Doba ledová: Mamutí drcnutí – online ke shlédnutí

Film Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016) online ke shlédnutí. Páté pokračování animované komedie pro celou rodinu je konečně tady! Nová Doba ledová s příběhy mamuta Mannyho, tygra Diega a lenochoda Sida. A jejich kamarádů samozřejmě. Čeká nás opravdu úžasné dobrodružství plné objevování a také srandovních situací. Vevečák Scrat totiž omylem způsobil doslova kosmickou katastrofu. Při honbě za žaludem totiž nasměroval na Zemi asteroid, který může snadno zničit veškerý pozemský život.

V létě je čas na ty nejlepší animáky z celého roku. Možná, aby se děti nenudili, nebo aby měli program na prázdniny. Pravdou ale zůstává, že tuto skvělou zábavu si pak užívají všichni. Včetně nás dospělých. Moderní animáky jsou přeci plné humoru a zábavných skečů. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a právě jeden z těchto nejočekávanějších filmů vám nabídnout online ke shlédnutí. Samozřejmě nemůže být řeč o ničem jiném, než o Doba ledová: Mamutí drcnutí. Je trochu paradox, že film s tématikou Doby ledové má premiéru uprostřed léta, ale s tím už se musíme nějak smířit.

Doba ledová: Mamutí drcnutí online ke shlédnutí pro vás.

První Doba ledová je už z roku 2002. Je až neuvěřitelné, jak daleko se tento příběh posunul a jakým se stal fenoménem. Od autorů filmu ze studia Dreamworks to byl opravdu velmi dobrý krok. Nový film měl premiéru v českých kinech od 14. 7. 2016, ale tím se vy nemusíte příliš intenzivně zaobírat. My jsem pro vás totiž tento snímek připravili online ke shlédnutí, ale o tom si povíme něco až za chvíli.

Veverčák Scrat v akci.

Za snímkem Doba ledová: Mamutí drcnutí stojí režisér Mike Thurmeier, který natočil i předchozí dva díly. S příběh je tak jistě obeznámen více, než důkladně. Scénář pak napsala zkušená dvojice Michael Berg a Michael J. Wilson. Je to právě Berg, který napsal scénáře ke všem dílům Doby ledové s jedinou výjimkou v podobě druhého filmu. Spíše oficiální post kameramana pak obsadil zkušený Renato Falcão. Výsledkem práce všech těchto lidí je pak opravdu povedený a hezký animovaný film. Další detaily o filmu hledejte na jeho profilu na CSFD.cz, kde naleznete rovněž i recenze samotných diváků.

Lenochod Sid s tím je vždycky sranda.

Doba ledová: Mamutí drcnutí už na vás čeká online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si jí tak můžete přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Video s filmem už tady na vás čeká v perfektní kvalitě a to navíc pohodlně a zdarma. Sehnali jsme ho totiž pro vás v HD rozlišení, které garantuje opravdu velmi jemný a detailní obraz, na kterém vynikne kvalita animací. Stejně tak zvuk je maximálně čistý a jasný.

A teď něco k příběhu, který bude opravdu třeskutý. Události uvede do pohybu nám dobře známý vevečák Scrat, který se neustále honí za svým vysněným žaludem. Ani tentokrát ho nedohonil, ale už byl blízko. Nezbedný žalud ho totiž katapultoval ve vesmírné lodi až do vesmíru. Už už ho skoro měl. Byl mu doslova na dosah. Jenže pak tady šťouchl do toho, to zase narazilo do tamtoho. Vesmírné tělesa se tak nějak proházeli a výsledkem je,… na Zemi míří smrtící asteroid, který možná zničí veškerý život. A to opravdu není dobré, ani na poměry veverčáka Scrata.

Najdou naši přátele tajemnou Geotopii?

Mamuti Manny, Ellie a Broskvička, lenochod Sid, tygr Diego a vačičáci Crash a Eddie se musejí vydat na cestu. Musí najít místo, kde by se mohli zachránit. Prý takové existuje a jmenuje se Geotopia. Je to tajemná země vzdálená asi hodně daleko. Naše hrdiny však vede obrovské odhodlání. Nechtějí se dát jenom tak porazit. Tady nejde přeci jenom o ně, ale hlavně o jejich blízké a kamarády.

S vačicemi je také celkem sranda.

Bude to opravdu dobrodružná výprava, při které na naše hrdiny čeká spousta dobrodružných chvilek. A nejenom to, pokud dobře znáte Sida nebo vačicáky, kteří se hlásí do služby, tak vám dojde, že nouze rozhodně nebude ani o zábavné momenty. Budeto legrace. No a veverčák Scrat se stále nepřestává honit za svým vysněným žaludem, přesto jaké problémy už tím dokázal způsobit.

Mamut Manny je nevyhlášeným vůdcem celé party.

Shrnutí Doba ledová: Mamutí drcnutí

Doba ledová: Mamutí drcnutí je opravdu hezký animovaný film. Páté pokračování známé série se opravdu povedlo. Čekání na něj ostatně nebylo krátké. Od premiéry prvního filmu už uplynulo téměř 15 let. Jenže Doba ledová zraje téměř jako víno a my se díky tomu s ním můžete stále skvěle bavit. I nyní nás čeká 95 minut skvělé zábavy, která nás rozhodně nezklame. Čeká nás dobrodružné putování se všemi našimi známými hrdiny a o vtipné momenty rozhodně nebude ani chvilku nouze. A je to jenom dobře. Režisér Mike Thurmeier odvedl rozhodně hodně dobrou práci. Nová Doba ledová vás nezklame. Tak si jí pojďte pustit s námi hned teď online. Video s animákem už tady přeci čeká jenom na vás.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.