Nejkrásnější den (2016) online ke shlédnutí

Film Nejkrásnější den k přehrání pro vás. Pojďte si přehrát video s novou německou komedii a tak trochu i dramatem. Film jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce, abyste si jí mohli přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Snímek natočil režisér Florian David Fitz a čeká tu jenom na vás. Andi a Ben jsou smrtelně nemocní. Možná právě proto se rozhodnou utéct z hospice a ještě jednou se ve velkém stylu pobavit. Třeba až v daleké Africe.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali film Nejkrásnější den. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Je to opravdu jedinečná příležitost, kterou byste měli využít od začátku až do konce. Čeká na vás 113 minut dlouhý snímek, který má ambice vás nejenom zaujmout. V českých kinech měl film premiéru od 4. 8. 2016, ale s tím si vy nemusíte dělat příliš velkou hlavu. To hlavní totiž je, že si film rovněž můžete přehrát i s námi. Je to pohodlné rychlé a navíc úplně zdarma. Nemluvě o tom, že se nám film podařilo sehnat v HD kvalitě, která zaručuje opravdu krásnou jemnost videa a k tomu ještě křišťálově čistý zvuk.

Film Nejkrásnější den online ke shlédnutí.

Ještě než si film Nejkrásnější den přehrajete, tak si ho pojďme rozebrat trochu podrobněji. Po celkem delším časovém úseku dorazila do našich kin povedená německá komedie. Jmenuje se Nejkrásnější den nebo také „Der geilste Tag” a jejím režisérem se stal Florian David Fitz. Fitze, mnichovského rodáka, který plynně hovoří německy, anglicky, španělsky a italsky a hraje na saxofon a klavír, známe především jako herce. Zahrál si v seriálech Deník doktorky nebo Doktor Martin, z filmových rolí připomeňme film Vincet will meer, za roli Vincenta obdržel roku 2010 německou cenu Bambi. Dodejme, že k filmu také napsal scénář. Z Fitzových režisérských počinů můžeme prozatím zmínit pouze dva filmy: Ježíš mě miluje a Nejkrásnější den. K poslednímu filmu si rovněž napsal scénář, což je jistě velmi zajímavý fakt.

Komedie a nebo drama? Tak trochu obojí.

Alfou a omegou každého snímku je ale jistě herecké obsazení. Do hlavních rolí režisér obsadil kromě sám sebe také mladého německého herce Matthiase Schweighöfera, kterého jsme mohli vidět po boku Toma Cruise ve filmu Valkýra. Roli válečného pilota zase ztvárnil ve snímku Rudý baron. Oba zmíněné herce, tedy Schweighöfera a Fitze, pojí kromě skvělé znalosti cizích jazyků také záliba v hudbě, Schweighöfer hraje na klavír a na housle. Z dalších herců by měl být zmíněn Reiner Bock, Robert Schupp nebo Frederic Linkemann.

Snímek režiséra Floriana Davida Fitze.

Z žen do filmu obsazených nelze opomenout původem rumunskou herečku Alexandru Marii Lara. I ona má za sebou řadu výrazných rolí. Po bohu Keiry Knightley se objevila ve filmu Doktor Živago, osobní sekretářku Adolfa Hitlera ztvárnila ve filmu Pád Třetí říše. Pokud vás zajímají další podobné informace, tak se určitě podívejte na profil filmu na CSFD.cz.

A o čem je příběh filmu? Na to se hned společně podíváme. Třiatřicetiletý Andi je vážně nemocný (trpí plicní fibrózou, kvůli které musí neustále nosit respirátor). Na smrt čeká v hospice a nelze se tedy divit, že nemá ani moc zábavy, ani moc radosti ze svého živoření. Z nicnedělání jej vytáhne o tři roky starší Benno (má nádor na mozku), který prožívá ve stejném pokoji na vedlejším lůžku obdobný osud. Oba mladí muži jsou odlišní snad ve všech ohledech. Ale jedno mají společné: nechtějí čekat na smrt ve své posteli.

Andi a Ben si tenhle trip opravdu užívají.

Andi a Benno se spontánně vydají na roadtrip. V bance si půjčí peníze, nasednou do žlutého Lamborghini a vyrazí na letiště. Výlet může začít. Ne že by měli pánové něco konkrétního naplánovaného. A tak Benno donutí Andiho, aby ukázal na jakýkoliv let. A Andi zavře oči, vybere cíl cesty – a tak začíná výlet. Mombasa, Keňa, jižní Afrika. Jejich cesta má zásadní cíl – prožít nejkrásnější den.

Komedie Nejkrásnější den naplnila má očekávání zábavného oddechového snímku. Humor se ale mísí s vážnými tématy. Film rozhodně není odlehčený, i když se o to snaží. Do značné míry byl, alespoň pro mě, na hranici černého humoru. Hranice má ale každý člověk nastavené jinde, takže nebudu předjímat váš názor.

Podívají se až do Afriky.

Jednu věc ale rozhodně filmu upřít nelze. Je inspirativní. A nebo by měl být pokud jste jenom trochu vnímavý. Pro každého diváka má důležitý vzkaz. Kolikrát se honíme za malichernostmi, kolikrát řešíme naše pseudoproblémy. A mezi tím nám utíká mezi prsty život, který bychom si mohli užít. Jenže Andi a Brunno nemají čas na rozdávání, musí zahodit trápení, přestat řešit neodvratný konec. Pokud nechtějí pouze čekat na smrt, nemají moc možností a jsou donuceni sami sebou užít si svůj život naplno. A přesně to je ta inspirace, která z filmu dýchá. Nesmíme čekat na to, až bude pozdě. Je potřeba si života užívat včas. Podle mého je tohle závěr celé komedie, pro mě je to myšlenka, se kterou jsem odcházela z kina. Jaký je váš názor. Chcete film vidět také?

Je potřeba si užívat každý den!

Shrnutí filmu Nejkrásnější den

Nejkrásnější den je opravdu kvalitní komediální drama. Je to snímek, který dokáže nadchnout a zaujmout. Jeho téma je sice vážné, ale je podáno s opravdovou lehkostí a nadhledem. Filmu tak nechybí ani opravdu ujeté situace plné humoru. Po technické stránce je film na skvělé úrovni a jednotlivé záběry jsou doslova výborné. Režisér Florian David Fitz natočil opravdu perfektní autorský snímek, za který mu musíme poděkovat. Snímek Nejkrásnější den vám tak všemi deseti doporučujeme online ke shlédnutí. Navíc když si ho můžete přehrát přímo s námi, tak opravdu není moc co řešit. Pusťte si ho hned teď a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.