SuperStar 2015 – Velké finále online ke shlédnutí

Finále SuperStar 2015 je tady! Buďte i vy u této jedinečné show. Putování třech mladých a velmi nadějných zpěváků se uzavírá. Kdo z nich se stane vítězem SuperStar a vyhraje pohádkové odměny a šanci stát se hvězdou české hudební scény. Bude to opravdu napínavé finále, ve kterém se bude rozhodovat ze třech posledních soutěžící: Emma Drobná, Štěpán Urban a Pavol Kovalíček. Každý z nich zazpívá rovnou tři písně a my se konečně dozvíme jak to je!

Ať už fandíte komukoliv, tak přímo zde pro vás máme jedinečnou show jménem Česko Slovenská SuperStar. Bylo to opravdu dlouhé putování. S našimi oblíbenými soutěžícími jsme prožili téměř čtyři měsíce. Prakticky celý podzim. Prošli jsme si mnoha náročnými vyřazovacími koly a spoustou nervů. Už jenom pro nás to bylo hrozné a co na to teprve mají říkat naši soutěžící? Asi si nedovedeme ani představit, pod jakým jsou tlakem. I přes své mládí mu ale dokážou čelit a týden co týden se postaví před rozpálené reflektory televizních kamer a snaží se předvést to nejlepší, co v nich je. A jde jim to opravdu skvěle. To je ostatně ten hlavní důvod, proč jsme pro vás přichystali aktuální poslední pokračování SuperStar 2015 online.

SuperStar 2015 - Velké finále online ke shlédnutí pro vás.

Přímo zde na této webové stránce si můžete čtvrté finále SuperStar přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Vlastně bychom měli říci, že se jedná o čtvrtou sezónu Česko-Slovenské SuperStar, protože ještě předtím se vysílala jenom Česká SuperStar. Nyní je to tedy ještě prestižnější titul, protože vítěz má šanci stát se známý hned ve dvou zemích zároveň. Být každý týden v hlavním vysílacím čase v televizi už se jim ale pravděpodobně nikdy nepovede, i kdyby dokázali vystřídat Karlo Gotta na trůně krále pop music. Jenže to vlastně vůbec nevadí. Důležité je co je teď a tady a nás čeká další naprosto jedinečný večer plný krásné hudby.

Emma Drobná září při své písničce.

Velké finále Česko Slovenská SuperStar se vysílalo živě v neděli 6. prosince 2015 v hlavním vysílacím čase na televizi Nova. Toho si však vy nemusíte vůbec všímat. Protože my jsme pro vás toto velké finále nahráli ve vysoké HD kvalitě. Ostatně podobně velkolepé show plné světelných efektů a hlavně skvělé hudby to opravdu sluší. Video zde naleznete ke shlédnutí vzápětí po premiéře, co se nám ho podaří zpracovat. Náš inteligentní přehrávač navíc můžete využít na všech tipů zařízení od velké smart TV až po malý displej mobilního telefonu. Pro jeho aktivaci se stačí jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Pak už si finále SuperStar užijete opravdu do posledního doušku.

Velké finále bude plné skvělých pěveckých výkonů.

Kdo bude mít šanci vyhrát aktuální SupeStar a jaké písničky si vybral?

Poslední dívka soutěže Emma Drobná je opravdový zjev. Nádherná mladá zpěvačka původem ze Slovenska s nepřehlédnutelnými rudými vlasy. Miluje nejenom zpívání, ale také cestávní. Kromě toho hraje skvěle volejbal. Jejím velkým snem je zahrát si v muzikálu, což podle nás plně odpovídá jejímu živelnému temperamentu a nekonečné energii. Ve finále bude bojovat s písničkami: Coldplay – Fix You, Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You a chytlavou Britney Spears – Toxic.

Druhým do party je opět Slovák Pavol Kovaliček. Krásný mladý kluk, který jistě už teď láme srdce zástupu svým fanynek. Je vtipný a pohotový. Má charisma, kterým dokáže okouzlit. Kromě toho má spoustu zájmů a končíků. Účinkuje ve folklórním souboru, má rád sporty a to hlavně ty bojové sporty. Dokonce i v nich je úspěšný dotáhl to až na vícemistra Slovenska. Na konec SuperStar si pro nás přichystal písničky: Extreme – More Than Words, Tublatanka – Poďme bratia do Betlehema a také zajímavou Michal Dočolomanský – Zbohom buď, lipová lyžka.

Slovák Pavol Kovaliček je žhavý adept na vítězství.

Posledním Čechem v soutěži je Štěpán Urban. Úžasný mladý kluk z z Uherského Hradiště, který stále ještě studuje. Má svůj osobitý styl. Dokáže být drzí, ale číší z něj inteligence i hravost. Láká ho herectví, ale od porotců dostal doporučení, že by měl rozhodně vydat desku, ať dopadne v soutěži jakkoliv. Jeho originální a osobitý projev, totiž na naší hudební scéně rozhodně chybí. A jaké tři písničky nám ve finále zazpívá? Budou to: Václav Neckář – Půlnoční, Bruce Springsteen – Dancing In The Dark a nakonec skvělé The Rolling Stones – Angie.

Čtvrtá sezóna Česko Slovenské SuperStar se uzavírá!

Kdo z těchto mladých a krásných lidí se stane novou SuperStar 2015? Kdo zvítězí ve finále dlouho očekávané řady. Ty tři jména známe: Štěpán Urban, Emma Drobná a Pavol Kovalíček. Každý zazpívá tři písničky a my diváci rozhodneme.

Více o SuperStar se dozvíte například na její oficiální webové stránce spravované přímo televizí Nova. Všechny díly SuperStar 2015 online si rovněž můžete přehrát na webové stránce Cinemio.

Bude to opravdu nádherná až velkorysá podívaná, u které rozhodně chcete být. Právě proto jsme jí přichystali i na této webové stránce online ke shlédnutí. S námi si můžete Velké finále SuperStar z 6. 12. 2015 přehrát online naprosto pohodlně a zdarma. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte využít této unikátní příležitosti. Můžeme vám slíbit, že se budete královsky bavit od začátku až do konce a tak by to mělo být. A snad vyhraje právě ten váš oblíbenec. Ostatně to je i na vás, abyste ho svými hlasy podpořili.

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.