Krotitelé duchů (2016) online ke shlédnutí

Noví Krotitelé duchů (2016) jsou tady. Legendární akční komedie se dočkala úplně nového kabátu a vy byste si jí rozhodně neměli nechat ujít. Ve filmu režiséra Paula Feiga budou hlavní roli hrát spíše krotitelky i tak to ale rozhodně bude stát za to. Bude to bláznivá akční komedie plná duchů všech tvarů i velikostí. Film je nejenom poctou legendárnímu snímku natočeném před 30 lety, ale také úplně novým příběhem plným duchů a jejich odvážných lovců.

Na této webové stránce jsme pro vás přichystali snímek Krotitelé duchů 2016. Je to úplně nový film, který nám však v mnohém osvěží vzpomínky na starou klasiku. Na film, u kterého mnozí z nás vyrůstali. A i ti mladší mají jedinečnou příležitost se s ním nyní seznámit. Máte i vy v oblibě remake starých filmů a komedií? Pokud ano, tak v červenci běžte do kin nebo na náš web již na třetí, i když velmi volné, pokračování úspěšné americké akční komedie Krotitelé duchů.

Krotitelé duchů online ke shlédnutí.

Film Krotitelé duchů byl nasazen do kin od 28. 7. 2016. My jsme ho ale pro vás nahráli už s předstihem a ve výborné kvalitě. Díky tomu vám můžeme tento snímek nabídnout opravdu jednoduše a zdarma. Video je ve výborné kvalitě a dokonce HD rozlišení. Získali jsme ho už s náskokem a ve výborné kvalitě. To je možnost, po které snad sáhnete i vy.

Čeká nás bláznivá akční komedie plná duchů.

V americké akční komedii Krotitelé duchů od amerického režiséra Paula Feiga si mimo jiné zahrají skvělý herci jako  Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, Cecily Strong, Chris Hemsworth, Bill Murray, Michael Kenneth Williams, Andy Garcia, Matt Walsh, Sigourney Weaver, Annie Potts, Dan Aykroyd, Elizabeth Perkins, Dan Castellaneta, Ernie Hudson, Toby Huss, Nate Corddry, Karan Soni a Mark Falvo. Další důležité informace nejenom o hercích hledejte na CSFD.cz, samozřejmě včetně recenzí od samotných diváků.

Parta kamarádek se rozhodne si otevřít opravdu netypický podnik.

Nová akční komedie Krotitelé duchů se vrací opět do kin. Příznivá zpráva je, že se vrací i s hercem Billem Murrayem, který natáčení na třetím pokračování divácky populární komedie dlouho nepřejímal.  Bill Murray totiž nechtěl jít do rizika. Již druhá část této komedie nebyla u diváků tak populární jako první, takže Bill Murray se nechal dlouho přemlouvat, aby nakonec na natáčení třetího dílu kývl.

O čem třetí díl Krotitelů duchů bude? Tentokrát dojde k překvapení, protože krotitelé duchů se během děje filmu promění v krotitelky. Jak to bude v reálu vypadat? Na to si musíme počkat. Americký režisér Paul Feig však pro celý projekt získal herečky Kristen Wiigovou, Melissu McCarthyovou, Leslie Jonesovou a Kate McKinnonovou. Víme také, že jednu z rolí získal rovněž herec Chris Hemsworth, který je v nedávné době proslulý zejména coby Thor.

Oproti minulým dílům však dochází i k dalším změnám. Režisér prvních dvou komedií Ivan Reitman již nebude režisérem, ale producentem celého projektu. Režijní stoličku pak přenechal Paulu Feigovi. Ivan Reitman nechtěl tento film režírovat, protože zemřel Harold Ramis, což byl třetí z hlavních herců a autorem knižní předlohy.

Některé vynálezy úplně nefungují.

Na co se tedy diváci třetího dílu Krotitelé duchů mohou těšit? Režisér Paul Feig bude samozřejmě sázet na osvědčenou jistotu, takže při natáčení kombinoval známé a osvědčené prvky zápasu s nadpřirozenými bytostmi. Díky těmto prvkům byla původní filmová série tak u diváků žádaná. Paul Feig však měl k dispozici částečně nový herecký tým, což sebou vždycky přináší určitá rizika. Paul Feig však měl štěstí v tom, že do jeho nového týmu herců přišli zřejmě nejlepší komediální herci a herečky současnosti.

Holky se s tím dovedou opravdu poprat.

Platí to jistě o americké herečce Kristen Wiig, která je jistě výrazně komediálním typem. Časopis Entertainment Weekly zařadil tuto herečku mezi dvacet pět nejkomediálnějších hereček současnosti. Mezi schopné komediální herečka také patří Leslie Jones, která je známá tím, že umí velmi dobře improvizovat. Z mužských herců pak zmiňme již jednou zmiňovaného Billa Murrayho, který je hlavní hvězdou celé komedie.

Bill Murray je již legendární komik, který má na svém kontě celou řadu velmi úspěšných komedií. Za všechno uveďme Strašidelné vánoce, Život pod vodou, Jak jsem balil učitelku, Nebezpečné hry nebo Kafe a cigáro. Je to sympaťák, který zkrátka umí hrát.

Nový Krotitelé duchů režiséra Paula Feiga.

Shrnutí filmu Krotitelé duchů

Krotitelé duchů jsou opět na scéně, takže se připravte na zajímavou letní podívanou, která rozhodně nebude nudit. Nám se film opravdu líbí, protože v sobě má jak dostatek humoru, tak akce. Zkrátka a jednoduše je to skvělá zábava po celých 117 minut, co tento snímek trvá. Režisér Paul Feig odvedl opravdu dobrou a po všech stránkách profesionální práci. Je sice trochu nezvyk se dívat na partu holek v hlavních rolích, ale na to si člověk celkem rychle zvykne. Perfektní jsou také vizuální efekty filmu, na kterých je nejvíc vidět, jak šla za těch 30 let od premiéry filmu technika a efekty dopředu. Film Krotitelé duchů vám tak můžeme po všech stránkách jenom doporučit. Pevně věříme, že mu dáte šanci a přehrajete si ho právě s námi. Tak pojďte do toho hned teď a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.