StarDance (28. 11. 2015) online ke shlédnutí

Pořad StarDance VII …když hvězdy tančí ze soboty 28. Listopadu 2015 už na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát nové pokračování noblesní show jménem StarDance. Dnes nás čeká další obzvláště zajímavá epizoda. Tentokrát půjdou nervy stranou, protože se nebude vyřazovat. Dnešní večer bude totiž charitativní galashow, která je věnována centru Paraple pro lidi s pohybovými omezením. Bude to krásná podívaná, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali nové vydání StarDance ze soboty 28. 11. 2015. Čeká na vás skvělá galashow s hvězdnými páry, zábavnými moderátory i skvělými umělci z Moondance Orchestra Martina Kunžáka. Dnešní večer ale bude přeci jenom hodně speciální. Dnes se totiž nebude vyřazovat. Pět zbylých soutěžních párů tak může zůstat naprosto v klidu. Smsky ale bude možné posílat i dnes a to dokonce takové, které mohou pomoci hodně věci. Budou se totiž vybírat peníze na již zmíněné centrum Papaple. Vlastně je to celé opravdu hodně jednoduché. Stačí jenom poslat DMS PARAPLE na jednoduché číslo: 87 777. Cena DMS je 30 Kč a Centrum Paraple z nich získá 28,50 Kč. I takový drobný příspěvek může opravdu hodně pomoci to nám věřte.

StarDance (28. 11. 2015) online ke shlédnutí pro vás.

Ale to není všechno! Pět velmi odvážných lidí na vozíčcích se rozhodli přímo zapojit do tanečních choreografií. Ti si pro nás připravili opravdu barvitou a úžasnou show. Nacvičili totiž společné choreografie se zbylými soutěžícími.

A když už jsme u toho. Kdo vlastně v soutěži zůstává? Minule jsme mohli vidět, jak vypadl pár Leona Machálková a Michal Necpál. Pro mnohé to byl šok, protože Leona určitě tančila mezi třemi nejlepšími páry. Jenže zřejmě nezískala takovou oblibu u diváků a nejmenší počet hlasů bohužel znamenal konec tohoto profesionálního páru.

Dnes nás čeká charitativní galavečer.

Zbývá nám pětice ve složení: Velmi silného páru na téměř profesionální úrovni Leoš Mareš a Katarina Štumpfová. Další pár na úrovni je pak složený z herečky Jitky Schneiderové a Marka Dědíka. Hodně vidět je i malý ale zvučný rapper Radek Banga a Tereza Bufková. Hodně překvapuje i mladý a hravý taneční pár ve složení Marie Doležalová a Marek Zelinka. A zapomenout nesmíme ani na Lukáše Pavláska a Lucii Hunčárovou. Lukášovi jde tancování objektivně nejhůře a hlavně fanoušky už vypadnuvších párů mu to nechtějí odpustit. Každopádně zůstává pravdou, že je to charizmatický člověk, jehož hlášky baví v každé situaci.

Leoš Mareš patří k nejlepším tanečníkům.

Přesně těch pět párů tedy vystoupí i v novém pokračování StarDance z 28. 11. 2015. Aby byly vaše informace úplně, tak se samozřejmě ještě sluší zmínit jaké dva tance budou udávat rytmus dnešního večera. Budou to jive a tango. Opravdu překvapivá kombinace plná emocí. Na první pohled by se dokonce mohlo zdát, že se jedná o dva latinsko americké tance, jenže tak to není. Tango sice pochází z Latinské Ameriky – konkrétně z Argentiny, ale současnou podobu, která se tančí na soutěžích získalo především v USA a Evropě. Proto ho řadíme mezi klasiku.

I dnes nás tak čekají odvážné a zajímavé choreografie v rytmu známých písniček. Dnešní večer bude nejenom originální, ale také prospěšný a tak i možná nejdůležitější v celé aktuální sedmé řadě StarDance. Jak už dobře víme, tak v této soutěži se stejně nehraje o žádná ceny, ale jenom o prestiž a dobré jméno.

Zábavné moderátorské duo Marek Eben a Tereza Kostková.

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená už v roce 1994, jenž pomáhá především pohybově postiženým lidem. Zaměřuje se především na pomoc ochrnutým po poškození míchy následkem úrazu nebo onemocnění v průběhu života. Ročně tak pomůže až kolem 1500 lidem a jejich rodinám. Jméno této dobročinné nadace je velmi úzce spjato s osobou režiséra Jana Svěráka, který je jeho zakladatelem a rovněž dlouholetou tváří.

Ani dnes nebude nouze o ohromující taneční kreace.

Aktuální epizoda StarDance z 28. 11. 2015 vypadá opravdu hodně zajímavě, což je také důvod, proč jsme se rozhodli vám ji nabídnout online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu jednoduše online přímo zde na této webové stránce. Video jsme nahráli ve skvělé kvalitě a připravili ho pro vás přímo zde na pouhých pár kliknutí myši. Celé je to opravdu jednoduché, že to musí zvládnout úplně každý. My pevně věříme, že do toho půjdete s námi a budete se skvěle bavit od začátku do konce. Moderátorské duo Marek Eban a Tereza Kostková už se na vás společně se všemi soutěžícími velmi těší. Nezapomínejte, že premiéra StarDance se vysílá živě a tak s ní můžeme přijít až teprve s malým časovým zpožděním. Dobře se tedy bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.