Tři vzpomínky (2015) online ke shlédnutí

Film Tři vzpomínky online ke shlédnutí. Nový francouzský dramatický film Tři vzpomínky je tady pro vás připraven online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Přichystali jsme ho pro vás u nás a to naprosto pohodlně a zdarma. Snímek režiséra Arnauda Desplechina je opravdu jedinečnou podívanou, která vás jistě zaujme. Je to spletitý příběh dospívání a první lásky, která může být i tou životní. Tři vzpomínky měly premiéru v českých kinech ve čtvrtek 3. prosince 2015. A o čem vlastně je tento festivalově úspěšný film?

Tři vzpomínky už podle svého názvu jsou velmi lyrickým snímkem. Úspěchy sklízel hlavně na různých filmových festivalech. Naštěstí se nyní po tomto uměleckém turné dostává i do běžných kin. Ve francouzštině se snímek jmenuje „Trois souvenirs de ma jeunesse”. Je to opravdu neuvěřitelný a propojený příběh, který vás ve 120 minutách jistě úplně uchvátí. Ačkoliv patří Arnaud Desplechin mezi zkušené režiséry, tak u nás rozhodně moc známý není. K tomu filmu si pak dokonce troufl napsal i vlastní scénář, za což si zaslouží ještě další dávku obdivu. Díky tomu se mohl postarat, aby jeho výsledné dílo bylo opravdu maximálně autorsky sladěné a zajímavé.

Film Tři vzpomínky už tady na vás čeká online.

Film Tři vzpomínky jsme pro vás nahráli už s předstihem a v naprosto fenomenální kvalitě. Právě audiovizuální stránka je pro nás velmi důležitá. Snímek pro vás máme dokonce v HD rozlišení. Díky našemu inteligentnímu přehrávači si ho tak můžete pustit jak na obrovské televizi, tak na mobilním telefonu. Kvalita obrazu se vám automaticky přizpůsobí.

Život v Paříži dovede být tak půvabný.

Ale teď už pojďme k příběhu filmu. Je to příběh z období, kdy se formuje člověk. Z dospívání, které je dramatické, ale rovněž naplněné prvními láskami. Paul Dédalus to má navíc o to složitější, že vzešel ze složitých rodinných poměrů. Velkou část svého mládí prožil v Tádžikistánu. Nyní přijíždí do prosluněné evropské metropole Paříže. Právě v jeho životě nastává moment, který má úplně všechno změnit.

Ester je dívka, kterou není možné nemilovat.

Mohlo by se zdá, že Paul bude okouzlen svým novým domovem. Užívat si svobodu, nové velkolepé město a jeho život. A třeba se i ponoří do prvních lásek i hledání opravdových přátel na celý život. Jednu takovou dívku tady skutečně najde. Je to Esther a má v sobě všechno, co je na Francii tak krásné. Když kouří cigaretu, prochází se kolem Seiny nebo si užívají klid v některé z místních kaváren, tak je to jakoby se zastavil celý svět.

Jenže to není celý život Paula Dédaluse. To co prožil v minulosti se hluboko zapsala do jeho osobnosti. Už jenom protože, že vyrůstal v zemi, kde to rozhodně neměl lehké. Vzpomíná na dětství, které žil ještě v tehdejším SSSR. S tesknivou atmosférou. S matkou která podléhala záchvatům šílenství. Na otce, který byl velmi přísný a po tom co ovdověl se uzavřel do sebe. Také na svého jediného bratra Ivana, který je sice jenom bratrem, ale nikdy si k němu nedokázal vybudovat hlubší vztah. To se sestrou Delphine si byl vždycky mnohem bližší. Přitom ani neví, jestli to bylo jeho přehnanou zbožností nebo nevyzpytatelnou zuřivostí.

Paul Dédalus to neměl v životě lehké.

To ale není nic proti tomu, co mělo přijít v době jeho adolescence. Cestoval a potkal jednoho ruského mladíka, který potřeboval jeho pomoc. Potřeboval půjčit identitu a Paul ani chvíli neváhal. Netušil, že si sám zadělal na obrovský problém, který se s ním může táhnout celé desetiletí.

Bylo to nejkrásnější období jeho života.

Vzpomíná na ty šťastná chvíle strávené právě s Delphinou, se svým bratrancem Bobem, s Pénélope i Mehdim. Dokonce i na kamaráda Kovalkiho, kterého měl brzy zradit. I Paříž se pro něj brzy stává jenom blednoucí vzpomínkou. I když zde zažil spoustu krásných chvil společně s doktorem Béhanzinem. Byl to právě on, kdo ho dokázal takovým způsobem nadchnout pro antropologii. Oborem, který ho tak hluboce ovlivnil. Možná po těchto svých strastiplných životních zkušenostech se rozhodl studovat právě lidi.

Jenže to není všechno. To co ho nejvíce trápí jsou myšlenky na Ester. Jejich krátký ale divoký vztah se nedal zastavit. Byl to nával čirých emocí. V té době je Paul ještě nechápal, ale dnes už konečně ví. Dnes si může být poprvé opravdu jistý, že to byla ta láska jeho života. Ta opravdická a jedinečná. Jak toto všechno ale mění jeho současnou situaci?

Pláně SSSR jsou pochmurné na rozdíl od Paříže.

Takový je příběh filmu Tři vzpomínky, jenž vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu naprosto pohodlně a zdarma. Nám se film opravdu velmi líbil. Myslíme si, že má jak silný příběh, tak i brilantní zpracování. To je ostatně také ten hlavní proč jsem si ho pro vás připravili přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu maximálně pohodlně a kdykoliv si jenom usmyslíte. A to je snad možnost, která už za to stojí. Tak se hezky bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.