Přehrát online Seznamka (2016)

Film Seznamka k přehrání přes internet. Zbrusu nová česká komedie už tady na vás čeká ke shlédnutí. Je to bláznivá komedie o seznamování a randění. Premiérový film režisérky Zity Marinovové se skvělými českými herci v hlavních rolích. Seznamovat se v moderní době není vůbec jednoduché. Po lásce a tom pravém protějšku, ale touží snad každý. Jenže ne vždy si ti dva sednou. Často jsme tak svědky opravdu velkých trapasů, které občas budou i celkem humorné.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme snímek Seznamka nebo také „Sezn@mka” jak ho stvořila režisérka Zita Marinovová. Úspěšná spisovatelka se poprvé postavila i za kameru. K filmu si samozřejmě napsala i scénář. Náš tak čeká překvapivě svěží a zábavná komedie. Navíc ryze česká komedie obsazená jenom těmi nejlepšími českými herci. A to myslíme skutečně vážně. Ve filmu se tak můžete těšit na Jiřího Langmajera v hlavní roli, ale rovněž třeba na Adélu Gondíkovou, Zuzanu Kajnarovou, Marii Doležalovou, Šárku Vaculíkovou, Ladislava Hampla, Petra Vondráčka, Lukáše Pavláska nebo Martina Krause a další. Zkrátka silná sestava, která rozhodně stojí za to. Další informace určitě naleznete také na CSFD.cz.

Přehrát online film Seznamka (2016)

Nový český film Seznamka měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 28. 8. 2016. Vy však toto datum nemusíte ani v nejmenším řešit. Ptáte se proč? Vlastně je to úplně jednoduché. My jsme pro vás film nahráli už s předstihem a nyní vám ho přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho tak budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Video je v perfektní HD kvalitě, která vás ohromí detaily stejně jako krásně čistým zvukem.

Příběh filmu předjímá už jeho název. Máme tady hlavní hrdinku, která je docela obyčejnou holkou. No dobře možná spíš ženou. Celkem pohledná, příjemná a milá a také soběstačná. Jenže jak už to v dnešní době bývá, tak nestíhá to hlavní a to je randění. Každé další rande se mění ve větší a větší katastrofu. A když narazí na týpka, který se prezentuje vizáží Lukáše Pavláska, tak už toho má akorát dost.

K tomu všemu je tady úlisný majitel Sezn@mky. Je to sice pohledný gentleman s obrovským charisma, který sice umí perfektně ženám zblbnou hlavu (a často toho také rád využívá), jenže uspokojit všechny své klientky prostě ani on nezvládá. Je to prostě až moc těžké nebo chtělo by se říci, až nemožné. Paradoxem je, že pan ředitel už ženu má a to dokonce zákonnou. Ale hrát si na muže snů svých klientek ho neskutečně baví.

Jenže jeho zálety mají většinou stejný průběh. Pár krásných schůzek, rychle si užít a pak už se dotyčné nikdy neozvat. Jak se takového odkopnuté ženy hromadí, roste i riziko pro něj. Brzy se jich totiž pár domluví s jediným cílem – pořádně mu zatnout tipec.

Nová česká komedie jenom pro vás.

Shrnutí filmu Seznamka

Seznamka je pohodová česká komedie. Nevážná a čistě zábavná. Prostě takový letní film, u kterého se můžete hlavně zasmát. Příběh filmu je jednoduchý a poměrně přímočarý, ale má v sobě spoustu situačního humoru i nadhledu. Také výkony herců snímek posouvají do výšin. Vůbec není poznat, že film byl pro režisérku Zitu Marinovovou její prvotinou. Debut je to skutečně povedený a my musíme smeknout před paní režisérkou pomyslný klobouk. Film Seznamka vám zkrátka můžeme jenom doporučit. Právě proto jsme ho ostatně nahráli i na tuto webovou stránku a doufáme, že si ho s radostí přehrajete právě s námi. Dobře se bavte.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.