StarDance z 12. 12. 2015 k přehrání online

StarDance 9. soutěžní večer z 12. prosince 2015 online ke shlédnutí. Video s novým pokračováním oblíbeného soutěžního pořadu StarDance …když hvězdy tančí už tady na vás čeká. Pojďte si ho přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma. Můžeme vám slíbit, že vás čeká opravdu jedinečné semifinále. Předposlední díl soutěže, která nás baví noblesním tancem a skvělým humorem nejenom slavných soutěžící. Dnešní předposlední díl si tedy rozhodně nenechte ujít.

Jedinečná show StarDance …když hvězdy tančí je tady s novou epizodou. Půjde o další napínavý soutěžní večer, po kterém vypadne jeden pár. Aktuálně v soutěži máme TOP 4 nejlepších. Po dnešku už to bude jenom finální trojky. Tři nejlepší páry, které si rozdělí medaile a zároveň se utkají v napínavém finále. Ano je to tak! To je i jedna z novinek aktuální sedmé řady StarDance 2015. V letošním finále se totiž utkají hned tři páry. Má to přispět k tomu, aby byl závěr soutěže ještě napínavější a akčnější. To je krok, který bychom chtěli tvůrcům pořadu jednoznačně pochválit.

StarDance z 12. 12. 2015 online ke shlédnutí.

Dnešní epizoda StarDance 9. večer měla svojí premiéru 12. 12. 2015 na obrazovkách České televize a to jako vždy samozřejmě v hlavním vysílacím čase od osmi hodin. Tím se ale vy nemusíte nijak zabývat, protože právě tuto epizodu jsme pro vás přichystali zdarma ke shlédnutí. Video jsme nahráli přímo při jeho živém vysílání v perfektní HD kvalitě. StarDance je pořad plný barev a rychlých pohybů a tak by bylo opravdu škoda, kdybyste si ho nemohli vychutnat ve skvělé kvalitě. Stejně tak zvuk u něj hraje opravdu důležitou roli a ten náš hraje prvotřídně. Samotné video vám přímo zde nabídneme ke shlédnutí v zápětí po odvysílání pořadů. A to včetně vyhlášení výsledků, což je pro nás také samozřejmě opravdu nesmírně důležité.

 Jitka Schneiderová a Marek Dědík jsou opravdu skvělý pár.

Ale zpátky k dnešnímu tanečnímu večeru a jeho programu. Tak o co vlastně půjde? O nic menšího, než o titul „Krále tanečního parketu“, o který se utkají zbývající čtyři soutěžící. I dnešní večer to bude lítý boj. Finalisté dnešního večera budou totiž muset předvést hned dva tance a to takové, které nepředváděli v minulém kole a nejlépe ještě déle. Samozřejmě to jsou tance, které už si v minulosti v průběhu soutěže vyzkoušeli, ale tentokrát to celé bude ještě mnohem speciálnější. Pokud chce daný pár přemýšlet na vítězství, tak si musí přeci jenom připravit novou a originální choreografii.

Lukáš Pavlásek dokáže hlavně pobavit.

Určitě vás také zajímá informace o tom, na jaké čtyři tance dnes dojde řada. Ani to vám nebudeme zatajovat, protože se jedná o opravdu pestrou směsici, ve které si ten zajímavý najde snad úplně každý. Ve zkratce to tedy bude valčík, rumba, salsa a quickstep. Kdo co bude tančit vám nemůže říct. Jednak to ani sami nevíme a za druhé je samozřejmě žádoucí, aby i u dnešního večera byl jistý moment překvapení. Každopádně jsme si jistí tím, že to bude krásná podívaná, která zabaví celou vaší rodinu.

Vyhraje snad Leoš Mareš a Katarina Štumpfová? No mohli by :-)

A kdo, že to vlastně bude bojovat o účast ve finále? Které čtyři páry mají tu naději nám na život v sobotu 19. prosince těsně před poslední adventní nedělí předvést své umění?

Bude to například moderátor, herec a zpěvák Leoš Mareš a Katarina Štumpfová. Leoš Mareš předvádí opravdu velmi obdivuhodné výkony, na to jak je pracovně vytížený moderováním v rádiu, televizi i na akcích. Svou roli tady možná hraje i to, že má průpravu už od mládí, kdy v Berouně působil v jisté taneční skupině. Díky své pracovitosti jistě nemá nouzi o mnoho fanoušků. Navíc jak sám říká, tak s každým dalším postupem je nervóznější a nervóznější a o to pečlivěji se připravuje.

StarDance je opravdu noblesní a krásná soutěž.

Dalšími adepty na titul jsou herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík. Ti předvádějí opravdu profesionální výkony. Pomyslný bodový žebříček vyhráli nejvícekrát. Kromě toho byly také první z párů, jenž dosáhl na absolutní hodnocení 40 bodů a i ze speciálního charitativního večera si odnesli nadstandardních 50 bodů. Jitka jako pohádková princezna je samozřejmě vždycky okouzlující a její garderoba jí nádherně sedne.

Rapper Gipsy.cz tančí překvapivě hodně dobře.

Nebo snad může pomýšlet na vítězství zpěvák Radek Banga z Gipsy.cz a Tereza Bufková? Taktéž je to velmi zábavný pár, který se do svých vystoupení nebojí zapojit ani velmi hravé prvky. Nebo snad herec a bavič Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová? To je úplně jiný případ, protože jejich tance, jsou komediálním vystoupením skoro od začátku do konce. U porotců sice moc bodů nesklízí, ale diváci je stále posouvají dál a dál.

Porota už je netrpělivá, aby mohla říci své názory.

Takový bude dnešní předposlední devátý večer noblesní show StarDance. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a právě tento jedinečný pořad vám nabídnout online ke shlédnutí. Právě proto jsme novou StarDance nahráli přímo při její premiéře a nyní bychom vám ji rádi přehráli hezky pohodlně a zdarma. Video je ve výborné kvalitě a je prakticky jenom na vás, kdy si ho pustíte. A to je podle nás jedinečná šance, která se neodmítá. Přejeme vám opravdu krásný čas strávený sledováním tohoto pořadu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.