu Cinemio.

Zpěvačka Leona Machálková tančí jako za mlada.

Důležitou složkou každého podobného pořadu jsou soutěžící, kteří se rozhodli na vlastní nebezpečí přijmout tuto výzvu. I letošní mix je velmi pestrý a zahrnuje celebrity všeho druhu. Největší pozornost bude jistě upřena na Leoše Mareše. Elegána, kterému oblek nebo frak opravdu sedí. Stárnoucí moderátor navíc jistě dokáže nevídaně rozpohybovat své tělo. Všichni se určitě už tušíme na komika Lukáše Pavláska, kterého si v podobné roli neumíme ani představit. Zaujmou ale i nové tváře, třeba herečka Marie Doležalová. Ta se snaží úpěnlivě prosadit a to nejenom svým hraním, ale i kreativním blogem. Nebo doktorka Kateřina Cajthamlová. Nebo si jí snad dovede představit ve velkolepé večerní róbě? Rozhodně v tom nebude sama, protože raper Radek Banga z Gipsy.cz zase nepobral moc výšky, takže to při tancování opravdu nebude mít lehké.

Který pár se nakonec stane nejlepších a nejoblíbenějším?

To je StarDance VII (2015). Pokud máte tuto soutěž rádi, tak se u ní budete jistě skvěle bavit. Právě proto jsme její poslední, respektive vždy ten nejnovější díl, připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu velmi jednoduše a zdarma. Videa vám přinášíme ve výborné kvalitě a rozlišení jenom napomáhá jejich snadnému přehrávání. Najednou nám docházejí slova, protože je to asi tak vše, co jsme vám chtěli říct. StarDance je prostě skvělý pořad a vy si ho rozhodně nenechte ujít. Naopak se na něj pojďte dívat právě s námi. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pořad. Uložte si odkaz.