Přehrát online film Zhasni a zemřeš (2016)

Horor Zhasni a zemřeš k přehrání přes internet. Exkluzivně pro vás tady máme nový film režiséra Davida F. Sandberga. Čeká vás opravdu temný příběh o démonech, kteří se objevují jenom v noci. Jejich moc roste a brzy budou moci nenávratně ničit lidské životy. Temnou obavu, kterou měl v dětství nejeden z nás. Teď se ale státá skutečností. Je to opravdu působivý snímek, který byste si v žádném případě neměli nechat ujít.

Přímo zde pro vás máme film Zhasni a zemřeš, nebo také v anglickém originále „Lights Out”. Je to opravdu hodně zajímavě natočený hororový film, který vsází na zajímavý příběh i opravdu temnou atmosféru. Za filmem stojí teprve začínající režisér David F. Sandberg. Scénář pak napsal Eric Heisserer. Herecké obsazení vám asi nic neřekne, ale to u podobného filmu stejně není tak důležité. Velká část postav se konce stejně nedožije. Přesto je ale musíme alespoň zmínit: Teresa Palmer, Maria Bello, Billy Burke, Emily Alyn Lind, Alicia Vela-Bailey, Gabriel Bateman, Lotta Losten.

Zhasni a zemřeš (2016) k přehrání přes internet.

Film Zhasni a zemřeš šel do českých kin od čtvrtka 21. 7. 2016, tedy téměř v polovině letních prázdnin. To však není nijak zvlášť podstatné. To důležité je, že s námi si film budete moci přehrát kdykoliv. My jsme ho pro vás nahráli ještě před jeho premiérou z neoficiálních zdrojů. Díky tomu vám ho můžeme nabídnout opravdu jednoduše, zdarma a v prémiové kvalitě. To už snad stojí za chvilku pozornosti.

Ještě předtím si ale pojďme něco málo říct o příběhu. Hlavní hrdinkou příběhu je Rebecca. Dnes už mladá a samostatná žena, která to ale v životě neměla jednoduché. V dětství jí totiž sužovali opravdu děsivé noční můry, které byly reálnější, než skutečnost. Rebecca jim dlouho vzdorovala, ale když mohla, tak opustila rodinný dům. Nočních běsů se zbavila a konečně mohla začít žít normální život. Všechno se pro ní stalo jenom nepříjemnou vzpomínkou, ke které se moc často nevrací.

Nyní ale zažívá stejná muka její mladší bratr Martin. Kdykoliv usne, tak se mu začne zjevovat temná bytost. Opravdu děsivá, která si hraje s jeho vědomím. Postupně se pro něj také stává čím dál tím víc nebezpečnou. Rebecca se ale rozhodne malému bratrovi pomoci. I na ní tak čeká hrozivé pátrání. Jak se ukáže, tak tyto strašidelné jevy nejsou náhodou. Všechno to má spojitost s jejich matkou Sophií. Jenže jakou? Pro odhalení pravdy se ocitají životy všech zúčastněných v ohrožení.

Na Rebeccu čeká opravdu nebezpečná cesta a to ani nemusí vyjít ze dveří. Stačí jenom jediná věc. Počkat až bude noc a zhasnout. Pak už přijde temnota sama.

Čeká nás opravdu děsivý hororový film.

Shrnutí filmu Zhasni a zemřeš

Zhasni a zemřeš je opravdu hodně zajímavý a povedený hororový film. Režisér David F. Sandberg se dokázal prosadit s tím, co opravdu dělá horor hororem a to je atmosféra. Ta je opravdu teskná a napínavá. Člověku vlije neklid přímo do srdce. Doslova ho naplní a nedá mu spát. Film se obešel bez velkých hereckých hvězd a vlastně i celkově s docela malým počtem hercům. Přesto všechno je to ale nesmírně povedený a zajímavý film. Nám osobně se velmi líbil a i vám ho můžeme jedině doporučit ke shlédnutí. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.