Satisfakce 1720 – online ke shlédnutí

Film Satisfakce 1720 online ke shlédnutí pro vás. Nové dánské komediální drama je tady. Podobných filmů moc není a o to je větší důvod si je pořádně vychutnat. Konečně tady máme opravdu inteligentní snímek, který je zajímavý od začátku do konce. Je to film režiséra Henrika Ruben Genze podle scénáře Erlenda Loe. Asi vám ani jedno z těch jmen moc neřekne. Nám ostatně také ne. Ale víme o nich, že jsou to opravdu zkušení a dobří filmaři, kteří vědí jak na věc.

Přímo zde a jenom na této webové stránce jsme si pro vás přichystali film Satisfakce 1720. Je to nový dánský film, který šel do českých kin od 21. 7. 2016. S tím si ale nemusíte dělat příliš velkou hlavu. My jsme pro vás totiž celý tento snímek nahráli a připravili online ke shlédnutí. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. To je opravdu perfektní příležitost, která už se nemusí dlouho opakovat a vy byste jí rozhodně měli využít od začátku až do konce. Rádi vás nalákáme také na bezvadnou kvalitu videa.

Satisfakce 1720 online ke shlédnutí.

Příběh filmu se točí kolem kontraadmirála Petera Wessel Tordenskjolda. Je to opravdový hrdina své země. Už jako velmi mladý se dokázal prosadit jako důstojník. Postupně se stal uznávaným velitelem a válečným hrdinou. Jeho konflikt se jmenoval Velká severní válka, jenž začala už v roce 1700 a trvala více jak dlouhých 20 let. I zásluhou Tordenskjolda Dánsko vyhrálo a porazilo Švédko, které vše uznalo podpisem Nystadského míru.

Jenže jak skončila válka, tak skončil i smysl kontraadmirálova života. Válčil prakticky celý svůj život a nic jiného se nenaučil. Svůj žel proto začal proto zahánět v náručích žen a s opileckými eskapádami. Jako národní hrdiny o oboje samozřejmě neměl nouzi. Stačilo jenom přijít do hospody a tady už mu zdarma nalévaly a ženy mu skákali kolem krku.

To všechno pozoruje také jeho věrný sluhu Kold, který s ním prošel nebezpečenství mnoha bitev. Teď ale vidí, jak se jeho pán ničí a žije prakticky jenom ze své minulosti. Proto ho přesvědčí, že by si konečně měl najít tu správnou ženu a usadit se.

Tordenskjold a Kold společně vyrážejí na dlouhou cestu po Dánsku a severním Německu. Jejich prvotní zájem je opravdu bohulibí. Jenže se to celé brzy změní. Nátura Tordenskjolda nakonec vede k tomu, že se jejich cesta mění v divokou road movie. Čekají nás zběsilé večírky, vášnivé noci plné milování, útěky, kocoviny a samozřejmě i rvačky. Bude to opravdu divoké, ale bude to stát za to! Jak dopadne příběh slavného generála už uvidíte sami.

Zábavné a poučné komediální drama z Dánska.

Shrnutí filmy Satisfakce 1720

Satisfakce 1720 je opravdu povedené komediální drama zasazené do historických kulis. Režisér Henrik Ruben Genz odvedl opravdu dobrý kus práce, za kterou si zaslouží uznání. Právě i díky němu se můžeme poučit z kousku zajímavé historie jeho země. Na Satisfakci 1720 je navíc velmi sympatické i to, že se nejedná o čistokrevné historické drama, ale film má i spoustu vtipných momentů. Takových, u kterých se člověk může opravdu upřímně a od srdce zasmát. Film má spád a v mnoha ohledech je určitě i originální. Tohle prostě není obyčejná hollywoodská komedie, ale pravý dánský snímek. Zkrátka a jednoduše si myslíme, že tenhle snímek stojí za to a právě proto vám ho můžeme jedině doporučit ke shlédnutí. Půjdete do toho s námi?

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.