Tvoje tvář má známý hlas – online ke shlédnutí

Zábavný pořad Tvoje tvář má známý hlas už na vás čeká online ke shlédnutí. Máte rádi nový pořad televize Nova, ve kterém se známé české osobnosti převlékají za ještě známější světové zpěváky a zpěvačky? Pokud jste si tento pořad zamilovali stejně jako my, tak pro vás máme skvělou zprávu. S námi si totiž můžete přehrát Tvoje tvář má známý hlas hezky pohodlně a zdarma přes internet. Celé je to opravdu jednoduché a na pár kliknutí myši to zvládne snad úplně každý.

Tvoje tvář má známý hlas je celkem příjemný průvan do české televizní zábavy. Konečně tady máme pořad, který je vtipný, zábavný a plný těch nejlepších písniček. Po už unylém vybírání různých SuperStar je to opravdu příjemná změna. Pořad se vysílá poměrně krátce. Svojí premiéru měl 26. Března 2016, ale za tu dobu si získal celou řadu spokojených fanoušků. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a právě tento seriál vám nabídnout online.

Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí.

Pořad Tvoje tvář má známý hlas se vysílá každou sobotu v hlavním vysílacím čase na televizi Nova. Konkrétně je to tedy od 20:20. Délka pořadu je dvě hodiny včetně vložených reklam. Bez nich tak cca 90 minut.

My jsme si Tvoje tvář má známý hlas velmi oblíbili a právě proto jsme se rozhodli vám ho nabídnout online ke shlédnutí. Nahráváme pro vás všechny díly, které pak budeme zveřejňovat na těchto webových stránkách. Samozřejmě je pro nás opravdu velmi důležitá kvalita. Jednotlivá videa tak nahráváme v HD rozlišení a s čistým zvukem. Věřte, že u pořadu, kde jsou tak důležité písničky, to opravdu hraje velkou roli.

Nový a zábavný pořad televize Nova.

Ale zpátky k zábavné soutěži Tvoje tvář má známý hlas a jejímu principu. Jak už možná víte, tak pořad není českým nápadem, ale licencí velmi úspěšného španělského pořadu „Your Face Sounds Familiar”. Principem pořadu je, že v něm soutěží 8 známých osobností. Prostě celebrit různého druhu, které se snaží vydávat za známé světové i domácí interprety. Aby byl efekt dokonalý, tak mají po ruce zkušený team maskérů, kostymérů, stylistů a učitelů zpěvu, tance a herectví. Ti všichni jim pomáhají, aby se co nejvíce přiblížili svým předlohám.

České celebrity převlečené za ty světové.

Někdy se to povede a pak je efekt skoro dokonalý. Někteří zpěváci či zpěvačky jsou skutečně k nerozeznání od originálů a to včetně hlasového projevu. Jindy, když má být změna moc velká, tak třeba i trochu hapruje. Zkrátka se to moc nepovedlo, ale na druhou stranu bývá takové vystoupení o to vtipnější. Každopádně vždycky se na to dobře dívá a je určitě velmi zajímavé hádat, kdo má na to, aby si mohl přivydělávat jako dvojník celebrity a kdo ne.

A jaké osobnosti byly tak odvážné, že přijali pozvání do pořadu? V pořadu vystoupí herec a moderátor Petr Rychlý, herec a moderátor Petr Vondráček, herečka Ivana Chýlková, zpěvák Adam Mišík, herečka Anna Fialová, komička, herečka a moderátorka Iva Pazderková, herečka Hana Holišová a zpěvák David Kraus. Čili docela silná a zajímavá parta.

Důležitou složkou je i moderátor. Této role se dostalo sympatickému Ondřeji Sokolovi, který je v tomto lepší, než kdokoliv jiný. Sokolova hvězda stoupá, protože dovede být pohotový, milý a hlavně vtipný. Ostatně kromě hrají přeci i režíruje a píše scénáře. Také improvizace v legendární Partičce byla jistě také skvělou školou.

Moderátorem pořadu Tvoje tvář má známý hlas je Ondřej Sokol.

A pak už nám zbývá jenom porota. Naše zkušená a opět velmi zábavná porota. V ní zasedá stálá trojice, kterou tvoří Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová. Všichni to jsou vynikající umělci s velkým rozhledem. I jejich komentáře a hodnocení tak většinou stojí hodně za to. Kromě těchto třech stálých porotců zůstává jedna soudcovská židle volná pro hosta. Každého dílu se účastní nový pozvaný host, který tak má prosto ukázat svůj nejenom hudební vkus. Tuto roli už si vyzkoušelo několik velmi zajímavých osobností, z nichž musíme zmínit alespoň: Milana Šteindlera, Václava Koptu, Adélu Banášovou, Lukáše Pavláska nebo Moniku Absolonovou.

Petr Rychlý převlečený za černošského zpěváka YMCA.

Všichni odzpívají porota okomentuje a závěrečné hodnocení nás čeká na konci pořadu. Každý porotce rozdává od 8 do 1 bodu podle pořadí, které si sám zvolí. Čím více bodů tím lépe. Ale pozor! Hodnotí i samotní soutěžící a to každý po 5 bodech. Takže ve výsledku mohou dokonce i porotu přehlasovat. Výhrou je pak 25.000 Kč, které ale nedostane samotný soutěžící, ale charitativní organizace, kterou si vybere. To je opravdu hezké a bohulibé.

Sympatická porota pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Tvoje tvář má známý hlas hodnocení

Takový je pořad Tvoje tvář má známý hlas, kterou jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí. Je to opravdu skvělá show, která dokáže pobavit a rozesmát. Také si u něj můžeme zazpívat naše oblíbené písničky a to jak zahraničních interpretů tak těch domácí. Třeba Hanky Zagorové, Karla Gotta nebo Lucie Bílé. Na pořad se opravdu dobře dívá a my vám ho můžeme jedině doporučit. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si ho s námi přehrát hned teď. Další informace hledejte na profilu pořadu na CSFD.cz.

Co říci více? Snad už ani nic. Všechno důležité o tomto unikátním pořadu jsme vám snad prozradili.  Teď už vám jenom můžete doporučit, abyste si ho přehráli sami. Vždyť je to na těchto našich webových stránkách tak jednoduché.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.