Přehrát online film Jason Bourne (2016)

Přehrajte si přes internet nové pokračování legendárního akčního filmu. Jason Bourne se po letech vrací v perfektní formě. V hlavní roli se opět ukáže Matt Damon a vy u toho musíte být. Nového Jasona Bourna jsme pro vás nahráli už s předstihem, abychom vám ho mohli nabídnout přímo zde na těchto webových stránkách. Agentka Nicky musí Bournovi připomenout, že ještě zdaleka nedostal odpověď na všechny své otázky. Musí se tak znovu vrátit do hry.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali další volné pokračování filmu o Agentu bez minulosti. Jason Bourne se vrací ve svém čtvrtém filmu, který volně navazuje na předchozí velmi úspěšnou trilogii. Ta byla ukončená sice už v roce 2007 filme Bournův mýtus, ale to ničemu nevadí. Jason Bourne opět hraný Mattem Damonem v mnohém vyspěl. Je to charizmatický muž, který se nebojí rozdávat rány a vyprazdňovat zásobníky.

Přehrát online film Jason Bourne (2016).

Film Jason Bourne měl svojí oficiální premiéru ve čtvrtek 28. 07. 2016 v hlavním vysílacím čase. Vy však toto nemusíte nijak zvlášť řešit. Jak jsme řekli, tak video už čeká jenom na vás. U nás ho naleznete v opravdu perfektní HD kvalitě, která se vyznačuje velmi ostrým a detailním obrazem a rovněž krásně čistým zvukem. Obsluha našeho streamovacího přehrávače je opravdu jednoduchá a musí ji zvládnout snad každý.

Jason Bourne patří mezi novodobé akční legendy. První Agent bez minulosti měl premiéru už v roce 2002. Za tu dobu sice elitní agent Bourne odhalil značnou část své zamotané minulosti, ale zdaleka ne úplně všechnu. Tady jde totiž daleko o víc. Jason se už sice vidí v důchodu, což jsou pro něj ilegální boxerské. Celkem stylový způsob vydělávání si na živobytí nemyslíte? Jenže z odpočinku ho vytrhne agentka Nicky.

Nicky bývala jeho kolegyní a dobře ho zná. Teď je tady, aby mu připomněla, že ne celý jeho příběh už byl objasněn. Navíc je Jason v ohrožení života. Pozná to brzy, když ho jenom těsně mine kulka nájemného zabijáka. Jason vyhlášení války přijímá. Jde tvrdě proti agentuře, kterou nyní vede ředitel Robert Deweym.

Jason Bourne se opět bude muset spolehnout jenom sám na sebe. Je v terénu, kde nemůže věřit vůbec ničemu a hlavně nikomu. Pro vlastní přežití bude muset sáhnout hluboko do své hlavy, aby si vzpomněl co se kdysi dávno ještě v programu naučil. Na nás čeká zběsilá akční jízda plná napětí a dramatických momentů. To si zkrátka nemůžete nechat ujít!

Nový akční agent bez minulosti je tady.

Nový Jason Bourne vypadá opravdu hodně zajímavě. Film natočil zkušený režisér Paul Greengrass podle scénáře Christophera Rouse. Jako předloha posloužil scénář od Roberta Ludluma. Kromě Matta Damona se ve filmu objeví i další skvělý herci jako Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Vincent Cassel, Julia Stiles, Riz Ahmed, Ato Essandoh, Scott Shepherd a Bill Camp. Další informace hledejte na CSFD.cz.

Shrnutí filmu Jason Bourne

Nový Jason Bourne vypadá opravdu hodně zajímavě. Je to skvělý akční film. Blocbuster z první ligy. Přestávka od posledního filmu sice byla hodně dlouhá, ale přesto se to povedlo. Režisér Paul Greengrass opět dokázal natočit skvělý film plný akce a napínavých momentů. Opravdu dobře se na to dívá a my vám tak tento snímek můžeme jedině doporučit. Stejně tak Matt Damon v hlavní roli je opravdu skvělý. Tak už se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Video s filmem je už pro vás přichystané a nic víc nemusíte řešit. To je opravdu skvělá nabídka, která se vyplatí. Třeba hned teď!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.