Přehrát online Týpci a zbraně (2016)

Film Týpci a zbraně online ke shlédnutí. Netypická americká komedie už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Film režiséra                 Todda Phillipse, který se v originále jmenuje War dogs jsme pro vás přichystali přímo zde k přehrání. Jenom s námi si ho pustíte přímo zde přes internet a to opravdu jednoduše, pohodlně a hlavně zdarma. A to už je snad nabídka, o které byste měli velmi vážně uvažovat.

Přímo zde u nás na této webové stránce jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí film Týpci a zbraně. Je to opravdu velmi působivý a zajímavý film, což je o to více na pováženou, že se jedná o komedii. Stojí za ní velmi zkušený režisér Todd Phillips, kterého asi znáte díky jeho výborným komediím Pařba ve Vegas nebo Pařba v Bangkoku. Čeká nás tak opravdu divoká, ale stále hodně zábavná komedie.

Přehrát online Týpci a zbraně (2016)

Scénář napsal Todd Phillips společně s Stephenem Chin a Jasonem Smilovicem. V hlavních rolích uvidíme herce jako Miles Teller, Jonah Hill, Ana de Armas, Shaun Toub, JB Blanc nebo krásné Ashley Spillers. Pokud vás zajímá více těchto informací, tak se koukněte na hotovou encyklopedii jménem CSFD.cz, její velkou výhodou je, že obsahuje i recenze samotných diváků.

Film šel do českých kin od 18. 8. 2016. S tím si ale vůbec nedělejte těžkou hlavu. Vy rozhodně nemusíte utíkat do nejbližšího multikina. My jsme totiž pro vás film Týpci a zbraně nahráli a připravili online ke shlédnutí přímo zde. Video se snímkem už na vás čeká v jedinečné kvalitě a vy si ho navíc můžete přehrát opravdu jednoduše. Český dabing berte jako samozřejmost i když originál by samozřejmě měl také své výhody.

Film byl natočen podle skutečných událostí. Hlavními hrdiny jsou dva kamarádi z Miami Beach. Příběh se vrací do nedávné minulosti, kdy probíhá válka v Iráku. Mnohým mladým mužům přináší obrovské nebezpečí, dalším zase obrovskou příležitost. Jednu takovou vidí také naši dva kamarádíčci. Americká armáda totiž uvolnila své podmínky pro nákup zbraní. Do soutěží se můžou hlásit i malé firmy. Dvěma mladým kamarádům se podaří uspět.

A protože armáda potřebuje čím dál tím víc zbraní, tak se z nich během doslova chviliky stávají opravdu pohádkově bohatí muži. Užívají si život na vysoké noze, na který doposud nebyly zvyklý a jejich podnik se hezky rozrůstá. Jenže když dostanou zakázku za 300 milionů dolarů na vyzbrojení afgánské armády, tak jim dojde, že tohle rozhodně nebude taková sranda, jak se na první pohled zdá.

Dost dobrá americká komedie o zbraních a zábavě.

V tu chvíli se totiž armáda a vláda začne o ně blíže zajímat. A tak vyjde najevo, že tihle dva nakupovali zbraně u velmi pochybných dodavatelů. Jejich temná pověst teď ulpívá na všech. To nemůže skončit době. Nebo se z toho mladí překupníci přeci jenom vylížou?

Shrnutí filmu Týpci a zbraně

Týpci a zbraně je opravdu povedená a zábavná komedie. Originální film, který má spád a navíc i zajímavý podtext. Možná až trochu politický, což naštěstí nehraje nijak zásadní roli. To hlavní je, že se u tohoto filmu opravdu parádně pobavíte od začátku až do konce. Celých jeho 114 minut vás jistě bude nesmírně bavit. Nám nezbývá jenom, než vám popřát, aby vás u toho nikdo nerušil. Užijte si film a někdy přijďte zas.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.