SuperStar 22. 11. 2015 – online ke shlédnutí

Česko Slovenská SuperStar 22. 11. 2015 nebo-li 4. finále z této neděle je tady pro vás online ke shlédnutí. Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali video s dalším pokračováním oblíbené SuperStar, které si u nás navíc budete moci přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Můžete nám věřit, že se máte na co těšit. TOP 6 nejlepších soutěžících už se na vás čeká. Všichni na sobě velmi usilovně pracovali, aby předvedli jenom to nejlepší. Na nás tak čeká jedinečná show včetně hvězdných hostů!

Fenomén SuperStar 2015 se pomalu blíží ke svému konci. Soutěž už opustili tři soutěžící a zbývá finálové pětka. Kdo přežije dnešní a příští kolo, tak má jistotu, že to dotáhne minimálně na bramborovou medaili. Hvězdné finále je ale přitom tak blízko! Byla by opravdová škoda, kdyby teď vypadl právě ten váš favorit. A nebo náš. I když v rámci nestrannosti vám nemůžu prozradit, kdo to vlastně je. Každopádně všichni zbylí soutěžící si zaslouží obrovský respekt, protože jsou do jednoho opravdu velmi talentovaní a zábavní.

Nová SuperStar 22. 11. 2015 online pro vás.

Minulé kolo Česko Slovenská SuperStar bylo opravdu hodně divoké a napínavé. Zpívalo se na dobře známé písničky v Česko-Slovenské hudební scény. Všechno to ale skončilo velmi neočekávaným výsledkem. Porotě se sice nejvíc nelíbilo Sabiny Slepčíkové, na čemž se shodli snad úplně všichni. Naopak podle nich si vedli nejlépe si vedla Emma Drobná a Pavol Kovaliček. Divácká přízeň je ale nevyzpytatelná a tak všichni tři jmenovaní nakonec postoupili. Nepřízeň nebo spíš nezájem diváků se obrátil proti Štěpánovi Urbanovi. To se porotcům moc nelíbilo a proto se rozhodli využít možnost divoké karty. Díky tomu může v soutěži zůstat. Hodně se o to zasloužil především Palo Habera, který musel některé ostatní porotce, jako třeba Martu Jandovou doslova přesvědčit.

I čtvrté finále SuperStar bude velkolepá show!

Divoká karta je vlastně takové právo veta, pomocí kterého si můžou porotci prosadit svou. I když je velkou otázkou, jak moc to Štěpánovi pomůže do budoucna. Každopádně se nám tím celá soutěž pěkně zdramatizovala a i dnes tedy uvidíme finálové vystoupení TOP 6 a ne pětky, jak by se dalo očekávat. Mimo soutěž zatím zůstává jenom Daniel Křižka, který vypadl první finále a Barbora Hazuchová, jenž vypadla v druhém finále.

Minulé kolo bylo unikátní také vystoupením duetů vždy ve složení kluk a holka, které byly celkem příjemným zpestřením.

Skvělý soutěžící dávají SuperStar šťávu!

Ale zpátky k dnešnímu dílu SuperStar 22. 11. 2015. Ten měl svojí oficiální premiéru v neděli poslední týden v Listopadu. To je skoro až magické datum dalo by se říci. Samé dvojky a jedničky. Snad také přinese mnoha soutěžícím trochu toho štěstí. SuperStar vysílá u nás televize Nova v hlavním vysílacím čase od 20:20. Na Slovensku pak běží pořad na Markíze. Vy se ale na to nemusíte nijak zvlášť ohlížet, protože jsme si novou SuperStar pro vás připravili online ke shlédnutí.

Video se 4. finále SuperStar s TOP 6 jsme pro vás nahráli s předstihem. Jedná se perfektní HD video, které si můžete přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Samozřejmostí je jak velmi detailní obraz, tak křišťálově čistý zvuk. Rozhodně nebudete litovat, pokud si novou SuperStar pustíte právě s námi. U nás vás také nebudou rušit žádné reklamy. Toť jenom k vysvětlení, proč je u nás SuperStar vlastně o hodinu kratší.

Emma Drobná by mohla celou SuperStar 2015 vyhrát!

Cesta od castingů až do finále byla dlouho. Až do tohoto momentu jí zvládli pouhé tři dívky a tři kluci. Šest sympaťáků s obrovským talentem, ryzím charakterem a srdcem na dlani. To jsou oni! Nezkaženi showbyznysem a pořád veselý a zábavní. Jsem opravdu rád, že i v dnešním rozbouřeném světě se stále najdou lidé, kteří mají jiskru v oku a dovedou rozdávat radost. Jakkoliv to nebudou mít s další kariérou jednoduché, tak tento moment patří právem jenom jim.

Porota neodpustí žádnou chybičku.

Snad se nám podařilo vás více než dostatečně nalákat na nové pokračování SuperStar. Podle nás rozhodně stojí za to a to je vlastně důvod, proč jsme ho pro vás přímo zde nahráli. Video s novou SuperStar 22. 11. 2015 už na vás čeká online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Pojďte si ho vychutnat s námi. Pokud patříte mezi fanoušky dobré muziky a zábavy, tak je to pro vás skoro povinnost. Tak se dobře bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.