Přehrát online Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Nový film fenomenálního Tima Burtona.

Film Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti k přehrání přes internet. Tady a nikde jinde si můžete pustit nový film Tima Burtona opravdu pohodlně a kdykoliv se vám zachce. Čeká na vás opravdu skvělý příběh plný fantazie a napětí. Někteří lidé mají zvláštní schopnosti. Jenže vyrovnat se s nimi není vůbec jednoduché. Obzvláště, když jste děti a vlastně ještě ani nevíte, co všechno zvládnete. Existuje ale místo, kde i takové děti mohou naplnit svůj životní osud.

I tento film naleznete na webu Bombuj.tv.

Pokračování…

Přehrát online Tři generace (2016)

Působivý snímek o třech generacích jedné rodiny.

Film Tři generace online ke shlédnutí. Nový a velmi působivý americký film britské režisérky Gaby Dellal. Čeká na vás napůl komedie a napůl drama, které má rozhodně co říci. A my jsme doslova nadšeni, že můžeme být u toho a právě vám tento snímek nabídnout online. Je to příběh o třech generacích jedné rodiny, které ničí jejich vlastní nerozhodnost. Jeden obyčejný příběh ze současného New Yorku, který si rozhodně nemůžete nechat ujít.

Pokračování…

Přehrát online film Sedm statečných (2016)

Přehrát online film Sedm statečných (2016).

Western Sedm statečných online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet video nového amerického filmu, který volně navazuje na legendární western z roku 1960. Sedm statečných pistolníků se vrací, aby ochránili bezbrannou vesnici. Snímek natočil zkušený režisér akčních filmů Antoine Fuqua. V hlavní roli se ukáže Denzel Washington a další skvělý herci. Čeká nás opravdu napínavá podívaná plná ostrých střelců.

Pokračování…

Neon Demon (2016) online ke shlédnutí

Film Neon Demon online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nový mysteriózní thriller režiséra Nicolase Windinga Refna. Jedná se o koprodukční film natočený ve Francii, Dánsku a Spojených státech amerických. Je to příběh mladé holky jménem Jesse, která se chce prosadit ve světě modelingu. Jenže za vším tím pozlátkem a krásou se skrývá dávné zlo, které pohltí každého. Napínavý příběh dozajista uhrane i vás. To vám můžeme zaručit.

Pokračování…

Přehrát online Čapí dobrodružství (2016)

Přehrát online Čapí dobrodružství (2016).

Přehrajte si přes internet animovaný film Čapí dobrodružství. Exkluzivně a jenom pro vás máme online tento povedený a  hravý snímek. Na této naší webové stránce si ho tak budete moci pustit opravdu jednoduše a kdykoliv se vám zachce. Děti nosí čápi. Tedy alespoň dříve nosili. V moderní době se přeorientovali na mnohem lukrativnější byznys a to je roznáška balíků pro internetový obchod. Jeden neopatrný čáp, ale omylem zapne stroj na výrobu dětí a teď má rozkošnou holčičku, jenž musí někam doručit.

Pokračování…

Já, Mattoni 1. díl online ke shlédnutí

Já, Mattoni 1. díl online ke shlédnutí.

Seriál Já, Mattoni 1. díl online ke shlédnutí. První díl netrpělivě očekávaného historického seriálu České televize je tady. Vy si ho s námi budete moci přehrát a to naprosto jednoduše a zdarma. Příběh nás zavede do Karlových varů na začátku 20. století. Je to doba, která přeje odvážným mužům. Takový je i příběh vládního rady von Mattoni, který se od ničeho dokázal dopracovat až k obrovskému impériu. Nyní ale hrozí, že o všechno přijde kvůli své ženě. I v tento moment ale přichází se zajímavých nápadem, jak tomu čelit.

Pokračování…

Až na severní pól (2015) online ke shlédnutí

Film Až na severní pól online ke shlédnutí.

Film Až na severní pól online ke shlédnutí pro vás. Právě pro vás tady máme nový francouzský animovaný film, který je jenom těžké zařadit. Je to drama určené pro dospělé, ale zároveň i romantická pohádka. Inteligentní příběh natočený klasickou kreslenou animací, která vás jistě může v mnohém zaujmout. Film natočil režisér Rémi Chayé už před rokem, ale do našich kin se dostává se zpožděním až nyní. O to více si ho jistě nenecháte ujít.

Pokračování…

Černé duše (2014) online ke shlédnutí

Černé duše (2014) online ke shlédnutí

Film Černé duše online ke shlédnutí pro vás. Přímo zde na této webové stránce pro vás máme připravené působivé italsko-francouzské drama. Je to snímek režiséra Francesco Munziho, který byl natočený už v roce 2014. Do našich kin se ale dostává až nyní se zpožděním v roce 2016. Je to velmi působivý příběh tří bratrů, kteří jsou všichni členy italské mafie. Příběh vznikl na základě skutečných událostí, což mu dává obrovskou sílu a zároveň i atmosféru.

