X-Men: Apokalypsa (2016) online ke shlédnutí

Film X-Men: Apokalypsa online pro vás. Pojďte si přehrát netrpělivě očekávaný akční sci-fi film. Další pokračování legendárním X-Manů. Opět nahlédnete do světa mutantů a jejich temného zápolení. Tahle sága nesnese srovnání s čímkoliv, co bylo před ní a nebo potom. Tahle akční série mění filmový průmysl. Film natočil zkušený režisér Bryan Singer, který je se světem X-Manů pevně spjat už od jejich počátku. I tentokrát nás čeká nový a neočekávaný příběh, který nás připoutá k židlým.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali film X-Men: Apokalypsa. Zatím poslední pokračování velkolepého akčního, sci-fi, fantasy dobrodružství. Film opět vychází ze známých komiksů od vydavatelství Marvel. Tedy známých v Americe a o to víc se máme i my na co těšit. Film měl svojí premiéru v českých kinech 19. Května 2016. Vy si ho však s námi budete moci přehrát naprosto pohodlně a zdarma kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná a také neopakovatelná možnost. Půjdete do toho s námi?

X-Men: Apokalypsa (2016) online ke shlédnutí pro vás.

Předem vám prozradíme, že se nám snímek X-Men: Apokalypsa podařilo nahrát v opravdu prvotřídní kvalitě. Dokonce ho máme v HD rozlišení a s maximálně věrným zvukem bez komprese. Pro milovníka filmů tedy neskutečný zážitek. Náš streamovací přehrávač je navíc tak chytrý, že si film užijete na velké obrazovce televize stejně jako na malém displeji mobilu. A tomu už říkáme opravdu pořádný bonus. Ještě než vám nového X-Mena důkladně představíme, tak bychom vám chtěli doporučit profil filmu na CSFD.cz, kde naleznete spoustu dodatečných informací, jenž se nám se nevešly.

Nový akční sci-fi blockbuster je tady.

Pokud jste skalní příznivci akční dobrodružné série X-men, máme tady pro vás zbrusu nový film, který chce znovu navázat na předešlé velmi úspěšné díly. Tentokrát se film jmenuje X-men: Apokalypsa. V americkém akčním dobrodružném filmu X-men: Apokalypsa od amerického režiséra Bryana Singera mimo jiné hrají James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Nicholas Hoult, Rose Byrne a Olivia Munn.

Mocný mutant Apocalypse se probouzí.

A o čem bude příběh filmu? Na samém začátku lidské civilizace byl považován a oslavován jako bůh Apocalypse, kterého bude hrát exotický herec Oscar Isaac. Apokalypse je nejsilnější a nejzdatnější z mutantů marvelovského světa X-Menů a v době prastarých civilizací obdržel energii a schopnosti ostatních mutantů a stal se tak nezranitelným. Nyní se po tisíci letech znovu probudil a je velmi znepokojený ze světa, který na vlastní oči vidí. Jeho prestiž dávno zanikla. Nikdo ho už nepokládá za boha, jeho kult již prostě neexistuje. Světu už dávno nepanují ti nejlepší a nejsilnější. Země je plná zla, zbytečných střetů a agrese. Lidé zapomněli na pravé bohy a uctívají pouze bezcenné modly a bůžky.

Apokalypse je natolik zklamaný, že ho hodlá současnou zkaženou civilizaci nemilosrdně zlikvidovat, očistit svět a dát světu zcela nový řád a pravidla. Sám chce nad takovým novým světem panovat. Ke splnění tohoto nelehkého úkolu však nutně potřebuje zdatné a dobré následovníky. Těmi mají být odvážní jezdci Apokalypsy. Proto na svou stranu zverbuje schopné mutanty včetně rozladěného Magneta, kterého si pro změnu zahraje německý herec Michael Fassbender.

Apocalypse chce zničit starý svět a nastolit nový řád.

Osud lidstva stojí před velkou zkázou. Ti, kteří mají tento svět zachránit jsou další mutanti, kteří chodí do školy pro talentované žáky a studenty vedené profesorem Charlesem Xavierem, kterého si zahraje britský herec skotského původu James McAvoy. Tito talentovaní mutanti, kteří jsou označovaní jako X-Meni, jsou poslední záchranou, která může bojovat proti Apocalypsovi a jeho schopným jezdcům. Osud lidstva záleží nejenom na jejich výjimečných schopnostech, ale i na jejich nezlomné vůli za jeho záchranu statečně a nezištně bojovat.

Režie filmu se opět ujal osvědčený režisér Bryan Singer, který točil již předchozí povedený díl X-Men: Budoucí minulost. V tomto případě šlo o sázku na jistotu, protože Bryan Singer je jedním z otců této úspěšné série a bylo by zřejmě nežádoucí, aby další díl točil úplně jiný režisér.

Dokáží je mladí X-Mani zadržet?

Na úplný závěr si řekněme ještě několik perliček o tomto dobrodružném filmu. Kreslená postava boha Apokalypsa se poprvé objevila v barevném komiksovém sešitě X-Factor 5 v roce 1986. Australský herec Hugh Jackman v roli Wolverina tímto filmem pokořil svůj vlastní rekord v počtu hraní jedné a téže komiksové postavy. Jedná se už o osmý X-menovský film, ve kterém si tento čtyřiceti sedmiletý herec zahrál. Postavu Apokalypsy si tentokrát zahrál  Oscar Isaac, nicméně první volbou měl být britský herec Tom Hardy, který hrál například ve filmech Temný rytíř povstal nebo Legendy zločinu.

Ve filmu rozhdně nebude nouze o akci a speciální efekty.

To je vše. Snad se nám podařilo vás zaujmout. I když věříme, že X-Men: Apokalypsa mluví sám za sebe a že je to dostatečně kvalitní film. Ostatně na ničem se nešetřilo. Zkušený režisér Bryan Singer pevně spjatý s universem X-Manů natočil další řemeslně perfektně udělané pokračování. Příběh dává smysl, je napínavý a postupně graduje. Efekty a souboje jsou velkolepé a nad audiovizuální stránkou budete doslova slintat. Prostě a jednoduše se na to dobře dívá, tak do toho pojďte hned s námi! Video s filmem jsme pro vás nahráli v HD kvalitě a jeho přehrání je opravdu jenom otázkou pár kliků. Dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.