Star Wars: Síla se probouzí (2015) přehrát online

Film Star Wars: Síla se probouzí je konečně tady! Nové příběhy legendární ságy, ve které už jsme ani nedoufali. Takový má být nejnovější sedmý Star Wars. Jenom málokterý film se tolik zapsal do světové historie jako je právě Star Wars. Unikátní sci-fi svět, který vytvořil režisér George Lucas. Práva na Star Wars koupilo studio Disney, aby si najalo nejlepší tvůrce dnešní doby a vytvořili další pokračování, jenž se zprvu zdálo téměř nemožné. Nový režisér filmu J. J. Abrams nás vezme až za hranice možného.

Americký sci-fi film Star Wars-Síla se probouzí je velmi očekávaným filmem, který jistě potěší všechny fanoušky a fanynky tohoto již dnes kultovního sci-fi díla. Je to epický film z ještě epičtější šestidílné série. Původní trilogie vznikla v osmdesátých letech. Kolem roku 2000 pak následovalo pokračování v podobě druhé trilogie. Nyní se tedy otevírá zcela nová kapitola. Star Wars: Síla se probouzí měl premiéru v českých kinech 17. prosince 2015. Na nejočekávanější snímek letošního roku jsme si počkali až na jeho závěr. Očekávání jsou obrovské. My věříme, že je Star Wars splní a stane se jedním z obrovských hitů letošního podzimu, který poběží minimálně až do jara.

Star Wars: Síla se probouzí k přehrání online.

Star Wars: Síla se probouzí jsme pro vás nahráli ve skvělé HD kvalitě z neoficiální distribuce. Díky tomu si tento skvělý film můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Video s filmem už tady čeká jenom na vás. Vysoké rozlišení garantuje, že si užijete všechny audiovizuální efekty, kterých je filmu opravdu požehnaně. Stejně tak zvuk je na naprosto skvělé úrovni a nekompromisně vás vtáhne do děje. Takový je nejnovější epizoda StarWars, kterou si můžete přehrát s námi.

Nový hrdinové na počátku nové ságy.

V americkém sci-fi filmu Star Wars-Síla se probouzí od rovněž amerického režiséra J.J.Abramse mimo jiné hrají i staří známý herci Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisherová, ale i nové nebo méně známé tváře: Adam Driver, Oscar Isaac, John Boyega, Peter Mayhew a Daisy Ridley. Hudbu k filmu pak složil skvělý John Williams.

Na další pokračování Star Wars se již dlouhé měsíce netrpělivě čeká, protože ve filmu budou vystupovat i původní herci, kteří si v Hvězdných válkách zahráli již v roce 1983, kdy se film jmenoval Návrat Jediho. Od té doby již uplynulo hodně času. Další restart filmu dostal na starosti americký režisér J. J. Abrams, který Hvězdné války již jednou úspěšně režíroval. Fanoušci Hvězdných válek se však budou těšit především na Harrisona Forda, Carrie Fisher a Marka Hamilla.

Film k Star Wars: Síla se probouzí je k přehrání online přímo zde na této naší stránce.

Pojďme si nyní k novému filmu říci několik podstatných a důležitých věcí. Jak je to s časem? To není žádná tajná věc, příběh nového filmu je zasazen do doby třiceti let po urputném boji na Endoru, což je docela logické a racionální. I slavný režisér George Lucas chtěl udělat tři filmy před původní trilogií a následně další tři filmy pak za ní. A toho jsme nyní svědky. Věk navracejících se herců dokonce odpovídá třicítce ve filmové řadě.

Sedmou epizodu Star Wars natočil J. J. Abrams.

Jak je to s Finnem? Postavu Finna svěřil režisér J.J Abrams mladému britskému herci, který není u nás příliš známý. Jeho jméno je John Boyega a je mu 23 let. Podle dostupného traileru však už víme, že bude hrát postavu stormtroopera, který se velmi rychle dostane do velké šlamastyky. O jeho přesné úloze ve filmu se však dále mnoho neví, protože tento mladý britský herec o své nové roli prostě zarytě mlčí a nikomu nechce nic říci.

A co nová postava krásné Rey? Ve Hvězdných válkách se neobjevuje mnoho žen, o kterých by dalo hovořit v superlativech. Pochopitelně, až na ty dvě postavy, maminku a dceru. Režisér J.J Abrams se však velmi přimlouval za to, aby ve filmu Star Wars-Síla se probouzí dostaly ženy mnohem větší prostor než tomu bylo v minulých dílech. Z tohoto důvodu se v novém filmu objevuje postava Rey, kterou si zahraje sympatická a pohledná Daisy Ridley. Mladá britská herečka popisuje sebe samu jako někoho, kdo žije na pohřebišti vesmírných lodí na planetě Jakku.

Ani o akční scény nebude nouze.

No a co postava Kyloho Rena? Každé Hvězdné války bytostně potřebují nějakého zlého a nesympatického hrdinu. A Kylo Ren tím zlým hrdinou má být. I naprostý laik Hvězdných válek pozná, že když někdo má na sobě černý oděv, je prostě ten zlý a špatný padouch. Kyloho Rena si zahraje pohledný americký herec Adam Driver, kterému je 32 let. Adam Driver alias Kylo Ren bude prostě spojen s Temnou silou!

Poslední neznámou jsou roboti, ale ani ty samozřejmě nemůžeme u nás vynechat. Na ty určitě nesmíme zapomenout. Pochopitelně R2-D2 a CP3O tam určitě a zcela jistě budou, takže fanoušci Hvězdných válek nebudou zklamáni.

Tenhle stormtrooper má pořádný problém.

Sci-fi film Star Wars-Síla se probouzí bude jistě velkým hitem konce roku 2015. Jistě tomu bude i v České republice, kde fanoušků Hvězdných válek není vůbec málo. Bude to velké, čemuž nasvědčuje i premiéra filmu v Hollywoodu.

Rytíři Jedi budou mít opravdu co dělat.

To jsou střípky informací o filmu Star Wars: Síla se probouzí. Je to opravdu úžasný a rozsáhlý film. Promyšlené dílo plné vizuálních efektů, ale také zajímavého příběhu. My jsme opravdu nadšeni z toho, že se nám tento film pro vás podařilo nahrát a nyní vám ho můžeme nabídnout na těchto webových stránkách. S námi si ho můžete přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Star Wars: Síla se probouzí jsou tady k přehrání přes internet. To je opravdu jedinečná možnost, jak ušetřit za drahou vstupenku do kina. I když který jiný film by si to zasloužil, než právě tento. Studio Disney má evidentní zájem na tom, aby se stal kultovní, stejně jako předešlé díly. My mu to rozhodně přejeme a právě proto vám i Star Wars: Síla se probouzí doporučujeme všemi deseti. Dobře se u něj bavte!

Chcete o filmu vědět víc? Tak navštivte jeho profil na CSFD.cz, kde postupně také přibývají divácké recenze. Zajímavým informačním kanálem o Star Wars je bezpochyby také česká Wikipedie.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.