Sousedi 2 (2016) online ke shlédnutí

Film Sousedi 2 online ke shlédnutí. Nová americká komedie už na vás čeká k přehrání. S námi si tento skvělý a opravdu bláznivý kousek můžete pustit, kdykoliv jenom budete chtít. Film natočil Nicholas Stoller. Mac se svou rodinou by se rád odstěhoval. Jenže má nové sousedky, které prakticky pernamentně paří. Takže nemá absolutní šanci dům prodat. Pokud si tedy nepozve na pomoc svého bývalého nepřítele Teddyho Sanderse. Protože ten už něco ví o tom, jak svým sousedům znepříjemnit život.

Exkluzivně pro vás máme opravdu jedinečnou nabídku. S námi si můžete přímo zde na této webové stránce přehrát film Sousedi 2, který navazuje na úspěšný první díl vysílaný v roce 2014. Americká komedie Sousedi 2 je bláznivou a nekonvenční komedií o divokých sousedských vztazích, které se regulérně přehouply do otevřeného boje. V českých kinech měl film oficiální premiéru ve čtvrtek 12. Května 2016 s čímž si ale vy nemusíte dělat nikterak velkou hlavu.

Film Sousedi 2 (2016) online ke shlédnutí a zdarma.

A proč? My jsme pro vás totiž film Sousedi 2 přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Video jsme pro vás připravili v luxusním HD rozlišení a také s křišťálově čistým zvukem. Díky tomu si video vychutnáte stejně dobře na nové obří televizi jako na malém displeji mobilního telefonu. Náš streamovací přehrávač je jednoduchý na zacházení a v tomto směru se s ním naučí snad opravdu úplně každý.

Nová americká komedie Sousedi 2.

Po dvou letech od premiéry americké úspěšné komedie Sousedi se do kin vrací jeho pokračování. A o čem to celé bude? Poklidnému životu manželů v podání Amandy Byrneové a Setha Rogena budou tentokrát ztrpčovat život velmi hlučná děvčata, která mají neustále jeden velký mejdan. Manželé jsou již úplně zoufalí, nicméně pomoc je na cestě. Zac Efron se nabídne, že partu potrhlých a divokých studentek z bytu vystrnadí. Zda se mu to opravdu podaří, to na vlastní oči uvidíte, když si na americkou komedii Sousedi 2 sami zajdete.

Mít za sousedy party holky není vůbec jednoduché.

Pokračování filmu Sousedi se opět ujal americký režisér a scénárista Nicholas Stoller, který mimo jiné natočil divácky úspěšnou komedie Kopačky nebo Dostaň ho tam, kde si zahrál drsný britský komik Russel Brand. Nicholas Stoller jako scénárista není žádným nováčkem, protože například napsal scénář k filmům Yes Man, A zase ti Mupeti! či oblíbené Gulliverovy cesty.

Co se týče herců a hereček, tak je potřeba se zmínit o devatenáctileté herečce Chloë Grace Moretzové, která si v komedii zahraje roli kapitánky divokých a hlučných studentek. Tato pohledná mladá americká herečka se proslavila v roli divoké a nespoutané dívky ve filmech Kick-Ass a Kick-Ass 2. Vedle mladé Moretzové se ještě ukáže americká herečka a zpěvačka Selena Gomezová, která má pro změnu dvacet tři let. V dalších rolích se objeví  Zac Efron a Rose Byrne.

Prvně jmenovaný je pohledný dvaceti osmiletý americký herec, který se bude bezesporu líbit dámskému publiku. Jeho nejúspěšnější film je zřejmě Miracly Run, kde byl oceněn i náročnými filmovými kritiky. Rose Byrne je pak již zkušenou herečkou, která si mimo jiné zahrála ve filmu Hvězdné války: Epizoda 2 – Klony útočí.

Tak tahle zarytá pařanka ví jak na to.

Komedie Sousedi 2 je tedy volným pokračováním Sousedů z roku 2014, takže každého opět napadne, zda volné pokračování relativně úspěšné komedie bude mít stejnou úroveň jako první film. Po shlédnutí prvního traileru se prozatím zdá, že by se druhý díl měl opravdu vydařit.

Režisér a scénárista Nicholas Stoller se pokusil ke stejnému tématu přistoupit z jiného úhlu pohledu. Ano, můžete namítnout, že manželé mají opět velké problémy se svými nejbližšími sousedy. Pointa je však v tom, že v nové komedii jsou to děvčata, která budou narušovat klid a mír dobrých sousedských vztahů. Rovněž vtipy a gagy jsou nové, i když některým se jen těžko zasmějete. Vše však záleží na osobním vkusu, takže někdo se v kinech bude neustále smát, někdo se bude pro změnu nudit. Svým humorem a žánrem však bude americká komedii Sousedi 2 spíše pro mladší publikum.

Mac si musí zavolat na pomoc posily.

A kdo si vlastně ve filmu zahrál? V snímku Sousedi 2 od amerického režiséra Nikolase Stollera si mimo jiné zahrají Zac Efron, Chloë Grace Moretz, Rose Byrne, Dave Franco, Selena Gomez, Seth Rogen, Kiersey Clemons, Carla Gallo, Ike Barinholtz, Lisa Kudrow a Billy Eichner. To je celkem silné a hlavně slibné herecké obsazení nemyslíte? Další informace o filmu naleznete například na CSFD.cz.

Kdo nakonec sousedskou válku vyhraje?

Nový film Sousedi 2 se nám opravdu hodně líbil. Je to pohodová a zábavná komedie, u které se naprosto skvěle odreagujete. Celých 104 minut filmu skutečně stojí za to. Režisér Nicholas Stoller odvedl skutečně skvělou práci, za což mu patří obrovský dík. Udržet kvalitu u pokračování není nikdy lehké, ale tentokrát se to skutečně povedlo na jedničku. U filmu jsme se hodně nasmáli a můžeme ho tak s klidným svědomím doporučit i vám. Navíc, když si můžete komedii Sousedi 2 přehrát pohodlně a zdarma online. Více už k tomu nemáme moc co dodat. Prostě si film přehrajte a uvidíte sami. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.