Pokračování…

Přehrát online Týpci a zbraně (2016)

Přehrát online Týpci a zbraně (2016)

Film Týpci a zbraně online ke shlédnutí. Netypická americká komedie už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Film režiséra                 Todda Phillipse, který se v originále jmenuje War dogs jsme pro vás přichystali přímo zde k přehrání. Jenom s námi si ho pustíte přímo zde přes internet a to opravdu jednoduše, pohodlně a hlavně zdarma. A to už je snad nabídka, o které byste měli velmi vážně uvažovat.

Pokračování…

Přehrát online film Jason Bourne (2016)

Přehrajte si přes internet nové pokračování legendárního akčního filmu. Jason Bourne se po letech vrací v perfektní formě. V hlavní roli se opět ukáže Matt Damon a vy u toho musíte být. Nového Jasona Bourna jsme pro vás nahráli už s předstihem, abychom vám ho mohli nabídnout přímo zde na těchto webových stránkách. Agentka Nicky musí Bournovi připomenout, že ještě zdaleka nedostal odpověď na všechny své otázky. Musí se tak znovu vrátit do hry.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali další volné pokračování filmu o Agentu bez minulosti. Jason Bourne se vrací ve svém čtvrtém filmu, který volně navazuje na předchozí velmi úspěšnou trilogii. Ta byla ukončená sice už v roce 2007 filme Bournův mýtus, ale to ničemu nevadí. Jason Bourne opět hraný Mattem Damonem v mnohém vyspěl. Je to charizmatický muž, který se nebojí rozdávat rány a vyprazdňovat zásobníky.

Přehrát online film Jason Bourne (2016).

Film Jason Bourne měl svojí oficiální premiéru ve čtvrtek 28. 07. 2016 v hlavním vysílacím čase. Vy však toto nemusíte nijak zvlášť řešit. Jak jsme řekli, tak video už čeká jenom na vás. U nás ho naleznete v opravdu perfektní HD kvalitě, která se vyznačuje velmi ostrým a detailním obrazem a rovněž krásně čistým zvukem. Obsluha našeho streamovacího přehrávače je opravdu jednoduchá a musí ji zvládnout snad každý.

Jason Bourne patří mezi novodobé akční legendy. První Agent bez minulosti měl premiéru už v roce 2002. Za tu dobu sice elitní agent Bourne odhalil značnou část své zamotané minulosti, ale zdaleka ne úplně všechnu. Tady jde totiž daleko o víc. Jason se už sice vidí v důchodu, což jsou pro něj ilegální boxerské. Celkem stylový způsob vydělávání si na živobytí nemyslíte? Jenže z odpočinku ho vytrhne agentka Nicky.

Nicky bývala jeho kolegyní a dobře ho zná. Teď je tady, aby mu připomněla, že ne celý jeho příběh už byl objasněn. Navíc je Jason v ohrožení života. Pozná to brzy, když ho jenom těsně mine kulka nájemného zabijáka. Jason vyhlášení války přijímá. Jde tvrdě proti agentuře, kterou nyní vede ředitel Robert Deweym.

Jason Bourne se opět bude muset spolehnout jenom sám na sebe. Je v terénu, kde nemůže věřit vůbec ničemu a hlavně nikomu. Pro vlastní přežití bude muset sáhnout hluboko do své hlavy, aby si vzpomněl co se kdysi dávno ještě v programu naučil. Na nás čeká zběsilá akční jízda plná napětí a dramatických momentů. To si zkrátka nemůžete nechat ujít!

Nový akční agent bez minulosti je tady.

Nový Jason Bourne vypadá opravdu hodně zajímavě. Film natočil zkušený režisér Paul Greengrass podle scénáře Christophera Rouse. Jako předloha posloužil scénář od Roberta Ludluma. Kromě Matta Damona se ve filmu objeví i další skvělý herci jako Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Vincent Cassel, Julia Stiles, Riz Ahmed, Ato Essandoh, Scott Shepherd a Bill Camp. Další informace hledejte na CSFD.cz.

Shrnutí filmu Jason Bourne

Nový Jason Bourne vypadá opravdu hodně zajímavě. Je to skvělý akční film. Blocbuster z první ligy. Přestávka od posledního filmu sice byla hodně dlouhá, ale přesto se to povedlo. Režisér Paul Greengrass opět dokázal natočit skvělý film plný akce a napínavých momentů. Opravdu dobře se na to dívá a my vám tak tento snímek můžeme jedině doporučit. Stejně tak Matt Damon v hlavní roli je opravdu skvělý. Tak už se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Video s filmem je už pro vás přichystané a nic víc nemusíte řešit. To je opravdu skvělá nabídka, která se vyplatí. Třeba hned teď!