Video StarDance 7. 11. 2015 online a zdarma

Video s novým 4. dílem StarDance ze 7. 11. 2015 je tady online ke shlédnutí. Pojďte si ho pustit s námi. Celé je to opravdu jednoduché a zdarma, tak si tuto jedinečnou příležitost rozhodně nenechte ujít. I dnes se bude soutěžit a to v rytmu quickstepu a cha-chi. Dva známé tance se pro naše celebrity stanou obrovskou výzvou, protože mají opravdu šibeniční termíny na to, aby se je naučily. Hudební téma večera vám prozradíme níže, každopádně už teď vám můžeme slíbit, že opět zahraje skvělý Moondance Orchestra pod vedením Martina Kumžáka.

Týden utekl jako voda a my tady tak konečně máme nejnovější pokračování taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí. Nevím jak vy, ale já už jsem se nemohla dočkal. Soutěž je ve své ostré fázi a vyřazuje se. Každý díl musí jít z kola někdo ven. Je to skoro až škoda, protože snad všechny soutěžní páry mi přirostli k srdci. Ať už je to Leoš Mareš a Katarina Štumpfová nebo Jitka Schneiderová a Marek Dědík, kteří tančí jako profesionálové a nebo třeba Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová, kterým to tak nejde, ale dokážou pobavit a zaujmout svým obrovským charismem.

Video se StarDance 7. 11. 2015 online a zdarma.

StarDance je párová soutěž a jeden člověk v ní toho moc nemůže. Dobrou ukázkou, která potvrzuje tuto naší pravdu je i vystoupení Michala Kurtiše. Tento profesionální tanečník se letos účastnil StarDance už potřetí. Kromě spousty úspěchů v profesionálních soutěží se mu povedlo vyhrát i předchozí ročník StarDance společně s herečkou Annou Polívkovou. V páté řadě v roce 2010 se pak společně s Anetou Langerovou protancoval až do finále. Dvě vystoupení a dva skvělé výsledky. Zdálo by se, že i jeho další působení v aktuální řadě StarDance by mohlo být úspěšné. Tady vytvořil pár s Lucii Dvořákovou alias DJ Lucca. Jenže jim to nějak nesedlo a tak se museli se soutěží rozloučit hned v prvním vyřazovacím kole! Takže i v této soutěži musí být mezi tanečníky v páru určitá chemie.

Kdo zatančí dnes nejlépe?

Nová sedmá řada StarDance zkrátka vypadá opravdu hodně zajímavě a jistě nejenom ve mě mají pravidelnou divačku. To je ostatně také důvod, proč jsme se rozhodli pro vás nahrát její nejnovější čtvrtý díl ze soboty 7. 11. 2015 a nabídnout vám ho online ke shlédnutí. Hezky pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Nebo také na našem partnerském seriálovém webu.

Nová epizoda opět slibuje solidní zábavu.

Určitě se sluší a patří si zrekapitulovat dosavadní dění. Nový sedmá řada StarDance odstartovala v sobotu 17. října 2015. První úvodní kolo ještě nebylo vyřazovací, takže soutěžící předvedli pouze takovou malou exhibici. Na vyřazování přišla řada až v druhém dílu 24. října 2015. To vypadla právě už zmíněná DJka Lucca. Po týdnu opět následovat 3. díl StarDance 31. října 2015. Tentokrát vypadla dvojice boxera Rostislava Osičky a profesionální tanečnice Romany Motlové. Bojovaly sice jako draci, ale ani to bohužel protentokrát nestačilo.

Dne sobotu 7. Listopadu 2015 nás čeká už čtvrtý díl. Jsme tedy skoro v pomyslné polovině soutěže, která bude mít letos deset epizod. Ve finále se pak utkají rovnou tři soutěžní páry. Vy u toho samozřejmě nemůžete chybět a proto jsme se rozhodli vám tento aktuální díl nabídnout online ke shlédnutí. Video s novou StarDance pro vás máme v naprosto skvělé kvalitě a zdarma. Přehrávání je u nás navíc naprosto jednoduché. Stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky a pak už nechat všechno na nás.

Marek Tacík je také talentovaný tanečník.

Už jsme vám prozradili tance dnešního večera. Za klasiku to bude elegantní a hravý quickstep. Z latinsko amerických rytmů vás pak jistě zaujme cha-cha. Je to velmi svižný latinskoamerický tanec. Pochází z Kuby a tančí se na čtyři doby. Oba dva tance patří k takovému základu, který se i vyučuje v tanečních. Naše soutěžní páry si však připravily ještě daleko povedenější figury, které možná budou ještě těžší, než se probírají i v pokračovačkách.

Sympatická Leona Machálková uprostřed otočky.

A kdo dne vypadne? To je opravdu těžké říci. O něco slabší páry jako třeba Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová a nebo lékařka a moderátorka Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek ukázali, že také dovedou hodně natrénovat. A jejich aura jim zajišťuje i trvalou přízeň u diváků. Takže teď už je situace napínavá a půjde doslova o každý hlas nás diváků.

Takový je v naprosté zkratce nový StarDance z 7. 11. 2015 jehož video vám tady přinášíme online ke shlédnutí. S námi si ho přehrajete opravdu naprosto jednoduše a zdarma. Věříme, že této jedinečné příležitosti využijete, protože právě díky této naší stránce si tuto oblíbenou soutěž budete moci pustit když se to bude hodit vám. A rozhodně je na co se dívat. Čekají nás krásné písně, hvězdné páry naučené skvělé choreografie a samozřejmě i velmi sympatický moderátorský pár v podobě Marka Ebena a Terezy Kostkové.

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.