StarDance z 14. 11. 2015 k přehrání online

Nový StarDance z 14. Listopadu 2015 už na vás čeká online ke shlédnutí. Tady pro vás máme video s pátým soutěžním večerem v taneční soutěži „StarDance VII …když hvězdy tančí”. Čekají nás další krásné okamžiky plné elegantního tance, ale i nervy drásající momenty, kdy půjde o vyřazení dalšího páru. Kdo tedy jako čtvrtý v pořadí opustí StarDance, který ze zbývajících sedmi párů to bude? To a mnohem více vám samozřejmě prozradíme na této webové stránce.

Pokud patříte mezi fanoušky pořadu StarDance, tak jste zde na té správné adrese. Tady jste mezi svými. My máme velkou radost, že společně s vámi můžeme sdílet 5. díl StarDance ze soboty 14. 11. 2015. I tento díl se vysílal v hlavním vysílacím čas na prvním kanálu České televize. Pokud jste ho nestihli a nebo si ho jednoduše chcete pustit ještě jednou, tak jste zde na té správné webové stránky. My jsme ho totiž pro vás nahráli a nyní bychom vám ho rádi nabídli pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Naše nabídka tady nemusí být moc dlouho, tak vám rozhodně doporučujeme jí využít.

Logo nové řady pořadu StarDance VII. (2015).

A jaký večer nás dnes čeká? Opět přijdou na řadu dva další velmi známé tance, které nám soutěžící na přeskáčku předvedou. Jeden bude patřit do staré školy klasických tanců a druhý zase mezi nespoutanou latiny. Tanci dnešního večera jsou: salsa a valčík. První tanec už si soutěžící vyzkoušeli hned v úvodu soutěže, takže se jistě můžeme těšit na soustředěné výkony plné energie. To rakouský valčík je úplnou novinkou. Dokonce v celé historii české StarDance. Nakonec je ale dobře, že přišla řada i na tento tanec, který v sobě má obrovskou eleganci a kus historie.

Dnes se bude tančit salsa a valčík.

Jen tak mimochodem, věděli jste, že valčík byl prvním tancem, který se tančil v těsném partnerském sevření? Ve své době to bylo téměř skandální. Dnes si z toho ale vůbec nic neděláme.

Sedmá řada StarDance vypadá opravdu hodně zajímavě. Nevím jestli je to tím, že se letos sešli mimořádně zajímavé páry a nebo jenom tím, že už jsme se na novou sérii po roční pauze tak těšili. Každopádně podle nás je to jedna z nejlepších StarDance vůbec. Je to zábavná show, které nechybí snad vůbec nic. Navíc je to všechno na živo a soutěžící mají mnohdy pouze týden, aby se naučili nový tanec na takřka profesionální úrovni. Mnozí přesto tancují jako o život a výsledkem je tato nádherná show. My vám jí ostatně můžeme jenom doporučit, proto jí na těchto stránkách také věnujeme takový prostor.

StarDance z 14. 11. 2015 k přehrání online.

Nemalou zásluhu na tom má jistě i profesionální porota, která zůstala stejná jako v minulé řadě. Jsou to tanečníci, kteří umí pochválit stejně jako kritizovat. Tak by to ostatně mělo i v životě být. V porotě tedy zasednou: herec a tanečník Jan Révai, taneční a majitel taneční školy porotce Zdeněk Chlopčík, divadelní režisér a choreograf Radek Balaš a v neposlední řadě i sympatická dáma, tanečnice, taneční trenérka a porotkyně Tatiana Drexler.

Třešničkou na dortu je pak moderátorská dvojice, která má už tradiční složení: Marek Eben a Tereza Kostková. Jsou to opravu sympaťáci a hlavně pohotový Eben dovede přijít s nejednou opravdu velmi vtipnou hláškou. Oba dva dohromady pak pořadu dodávají tolik potřebnou eleganci a rytmus.

Marek Eben jako pohotový a vždy vtipný moderátor!

Konečné slovo však máme my diváci. O tom, kdo postoupí do dalšího kola totiž rozhodují především naše hlasy. A kdo jich má nejméně, tak musí z kola ven. Mnohdy je to i celkem smutné loučení, ale StarDance je pořád především soutěž a to ačkoliv se hraje jenom o prestiž.

Leoš Mareš je jednou z hvězd nové StarDance!

Věříme, že jsme vám více než dostatečně nastínili dnešní večer. Pokud si chcete přehrát poslední odvysílaný díl StarDance, tak jste rozhodně na té správné adrese. Čeká nás sedm krásných vystoupení s opravdu prvotřídní choreografií. Krásný zážitek u kterého musí zaplesat i to nejtvrdší srdce. Nová StarDance z 14. 11. 2015 je tady online ke shlédnutí. Pojďte si jí pustit i vy přímo zde na této naší webové stránce. Věříme, že tohoto rozhodnutí nebudete ani na chviličku litovat. StarDance je zkrátka stále jedinečná show, která má jiskru. Na závěr vám tedy nemůžeme popřát nic jiného, než abyste se dobře bavili.

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.